Сьогодні прийшло таке сповіщення, рахунки заблоковані. Але гроші на рахунках не списані.
Які мої подальші дії? Хто стикався з таким?
Що мені потрібно робити?
Які правильні кроки щодо погашення боргу та відновлення доступу?
Що мені потрібно робити?
Сама не знаю• 17 марта в 19:20
Ответ дляИрина2580
Так, великий, 28к за теплопостачання.. квартира частково моя
К исполнителю.
Вообще вы можете пользоваться деньгами 13,500. Все что больше блок
Ответ дляСама не знаю
К исполнителю.
В мене на картці 12 з копійками - заблокована з надписом що накладено арешт.
І я знаходжусь за кордоном, тому мені треба зрозуміти що робити.. Бо школа дитини, репетитори, телефонія.. все це на паузі тепер 🙄
Кашпо• 17 марта в 19:35
Ответ дляИрина2580
В исполнительную службу едете и пишите заявление на разблокировку счета(выберете 1 карту в 1 банке).Если есть чем заплатить,то потом привозите чек(и копию) и снова пишите заявление.ФИО суд.исполнителя и номер ВВ есть в дие.Можно оплатить через Дию(сервисы,виконачні впровадження)
Ответ дляКашпо
Я за кордоном знаходжусь(( це можна зробити тільки в тому місті де ця квартира? Ніяк більше?
Кашпо• 17 марта в 19:39
Ответ дляИрина2580
Через дию
Анонимба• 17 марта в 20:41
Ответ дляИрина2580
Придется платить по счетам.
dahashutka19• 17 марта в 21:08
Потрібно гасити цю суму ( Бо якщо відкриєте картку в іншому банку, її також з часом заблокують