Люблю джаз• 18 марта в 21:21

Схуднення та сумніви

Обʼєктивно маю зайву вагу, не подобаюсь собі і дуже неприємно відчуваю себе, коли стає питання придбання нового одягу. Пробувала рахувати калорії, інтервальне, купляла меню в дієтолога. Все це на тлі занять фітнесом. Результат нульовий, в кращому разі якийсь час утримувала вагу і лише трохи розслаблювалась як одразу мала +1+2 кг. Позаминулого літа 2 тижні була на морі і повернулась з -2кг, але на жаль до кінця літа вони повернулися.
Тиждень тому зустрілась з колегою, якою не бачились 2 місяці. Вона схудла на 5 кг за місяць після консультації дієтолога. І от мені наче і хочеться ще раз спробувати схуднути, а наче і боюся що знову нічого не вийде. З одного боку є улюблені джинси і спідниці, в які я точно не влізу. З іншого боку я купила новий одяг на весну і літо і якщо схудну, то він буде вісити на мені. Вже тиждень вагаюсь чи записуватися до дієтолога. Порадьте щось, будь ласка.
Залізна пані• 18 марта в 22:54
Ответ дляЛюблю джаз
Мені для мого зросту оптимально 53-55 кг. Менше точно не треба, бо я вже доросла дівчинка 45+ і при малій вазі буду як вобла сушена
Теперь понятно. Вероятно начинается пременопауза, надо сделать гормоны (лг, фсг и тиреоидные - ттг, т4, т3)
Усатая полосатая• 18 марта в 22:58
Ответ дляЛюблю джаз
Підрахунок калорій це було перше, з чого я починала, коли зрозуміла що почала поступово набирати вагу. Спочатку я набрала 3-4 кг після других пологів і це було норм, я не переймалась. Але потім все одно продовжувала повільно набирати, і коли мала +7 кг, то 3 місяці харчувалась на 1500 ккал. За ці 3 місяці я не втратила навіть одного кг. Тренер взагалі сказала, що з моїми навантаженнями мені можна підняти до 1700. Але я тоді не послухалась, а може і варто було 🤷‍♀️
я думаю хоч ви і рахували калорії, але бжу було не коректне. тобто жири і вуглеводи на 1500 це не те що треба для похудіння. варто контроювати кі́лькість білка. по своєму досвіду скажу діетолог дорогн задоволення, але наразі вже чат лжпт мені його замінив. наразі маю мінус на вагах, не голодна і дуже різноманітне меню навіть солодке їм кожного дня.я вам рекомендую перед діетологом спррбувати скласти менюз чатом і коригувати по потребі
ПуГоФФка• 18 марта в 23:20
А какой у вас рост?
автор Люблю джаз • 18 марта в 23:27
Ответ дляПуГоФФка
А какой у вас рост?
автор Люблю джаз • 18 марта в 23:29
Ответ дляЗалізна пані
Робила неодноразово, все в нормі. Точніше на початку війни виявили гіпотиреоз, приймаю Еутирокс і на тлі прийому всі показники в нормі. Останній раз здавала в грудні, ФСГ 5
ПуГоФФка• 18 марта в 23:30
Ответ дляЛюблю джаз
Ну тогда не сомневайтесь! Идите к диетологу. Если что вещи ушьете.
автор Люблю джаз • 18 марта в 23:33
Ответ дляУсатая полосатая
Коли я рахувала калорії з програмою, то там автоматично рахувалось і БЖВ. Точно знаю, що якщо я на вихідних випивала келих вина з сиром, то одразу був перебор по жирах. Стосовно вартості дієтолога так, не дешево, один візит 1200 грн. Але навіть якщо знадобиться 3-4 візити, це все одно дешевше ніж оновити гардероб на розмір більше
автор Люблю джаз • 18 марта в 23:33
Ответ дляПуГоФФка
Дякую!
Рассказница• 19 марта в 00:09
Тут одна порадниця радила жанру фітнес, я пішла до неї на марафон, дуже гарно пояснює за харчування
Мама Чели• 19 марта в 05:53
Ответ дляЛюблю джаз
У меня, если я выпиваю бокал шампанского или вина вес стоит неделю хоть как не считай(( но скорее всего, это личная особенность.
Аленький носочек• 19 марта в 08:10
Ответ дляЛюблю джаз
Дієтолог теж невірно рахувала? Я рахувала не самостійно, а з додатком, при цьому все ретельно зважувала і вносила
Додаток понятия не имеет, сколько вы там масла налили, и какой жирности мясо, это все очень приблизительно. Человек весит ровно столько, сколько он ест. Похудеть очень легко, позатракать, пообедать, и то, не особо наевшись, и все, больше ничего не есть. За неделю минус 2кг.
А если хочется бесконечно жевать, и при этом быть стройной, то да, не получится
Оскорбляю всячески• 19 марта в 09:48
Ответ дляЛюблю джаз
Я вже чесно кажучи почала грішити на перименопаузу і все таке, тому що цикл наче і регулярний, але скоротився. Поздавала аналізи - молодуха! Хіба що віт Д був 26
Навіть прогестерон в нормі? Сумніваюсь
Оскорбляю всячески• 19 марта в 09:49
Ответ дляВиннипуховна
Кто?
Те три-четыре лишних килограмма
автор Люблю джаз • 19 марта в 11:42
Ответ дляМама Чели
Це як варіант затримка рідини на алкоголь.
Залізна пані• 19 марта в 13:05
Ответ дляЛюблю джаз
Добре. А в нормі це які цифри?
Бо часто за норму приймають референси
Залізна пані• 19 марта в 13:07
Ответ дляЛюблю джаз
І який ЛГ?
автор Люблю джаз • 19 марта в 14:34
Ответ дляЗалізна пані
Добре. А в нормі це які цифри?
Бо часто за норму приймають референси
Ви гінеколог, ендокринолог?
Залізна пані• 19 марта в 15:33
Ответ дляЛюблю джаз
Ви гінеколог, ендокринолог?
Ні, я лікар іншої спеціальності. Але маю аналогічні проблеми, тож прийшлося заглибитись в цю тему.
Це анонімний форум, ви можете просто проігнорувати мої питання, якщо не хочете відповідати
Виннипуховна• 19 марта в 15:51
Ответ дляОскорбляю всячески
Те три-четыре лишних килограмма
Не надо мне ничего удерживать, мне нужен мой вес.