Непогодка• сегодня в 09:21
Вам приходилось вызывать скорую ребёнку?
Какие же отвратительные у нас врачи и отделения! Думаю, ребёнок скорее подцепит что то в этой «лечебнице».
Звезда в шоке• сегодня в 09:26
Викликала на опік. В дуже вдячна і лікарям швидкої, і у відділенні, що зробили все так, що і сліду не залишилось. І диспетчеру, що при виклику давала рекомендаціі як діяти до приїзду.
Я матуся, мені можно• сегодня в 09:26
Приходилось( Один раз, была интоксикация после вируса. Рвота. Забрали в больницу. Благодарна врачам и Скорой, и инфекционной больницы!
Сусідка знизу• сегодня в 09:28
я дуже вдячна лікарям швидкої, що рятували життя обох моїх дітей!
жар-птица Нюра• сегодня в 09:28
Якщо це не щось дуже специфічне, то завжди краще самостійно поїхати в лікарню
Рогнеда Карповна• сегодня в 09:29
Скорую 2 раза вызывали, оба раза супер чудесные все в бригаде. В отделении уже куда привезут по разному может быть. Спасибо им в любом случае.
П´яна вишня• сегодня в 09:30
Так,і не раз, завжди було чудове відношення саме від лікарів швидкої.
Але ніколи не забуду лікарів лікарні ,куди нас привезла швидка. Це був якийсь райцентр, до якого відносилась Кириліака ( Азовське море). Лікарі наче з фільму по Стіівену Кінгу. Написала відмову в пішла вночі з хворою дитиною шукати отель, на щастя за межами лікарні хороші люди знову з´явились.
Ласкове телятко• сегодня в 09:33
Да, дважды. Оба раза нас госпитализировали. Первый раз ОКИ, второй зашивали рану на лбу и обследовали на предмет сотрясения. В больнице мне не нравилось, но не встречала тех, кому там нравится
сою не люблю• сегодня в 09:38
Ну тоді для вас Добробут, дитяче відділення на Севастопольській або Медіком на Оболоні . Швидка також є.
Доль Чекомбана• сегодня в 09:40
Викликала, і звичайну швидку, і Віва і Добробут.
Минулі рази, якщо розуміли, що треба гостіталізація, то самі їхали в добробут, щоб заощадити на швидкій. Бо вони насправді не дуже швидкі, але постійно на зв´язку, кажуть що робити і підтримують)) Державна приїжджала набагато швидше.
Доль Чекомбана• сегодня в 09:43
Ответ дляжар-птица Нюра
це треба узгоджувати, бо зі швидкої вас зобов´язані прийняти, а через самозвернення можуть футболити.
Нас з сином так швидка привезла в Охматдит серед ночі, ті оглянули дитину і сказали, що це не їхній профіль, ’валіть’ (це я від себе). І лікарі через дистепчера з´ясовували в яку лікарню нас везти. Якщо б я сама була, то довелося б повертатись додому і потім все рівно викликати швидку(
жар-птица Нюра• сегодня в 09:43
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні, ніхто не футболить, досвіду маю багато
Доль Чекомбана• сегодня в 09:45
Ответ дляжар-птица Нюра
ну можливо нам так пощастило.
В принципі я підтримую ідею їздити самим, якщо є така можливсіть. Бо швидка - то не таксі. Мене так з жіночої консультації вагітною на швидкій везли в пологовій, за нами їхав чоловік на машині. Я дивувалась, чому не могли ми самі приїхати, навіщо швидку ганяти. Але так лікарі з себе знімали відповідальнсіть.
Непогодка
• сегодня в 09:46
Ответ дляПенек Возмездия
Что за вброс тупой
В точности такой же как ты.
Глас_Народа• сегодня в 09:49
Да. На счет отвратительных вопрос двоякий. С одной стороны да: сыну внезапно сделали операцию под общим наркозом, я не собиралась и вещей с собой не было, дали 2 простынки даже не полноценные а какие то куски ткани с необработанными краями, не полноценного размера, на нас двоих. Сын уписался во время наркоза, переодеть не во что было, я «своей» его укрыла чтобы голый не лежал а сама вот должна была или спать без постели на голом матрасе или сидеть на табуретке, ну и тд, много можно перечислять
С другой стороны по основному профилю помогли. И эти люди работают за копейки в условиях идиотизма и простыней у них нет не по их воле, так что…
Сусідка знизу• сегодня в 09:49
Ответ дляжар-птица Нюра
ми колись з сином іхали з підозрою на апендицит, по швидкій без черги прийняли, а ті, хто самі приїхали - нас пропускали
Форточка• сегодня в 10:27
Много раз скорую вызывали
У нас вообще проблемный ребёнок.
Когда не критично и сами ехали в больницу.
Ребёнок лежал в больнице более 10 раз (
Автор, видимо у вас не критичная ситуация если вам всё не то
Потому что у нас наоборот самая лучшая детская больница! Спасибо им!
У нас вообще проблемный ребёнок.
Ребёнок лежал в больнице более 10 раз (