Борець за гаманець• сегодня в 14:41
Голод и новый мировой порядок. Всё по Швабу
❗️Газовий колапс вже почався: в Індія спалахнули масові бійки за газ для приготування їжі — світ входить у нову енергетичну катастрофу, — Bloomberg
Світ стрімко рухається до сценарію, де газ стає дефіцитом, а базові речі — недоступними. Те, що відбувається зараз, може бути лише початком масштабної кризи.
Наслідки для людей можуть бути катастрофічними:
📍Газ стає розкішшю: ціни стрімко ростуть, а люди не можуть дозволити собі опалення і навіть приготування їжі.
📍Масові відключення по всьому світу — світло і тепло можуть зникати на години або навіть дні.
📍Підприємства зупиняються, починається хвиля безробіття по всьому світу.
📍Продовольча криза: без газу падає виробництво добрив → менше їжі → різке зростання цін та голод у бідних країнах.
📍Повернення до “брудної” енергетики — країни масово переходять на вугілля через це екологічна ситуація погіршується.
📍Криза може затягнутися на роки — навіть після завершення війни ринок не відновиться швидко.
📍І один із найнебезпечніших сценаріїв — глобальний хаос: протести, нестабільність, падіння урядів і нові конфлікти.
Борець за гаманець
• сегодня в 14:42
Ещё недавно здесь писали-хватит нагнетать, ничего такого в мире не будет, ну-ну
Лепешечка• сегодня в 14:43
Ответ дляБорець за гаманець
А что изменится от вашей писанины? На это можно как-то повлиять?
Борець за гаманець
• сегодня в 14:45
Ответ дляЛепешечка
Можно, но увы, большинство таких как вы, что примут с удовольствием любую дичь
Тантрический кекс• сегодня в 14:48
Ответ дляБорець за гаманець
Реально, не треба нагнітати. Україна і так в такому стані, чи ми не жили цієї зими без світла та опалення? Чи може в нас підприємства не працювали на вугіллі? Стосовно добрив, то в Україні такий чорнозем та клімат, що нам голод не загрожує. Коровяком можна підживлювати, та й компості ями теж ніхто не відміняв
Принцепесочка• сегодня в 14:47
Bloomberg Это то издание, которому стоит доверять))) всегда правду пишет.
Ну шо не так?• сегодня в 14:48
Ответ дляБорець за гаманець
Расскажите, как? Вырыть бункер? Газовое хранилище? Вооружиться? Только не надо про домик в селе, кур и сбережения в крипте.
Тантрический кекс• сегодня в 14:49
Ответ дляБорець за гаманець
Окей, ми згодні бути такими рішучими як ви. Навчіть нас, будь ласка, бути кращими. Який у вас план? Ми залюбки підтримуємо
Царівна Жабка• сегодня в 14:51
У меня есть домик в селе с печкой. Колодец. Баня. Гектар земли. Лично я не пропаду, а на вас мне пофиг.
Я на хвилинку• сегодня в 14:52
Автор, включите стрим, хочется увидеть где вы такая решительная сейчас. Может и другие Советчицы к вам подтянутся, вместе сменим мировой порядок!
В гости звали?• сегодня в 14:53
Ответ дляБорець за гаманець
Больше всего тошнит от таких как Вы с раздутым эго и непомерной гордыней.
Я на хвилинку• сегодня в 14:53
Ответ дляЦарівна Жабка
Боже, как мы это переживем???!!!! )))
Мадам Подлинник• сегодня в 14:58
Подождите, а как же разработка термоядерного плазменного реактора)?
Мой_ужин• сегодня в 15:01
Ответ дляОдинРазНадетое
Так что, теперь квартиры с газом в цене упадут?
Потому что в Индии проблемы со скрапленным газом ? Не думаю .
Невгамовна сила• сегодня в 15:02
Ответ дляДа ладно
О, девочки, я сегодня купила посевной лук по 200гривен за кило. Это не дорого?
дорого, кило лука 7 грн. вы б могли купить 28кг лука готового
Атятя_тётя• сегодня в 15:04
Авторе, ми вже настільки прєісполнілісь за роки війни, що якось пофіг, аж не вдобно)
Мой_ужин• сегодня в 15:06
Ответ дляДа ладно
Дороговато . Посмотрела цены - 120 - 50 за кило .
Скоро_вчера• сегодня в 15:10
Ответ дляТантрический кекс
Ще пару тижнів тому я б з вами погодилась. А тепер дивлячись як безцеремонно знищують тварин в різних куточках світу через ніби-то епідемію, і як змушують українців продавати родючий чорнозем за копійки розумію, що бути готовим до всього неможливо
Мой_ужин• сегодня в 15:11
Ответ дляСкоро_вчера
И шо , много чернозема за последние 2 недели продали ?
Видящие_помогите• сегодня в 15:17
Даже не знаю что эти знания мне дадут как обывателю. В петлю лезть - страшно. Пока есть тортики буду есть их. Вот мой вклад в смену мирового порядка
Мама Чели• сегодня в 15:17
Це може бути в впродовж найближчих 100 років. Про це було сказано колись. Одна людина казала з 2027 року відлік. Хоча може з Ковіду все почалося...
По типу людство думає що йде в прогрес. А насправді, - навпаки.
Кажуть така программа. Меньше людей на планеті,. Ресурси тут не вічні.
Не ми люди це вирішуємо насправді. Це така программа Всесвіту. Або нашої планети. Ну, так люди як механізм. Їх діями це відбувається,- або бездіяльністю. Або сама планета робить коригування природними катаклізмами. Селяві((
Зараз- це ще не катастрофа.