Борець за гаманець• вчера в 14:41

Голод и новый мировой порядок. Всё по Швабу

❗️Газовий колапс вже почався: в Індія спалахнули масові бійки за газ для приготування їжі — світ входить у нову енергетичну катастрофу, — Bloomberg

Світ стрімко рухається до сценарію, де газ стає дефіцитом, а базові речі — недоступними. Те, що відбувається зараз, може бути лише початком масштабної кризи.

Наслідки для людей можуть бути катастрофічними:
📍Газ стає розкішшю: ціни стрімко ростуть, а люди не можуть дозволити собі опалення і навіть приготування їжі.
📍Масові відключення по всьому світу — світло і тепло можуть зникати на години або навіть дні.
📍Підприємства зупиняються, починається хвиля безробіття по всьому світу.
📍Продовольча криза: без газу падає виробництво добрив → менше їжі → різке зростання цін та голод у бідних країнах.
📍Повернення до “брудної” енергетики — країни масово переходять на вугілля через це екологічна ситуація погіршується.
📍Криза може затягнутися на роки — навіть після завершення війни ринок не відновиться швидко.
📍І один із найнебезпечніших сценаріїв — глобальний хаос: протести, нестабільність, падіння урядів і нові конфлікти.
Лепешечка• вчера в 16:42
Ответ дляГостра на язик
Не знаю почему в очередной раз зафукали тему с предупреждением.
Я, например, буду летом ставить твердотопливный котел. На всякий случай.
В квартиру?
Бабайко• вчера в 17:19
Ответ дляNYC
Да
Вам проще.