черная мамба• вчера в 17:51

Подяка або історії як вам віддячили

за якусь послугу чи роботу.
Читала щойно тему, де підлітка просили посидіти з дитиною за подяку.
Чи були у вас курйозні або образливі випадки, коли подяка не відповідала обʼєму зробленої роботи?
автор черная мамба • вчера в 17:52
Мені колись за переклад докладу дали баночку ситра
Забрала і не сказала• вчера в 17:52
Ужас, я просто так с ребенком сидела((
автор черная мамба • вчера в 17:55
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ужас, я просто так с ребенком сидела((
Я також, але це була дитина моєї подруги. Мені в задоволення було, я інше маю на увазі
Великий сатирик• вчера в 17:58
Писала конспекти колишньому і його другу. Шоколадку приніс, коли дівчата присоромили вже
Не пириживай• вчера в 18:01
Рік доглядала за собакою, ходила годувади 20хв від мого дому. Готувала документи на продаж будинку (БТІ, нотаріус), зустрічалась з орендарями, покупцями. Мені віддячили 2000грн.
Чорт і Шо• вчера в 18:05
Було. Коли прийшла на роботу, бюджет після універу, їздали на мені всі, гроші інші отримували, затримувались на роботі по 2-4 години, вивчила роботу секретаря і кур´єра) А потім колись попросили поносити на підпис доки і я поки шукала накази потрібні подивилася хто там гроші отримує за те що я пашу на благо організації і дітей блабла одразу окуляри спали. І досвідос. Так вони в шоці були коли почала відмовляти і кричали і погрожували))
Крайня невістка• вчера в 18:07
автор черная мамба • вчера в 18:08
Ответ дляКрайня невістка
фото
Або та, що була по акції в АТБ
Крайня невістка• вчера в 18:08
Ответ длячерная мамба
Або та, що була по акції в АТБ
И это в лучшем случае )))
Ищу-брожу• вчера в 18:11
Мій чоловік колись врятував іншого чоловіка і його сина від смерті. Щороку мені (да-да, мені, мабудь вдячні, що так чоловіка виховала ) передають подарунки: то парфуми дорогі, то був ваучер в ресторан у нашому місті на велику суму, то курс масажів в хорошому клубі, то медичну страховку в он-клінік, багато чого було. Але, що мене торкнуло найбільше - коли почалася війна, то було тільки дві людини, хто запропонував допомогу з виїздом мені і дітям (ми не виїхали, якщо що). Після того інциденту, що був багато років тому, ми жодного разу не бачились, тобто ми не дружимо родинами. І взагалі ми живемо в різних частинах України.
Тра Ля Ля• вчера в 18:13
Ответ длячерная мамба
То вам ще пощастило. Чоловіка знайома попросила зробити контрольну для університету. Англійською мовою. Сказала, що віддячить. Чоловік тиждень після роботи сидів і робив ту контрольну. Віддячили...шоколадкою . В нього був ступор.
Ищу-брожу• вчера в 18:15
Ответ дляТра Ля Ля
А потім такі люди ще з гордістю і кажуть: фух, так пощастило, мені контрольну за шоколадку знайомий зробив, а вся група дофіга бабла преподу відлистала.
автор черная мамба • вчера в 18:17
Ответ дляТра Ля Ля
Ооо, я згадала, я також за шоколадку контрольну робила. Ще й якусь поломану дали.
автор черная мамба • вчера в 18:18
Ответ дляИщу-брожу
А якби відмовив, то говорили б: а як же людяність? Взаємовиручка, підтримка?
Тра Ля Ля• вчера в 18:20
Ответ дляИщу-брожу
Життя показало, що то була настільки підла людина, що якби знаття, то їй би навіть за великі гроші нічого б не робили.
Вона своїй подрузі життя фактично зламала. Не зрада з чоловіком, гірше.
От така сволота виявилась.
Тоскующая• вчера в 18:23
Ответ длячерная мамба
О, колега)) Мені колись за переклад товстенької брошури бутилку шампанського принесли, хоча на ті гроші скільки це вартувало б в реалі, я могла б купити пару ящиків))
Ще постійно друзі падали нагло на голову з контрольними, анотаціями до наукових статей і тп. і навіть шоколадку ніколи не приносили. Вважали, що я їм повинна і що це мені ’раз плюнути’, а те що для цього я трачу час і сиджу над чужим і непотрібним мені гівном - це не враховувалось. Мені ніхто в нічому з них не допомагав. Як тільки почала відмовляти - зразу образи і невдоволеність, стала поганою. Перестала близько спілкуватись, хай їм роблять за гроші.
Жерица ночи• вчера в 18:37
Почему-то люди считают, что им все должны. А ,если начинаешь применять их методы , ой как ты мог. Тоже последнее время это замечаю по работе. За собой никто ничего не видит, но у тебя видят всё. Что позволено Юпитеру, не позволено быку.
Seehund• вчера в 18:49
Ходила два часа со знакомой по инстанциям, переводила с немецкого, она купила мне кофе рядом в кафешке за услуги.))
Сиамская сороконожка• вчера в 18:50
Коллега когда спрашивала у меня и просила поузнавать, не согласится ли кто-то взять ее собаку на передержку на время отпуска за подарки и шоколадки, удивлялась, что никто не хочет.
автор черная мамба • вчера в 19:19
Ответ дляSeehund
Це прямо як насмішка якась
автор черная мамба • вчера в 19:22
Я ще згадала, що одному лікареві, дуже гарному спеціалісту, за індивідуальні консультації в неробочий час принесли банку чи то огірків чи помідорів і пакет винограду домашнього, отого, що на на вино йде- ну куди його?