фрау Гітта• вчера в 23:54
Питання про Полякову
Колись , ще дуже давно , ходили такі чутки що старша дочка Поляковоі не від Буряковського- начебто коли він одружився з поляковою в неї вже була дочка- як думаєте правда чи ні ? Побачила його в тік тоці і щось згадала цю історію
барабанщица• сегодня в 00:35
Ответ дляПишна молодиця
Наче ж з дитиною взяв її. Хіба ні? Завжди так думала
Як це « взяв її»?
Квітка папороті• сегодня в 02:34
Та ну. Он такой бандюк. Если б дочь была не от него, Полякова была б давно в бетоне
фрау Гітта
• сегодня в 09:01
Ответ дляПишна молодиця
От я про це ж- колись були такі плітки
фрау Гітта
• сегодня в 09:02
Ответ дляКвітка папороті
Це понятно, але начебто вона народила ще до їх знайомства