Телепузик• 21 марта в 13:34

Масло 69.99

Одне з найкращих. В сільпо сьогодні
Ромашкинная• 21 марта в 14:09
Ответ дляТріль!
А шо тоді масло? Домашнє не пропонуйте
Извините,не посмотрела жирность но люблю домашнее
Иванка Бур• 21 марта в 14:09
Ответ дляА у нас макарошки
За масло з таким складом, це висока вартість
З яким з таким складом? У вас на руках є експертиза лабораторна, що підтверджує наявність рослинної сировини в цьому маслі?
автор Телепузик • 21 марта в 14:09
Ответ дляУказка
Я 2 шт взяла. Розраховувала що до наступного четверга ще може якесь свіжіше виставлять, все ж таки 1400 шт на залишку було.
Я все рівно все використаю на Пасху. То не заморочувалась
КошкинДом• 21 марта в 14:11
Ответ дляТелепузик
Товар дня
Можливо, в Києві є
автор Телепузик • 21 марта в 14:12
Ответ дляКошкинДом
Можливо, в Києві є
Я таке навіть не бачила. Але я в Луцьку
А у нас макарошки• 21 марта в 14:12
Ответ дляИванка Бур
Можна подумати вас вас на руках є експертиза лабораторна, що підтверджує відсутність рослинної сировини в цьому маслі
автор Телепузик • 21 марта в 14:13
Ответ дляА у нас макарошки
Є лабораторна експертиза. Склад вершки
А у нас макарошки• 21 марта в 14:14
Ответ дляТелепузик
Є лабораторна експертиза. Склад вершки
Так вона ж купається, як і всі інші лабораторні експертизи
КошкинДом• 21 марта в 14:14
Ответ дляТелепузик
Я таке навіть не бачила. Але я в Луцьку
Якщо побачите, купіть. Гарне масло, виробник Литва.
Тріль!• 21 марта в 14:15
А кисловершкове хтось колись пробував? Шо за звір?
автор Телепузик • 21 марта в 14:15
Ответ дляА у нас макарошки
Ким? Мною?)) Та робіть собі домашнє і приходьте мимо.
Одні думки• 21 марта в 14:15
Ответ дляРассказница
Я уже пол года покупаю польское, привозят. Сейчас акция перед пасхой по 50 грн разное. Масло шикарное, и не 180 грам а 200. А наши барыги… хотя это масло вполне неплохое, раньше брала
Бо на нього завжди багато акцій. І 3+3, і по 1.89 зл. при закупі трьох пачок. Сьогодні, наприклад, при чеку 99 злотих можна взяти одну пачку МД за 0.99 зл.
А у нас макарошки• 21 марта в 14:16
Ответ дляТелепузик
Виробниками, як і всього іншого
Повз, а не мимо)))
Фокус-Покус• 21 марта в 14:16
Ответ дляПростоБелка
Дякую, класна ціна, але в мене запас десь 35 пачок, поки утримаюся.
Оно постареет в холодильнике ,зачем ск нагребли
автор Телепузик • 21 марта в 14:16
Ответ дляА у нас макарошки
Виробниками, як і всього іншого
Повз, а не мимо)))
Ок)) повз
Иванка Бур• 21 марта в 14:17
Ответ дляНі грама
А как джугас по вкусу? И какое вам еще нравится масло 82%
Нормальное масло. В морозилке замерзает, нет ядовито жёлтого цвета, пахнет молоком. Честные 200 грамм, в отличие от 180 во всем отечественном масле.
Могу сказать, какое масло мне не понравилось - Ферма, Экстра (собственная марка Фоззи) и Ранчо.
Не могу утверждать, что там что-то не то с составом. Но вот что-то не то со вкусом.
автор Телепузик • 21 марта в 14:18
Ответ дляОдні думки
В нас викрили підпільний цех- сурогат польського масла((....і я живу практично біля кордону. Тепер тільки сама привожу
Тріль!• 21 марта в 14:18
Ответ дляФокус-Покус
А в морозилці - ні
автор Телепузик • 21 марта в 14:18
Ответ дляИванка Бур
Ферма то взагалі не ясно що(((
автор Телепузик • 21 марта в 14:19
Ответ дляФокус-Покус
В морозилці йому нічого не буде
Иванка Бур• 21 марта в 14:19
Ответ дляУказка
В чт було по 75 здається. І на залишку в магазині 1400 штук, а вже пише в додатку що нема) І в нашому магазині воно не сильно свіже було, бо перший термін до 14 березня. Тому сильно ним не закупишся. І мені що молокія по знижці, що ситий двір по знижці, якесь усе однакове.
На будь-якому маслі є ТРИ терміни придатності, які залежать від температури зберігання. Якщо ви масло зберігаєте в морозилці, то термін має бути від 4 до 6 місяців з дати виробництва.
Иванка Бур• 21 марта в 14:22
Ответ дляКошкинДом
Можливо, в Києві є
Це акція Новуса. Масло в стартпості по акції в Сільпо.
А у нас макарошки• 21 марта в 14:22
Ответ дляТелепузик
Ок)) повз
Ні, я залишуся і буду підтримувати тих, хто однієї думки зі мною.
КошкинДом• 21 марта в 14:23
Ответ дляИванка Бур
Так, це акція Новуса, відповідала з тел, і можливо відповіла не на той коментар
Указка• 21 марта в 14:25
Ответ дляИванка Бур
Дякую вам за інформацію, але я знаю. Якщо на маслі перший термін до 14,03 а я його в руки взяла 19,03 то якби зрозуміло що перший термін вже минув, а як його зберігали до цього моменту не зрозуміло. 2 пачки мені вистачить в розрахунку до другого терміну.
Иванка Бур• 21 марта в 14:26
Ответ дляА у нас макарошки
Якщо ви вже вирішили пови.буватись із твердженнями про якість або неякість якось товару, то це не Я маю доводити, що він насправді хороший, а ВИ маєте доводити, що він реально поганий.
Але, окрім пустих слів, ніяких доказів у вас немає. І бути не може. Вам просто хочеться зайти в тему і написати ’експертну думку’, яку у вас ніхто не питав.
На цьому діалог з вами та із усіма, хто тут зайшов написати про склад, спред і таке інше, вважаю завершеним.
ПростоБелка• 21 марта в 14:29
Ответ дляФокус-Покус
Чому постаріє, ніколи не старіє, в мене завжди запас такий. Є різниця брати по 100 грн +, і по 76?
Точу ляси• 21 марта в 14:29
В Харькове в Сильпо нет масла, зато вино купила
А у нас макарошки• 21 марта в 14:40
Ответ дляИванка Бур

Навіть не читала
Ленне-Рейма• 21 марта в 14:43
Ответ дляЗавжди мало
Да берут коробками
Серйозно?)))