Бла бла бла• 21 марта в 18:52

Автобуси/маршрутки Ворохта-Яремче

Доброго вечора!
Підкажіть, будь ласка, як доїхати з Ворохти до Яремче? Кажуть, ходять щогодини якісь маршрутки - але конкретного графіка немає. Може в когось є інформація? Дякую заздалегідь.
Хтомолодець? Я!• 21 марта в 19:37
Спитайте в місцевих магазинах.
Підкажуть і час, і де саме стають
автор Бла бла бла • 21 марта в 19:45
Ответ дляХтомолодець? Я!
Спитайте в місцевих магазинах.
Підкажуть і час, і де саме стають
О, дуже дякую
Вічний двигун• 21 марта в 19:45
В ворохте вроде в района ЖД вокзала автобус останавливается. И не помню,есть ли там какая-то информация по расписанию. В Яремче пару остановок,что неудобно,так как Яремче длинное. Раньше был автобус и плюс частники ездили ,так много туристов возили в Буковель
Друг бобер• 21 марта в 20:03
Навіть місцеві можуть підвезти ,якщо стоїте на зупинці громадського транспорту
автор Бла бла бла • 21 марта в 22:28
Ответ дляВічний двигун
Дякую
автор Бла бла бла • 21 марта в 22:28
Ответ дляДруг бобер
Дякую