БлинчикБезСметанки• 21 марта в 18:54
Чукур турецький серіал. Хто дидився?
Захотілось подивитись мені турецьке щось.
Знаю, що багато серій.
Дама с собачкой• 21 марта в 19:10
Я смотрела, как до конца выдержала не знаю, но песни прикольные, даже скачала себе)
Барвіночка• 21 марта в 21:30
Закінчила дивитися тиждень назад, жанр не по мені, не подобаються подібне, але Я НІЧОГО кращого не бачила, сюдет тяжкий, динамічний, цікавий і не скучний тому рекомендую дивитися. Зрозуміє людина з серцем, це просто гедевт турецького кіно. Всі типу прстучись в мою дверь или зимоподок взагалі і близько не стояли. Подивіться серій з 20 не переставайте дивитися і потім зрозумієте все. Там і весело, там і сумно, там можна і поплакати, там можна багато чого зрозуміти для себе якийсь сенс сім´ї чи життя, можете переживати. Цей фільм номер один для мене.