Точу ляси• 21 марта в 19:04

Чому немає довіри до поліції?

Вот встретилось.

Что Вы думаете? У меня нет слов.
Майор Медуза• 21 марта в 20:03
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Нет, не в любой. В органы пойдет только моральный урод.
Я працюю в поліції, і я взагалі не відношу себе до моральних виродків,як і всі хто мене знає. Так,я свого часу отримала вищу профільну освіту, я в своїй роботі керуюся законом, я жодного разу не взяла й копійки хабаря і таких людей досить багато в поліції. І дуже образливо, коли через окремих покидьків судять про всіх
Я_канеша_извиняюсь• 21 марта в 20:05
Ответ дляМайор Медуза
Ви работаете среди подонков. Сама система не держит там нормальных людей. Даже, если не берете взятки вы, что это меняет, когда вам каждый день нужно закрывать глаза на то, что творят ваши коллеги.
Майор Медуза• 21 марта в 20:11
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не повірите мабуть, але в поліції є підрозділи,які безпосередньо займаються порушеннями серед працівників поліції. Ні, особисто мене не оточують подонки. На мій особистий погляд, а я маю стаж у поліції вже 30 років, той підхід відбору, що був раніше, в рази краще й і ефективніший, але принцип відбору, грошове забезпечення і т.і. не стимулює до того аби в цю систему приходили професіонали. В 2014 знаєте як визначали ’професіоналів’, кого лишити, одним з питань було знання Небесної сотні, от де маразм. І нажаль тоді відбувся найбільший відтік саме професіоналів
Я_канеша_извиняюсь• 21 марта в 20:16
Ответ дляМайор Медуза
Ви так ввічливо пишете, що мені ствло ніяково трохи ) чесно скажу.
Бідося• 21 марта в 20:30
Скільки живу до поліції не було довіри. Але як показав час папірєдніки були ще нічого. А не те що ці набрані по оголошенню тік-токери.
Манка Я• 21 марта в 20:36
Чому у мусорів такі високі зарплати, премії, пільги, надбавки!
Катаються на держмашинах, живуть у держквартирах, пенсія у 45 бля ть років!
Не воюють! Законів не знають, ТИЛОВІ ПАЦЮКИ, які жеруть з наших податків! ДАРМОЇДИ КЛЯТІ!
Сусановна• 21 марта в 20:51
Ответ дляТочу ляси
Но ведь должна быть где то линия...
Линия чего?

У нас антинародная власть. Угнетаемый класс - ’обычные’ люди. Власть платит мусорам, чтоб народ бошку не подымал. Полицаи, имея власть, нередко безнаказанно злоупотребляют ею, обогащаются незаконно, крышуют преступников.
Для мусоров и ’илиты’ - власть, для народа - закон. Так и живём.Это всё следствие того, что власть в стране, вопреки Конституции, не у народа. И народу добровольно власть никто не даст.
Даха-сваха• 21 марта в 23:02
Ответ дляПиши-пропало
Бачила, точно там працюють одні моральні виродки.
100%