Мой завтрак• вчера в 21:29
Як жити, щоб не знайшли?
Я про "ухилянтів". Кажуть, що почнуть шукати.
Біток чи ефір?• вчера в 22:02
Ответ дляНаверняка
Уздовж частини західного кордону України встановили колючий дріт, сучасного зразку, пластинчастий, прорізає м´ясо до кісток
Вважаю, що все це справді необхідно для нашої неминучої перемоги
То тра піти покерувати країною, маєте купу ідей шо робить з цим
Біток чи ефір?• вчера в 22:03
Ответ дляСундучок с каникулами
Если бы кабы, а по факту Украина кое-как существует благодаря финансирования из вне. Вот и ещё новость, что будет без денег.
Україна ризикує залишитися без фінансування через блокування допомоги ЄС на 100 млрд євро, — WSJ.
Крайнім терміном називають початок травня — після цього можуть виникнути проблеми з фінансуванням державних витрат і оборони
Це ми чуємо дуже давно, нічого нового
Наверняка• вчера в 22:03
Ответ дляБіток чи ефір?
До таких грошей людину з вулиці не допустять, відірвуть голову на підльоті
Гореотума• вчера в 22:04
Ответ дляСундучок с каникулами
Ваша бабця получает пенсию с грантов и кредитов, которые дают из заграницы. Украина не финансирует социальные выплаты.
А куди Україна діває кошти від поточних відрахувань з/п ?
Тундиринда• вчера в 22:04
Ответ дляСлава Українi
А вот это как раз стремно. В городе затеряться легче. А в таком селе единственный рейд ТЦК и все- все многолетнее сидение насмарку...
Вони в подвір´я не зайдуть
А він нікуди не виходить
В ліс хіба що, там їх теж немає
Та і в селах молоді мало, самі старі
А він нікуди не виходить
В ліс хіба що, там їх теж немає
Та і в селах молоді мало, самі старі
Наверняка• вчера в 22:05
Ответ дляСундучок с каникулами
За це не переживайте, на роботу Українського Біореактора кошти знайдуться, це дуже вигідна річ
Мамин тріль• вчера в 22:05
Ответ дляСвекруховна
Продовжують ловити всіх підряд. Це бізнес на крові. Дуже прибутковий бізнес. І війна буде тривати,доки на ній будуть заробляти. В мене взагалі складається враження, що нас хочуть знищити максимально, при чому не тільки кацапи.
нас хочуть знищити кацапи, в нашій владі корупція була і до війни, а інші країни - мають кожна свої інтереси в цій війні. Ніхто нас не хоче знищити максимально, окрім кацапів, просто на наші втрати не сильно зважають всі інші учасники. От і весь цинічний розрахунок.
ПушАпница• вчера в 22:05
Искать варианты брони/отсрочки. Война надолго. Всю жизнь прожить безвылазно очень сложно. А пока не нашли - сидеть в квартире, не заходить в соцсети, не пользоваться банковскими картами и поменять телефон на кнопочный+ сменить номер
Сундучок с каникулами• вчера в 22:05
Ответ дляГореотума
Все идёт в оборону и то не хватает как по расчету, так и через то что воруют.
Поторописька• вчера в 22:05
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
АБВГДейка• вчера в 22:05
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
💯
Это лучше чем стать калекой и стоять в переходе без ног, как сейчас на Позняках стоит бывший военный. За это воевать, серьезно?
Ну да, был в тик-токе один военный, получил ранение, 2-ю группу и его еще не хотели списывать, типа ходить еще мог, за ранение дали надбавку 50 грн. все в стиле 95го Квартала и слуг народа, чувак говорит я не хочу быть Украинцем, для меня это кринж... все идет к тому что они скрутят, кинут в бус и по концовке, как они это любят, скажут мы тебя туда не посылали, старый мусорской прием, когда тебя принимает нацгвардия, потом передает службе охраны, те передают мусорам, мусора вынимают из кармана пакет с травой и говорят к нам какие претензии, мы тебя не принимали, ты сам пришел
Гореотума• вчера в 22:09
Ответ дляСундучок с каникулами
✅ Основне джерело пенсій — ЄСВ (внески працюючих)
✅ Значна частина — дотації з держбюджету
❌ МВФ — не пряме джерело пенсій, а лише опосередкована підтримка бюджету
Висновок - бабця отримує кошти з відрахувань її внуків ((умовно), не повтроюйте те, що ’на заборі написано’.
Наверняка• вчера в 22:07
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Біток чи ефір?• вчера в 22:08
Ответ дляСундучок с каникулами
Та яке все, за два роки під вікнами новий парк, майданчик для собак, сквер, дитячий майданчик
Все це міський бюджет, на кожній туї вкралм точно тисяч 3 грн, може і більше
А ви пишете все, та ні
Поторописька• вчера в 22:11
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
Залізна пані• вчера в 22:12
Ответ дляБіток чи ефір?
Є латексні маски діда, дуже реалістичні
Краще баби
Біток чи ефір?• вчера в 22:12
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Канєшно цим ботярам подобається, вони ж мальчікі прішлі кредіт пагасіть
Біток чи ефір?• вчера в 22:13
Ответ дляЗалізна пані
Краще баби
Ну походку баби складно зробити, та і дивна баба буде 2 метри зростом)
Сундучок с каникулами• вчера в 22:13
Ответ дляГореотума
А теперь считайте: доходы 2.9 триллиона заложены, на оборону потратят 2.8, а все траты и на оборону и на социальные, науку, медицина, образование и т.д. надо 4.8. Откуда берут минус?
Поторописька• вчера в 22:13
Ответ дляБіток чи ефір?
Ага .
І на ладу вдома орчихи чекають .
Наверняка• вчера в 22:14
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Біток чи ефір?• вчера в 22:14
Ответ дляПоторописька
Ага .
І на ладу вдома орчихи чекають .
Орчихи хотять виплату, їм аби 200 був
Свекруховна• вчера в 22:14
Ответ дляМамин тріль
Удалено администрацией...
Пліткарка• вчера в 22:14
Ответ дляБіток чи ефір?
Та ніхто не ламається, 3 рази тікав сусід
Сзч, ніхто додому не приходе
Чого це? Сусід сзч, вдома. Знайомий ще є сзч, теж вдома, ще й на роботу кожен день їзде.
Мамин тріль• вчера в 22:15
Ответ дляГореотума
так кільксіть працюючих зменшується, а з податків військових сильно бюджет не наповниш. Даремно не зробити економічне бронювання.
Платиш податки з з/п 100 тис +, плюс і для держави і вимагали б від роботодавців офіційного оформлення.
Біток чи ефір?• вчера в 22:15
Ответ дляСундучок с каникулами
Он погодили гроші рашки нам віддать
Навіть орбан не поміг
Так що будуть гроши,
всім по 4 пачкі денєг
Навіть орбан не поміг
Так що будуть гроши,
всім по 4 пачкі денєг
Поторописька• вчера в 22:15
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
Мамин тріль• вчера в 22:16
Ответ дляСвекруховна
Удалено администрацией...
так, це все є, але чому їх ловлять? Тому що війна продовжується, бо кацапи не залишають своїх намірів, а добровольці закінчились.
Біток чи ефір?• вчера в 22:16
Ответ дляСвекруховна
Удалено администрацией...
Але ж першопричина чому вигрібають чоловіків це кацапи, не пепекручуй
Ракети летять з рашки
Нема рашки - нема праблєм
Ракети летять з рашки
Нема рашки - нема праблєм