Мой завтрак• вчера в 21:29
Як жити, щоб не знайшли?
Я про "ухилянтів". Кажуть, що почнуть шукати.
Біток чи ефір?• вчера в 21:49
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вам видніше де ви там клієнтів шукаєте, ви не на сповіді. Мені ця інфа не потрібна про ваш онлі
То якого ти курвися тоді до мене?
мегамоСГ• вчера в 21:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Да, могут резать двери и замки( выкуривать всеми силами из норки
Какое страшное время для мужчин настало...
Вилосипедниця• вчера в 21:52
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну что значит могут? Для этого должны быть какие-то документы, постановления, ордер и т.д. Что вот так пришли и срезали двери? В цивилизованном государстве такого не может быть
Наверняка• вчера в 21:49
Ответ дляСлава Українi
А вот это как раз стремно. В городе затеряться легче. А в таком селе единственный рейд ТЦК и все- все многолетнее сидение насмарку...
Ви хочете сказати, що у вільній країні вільних людей громадяни повинні побоюватися такої рідної та близької всім нам влади? Ви намовляєте, я не можу в це повірити
КапитанльнаЯ• вчера в 21:50
Ответ дляТундиринда
Ну Буковель гірськолижний курорт.
Але туди ще доїхати треба
Главная проблема туда доехать и найти жилье на долгий срок и чтоб никто не сдал.
Біток чи ефір?• вчера в 21:50
Ответ дляБанан-барабан
Ну це ж краще, ніж бути вбитим.
Ну кому як, хтось свідомо іде
І таких багато
НетЕщеНаверное• вчера в 21:50
Ответ дляБіток чи ефір?
То якого ти курвися тоді до мене?
Підіть рот займіть чимось, бо я бачу вам не вистачає того
КапитанльнаЯ• вчера в 21:51
Ответ дляВилосипедниця
У нас не цивилизованное( вы не читали топовую тему о мобилизации на Привозе? Скрутили человека, несколько ударов в живот - он обмяк, схватили и потащили в неизвестном направлении…это цивилизованное государство?
Сундучок с каникулами• вчера в 21:51
Ответ дляБіток чи ефір?
Ні, я плачу податки щоб моя бабця отримала пенсію, з мене толку більге на роботі
Чи ти безмозгле думажш що гроші капають з неба? Всі гррші це гроші платників податків.
Не тра тут маніпулювати мною, де мені краще не твоє діло, вообще
Ваша бабця получает пенсию с грантов и кредитов, которые дают из заграницы. Украина не финансирует социальные выплаты.
Біток чи ефір?• вчера в 21:51
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дурне геть ти
Біток чи ефір?• вчера в 21:52
Ответ дляСундучок с каникулами
Не тринди
Наверняка• вчера в 21:52
Ответ дляМамин тріль
я сподіваюсь, що якось наведуть порядок в цьому безладі. А то у ТЦК свій план, їм по фіг кого наловити, їм голове відзвітувати щодо кількості. А військові частини потім за голову хапаються, що їм з тими наловленими робити, як не хворий, так косий-кривий( І не можуть відмовитись приймати, бо тоді погрози у зриві мобілізації.
А ті мобілізовані тікають і їх потім те ж ТЦК знову ловить і звітує(
Не зовсім правда, зараз ТЦК займається тими, хто в ’Резерві+’. Тими громадянами, хто в ’Армії+’, займаються інші структури
Свекруховна• вчера в 21:53
Ответ дляWendy Rhoades
хто їх буде шукати? логічніше спочатку заклеїти дірку, тобто зайнятись СЗЧ, а не ловити по колу одних і тих самих.
А сзч в більшості це хто? Ті,кого наловили як скотину. Вони і втекли при першій нагоді і продовжують тікати. В нас вже новий вид бізнесу. Полігони зробили як концтабори і випускають/вивозять за гроші.
Сундучок с каникулами• вчера в 21:53
Ответ дляБіток чи ефір?
Не тринди
Украинская экономика такая потужная, что и войну финансирует и все социальные выплаты и на все хватает?
Тундиринда• вчера в 21:53
Ответ длямегамоСГ
А ест что?
Те, що виросте на городі
Ну він по селі ходить але далі не був
Мамин тріль• вчера в 21:56
Ответ дляНаверняка
так само їх ловлять і в штрафні батальйони відправляють. Де служать такі ж примусово мобілізовані.
Але мабуть головне питання, як зробити армію боєздатною, а не побільше наловити. А для цього треба змінювати підходи до мобілізаціі, а не збільшувати кільксіть блокпостів.
Тундиринда• вчера в 21:54
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Более тупой отмазки ещё не слышала
То почитайте як в Яремче прямо на вокзалі приймають
Біток чи ефір?• вчера в 21:54
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну ти геть без освіти чи шо?
Навіть порахуй податки тих хто в окопах, нацгвардію і охрінієш
Податки бізнесу, місцеві
Грошей море, тому і крадуть як скажені
Податки бізнесу, місцеві
Грошей море, тому і крадуть як скажені
Тундиринда• вчера в 21:55
Ответ дляБіток чи ефір?
Бринзу людина вврить і їсть
Ви в горах не були ніразу
Та жінка є, мама
Вони ж в магазини їздять
Тундиринда• вчера в 21:55
Ответ длямегамоСГ
Была раз в жизни и то в стрессе. Плакала и говорила, что это первый и последний раз. Боюсь высоты и отвесных скал))
А для чого ви на Шпиці пішли?
Мамин тріль• вчера в 21:55
Ответ дляСвекруховна
ну так я і кажу, що при такій кількості СЗЧ ловити більше - це взагалі ніяк не вирішує проблему. Скоріше тільки посилює проблеми і у війську і в цивільному житті.
Наверняка• вчера в 21:56
Ответ дляКапитанльнаЯ
Інакше зґвалтує бурят
Біток чи ефір?• вчера в 21:56
Ответ дляНаверняка
Інакше зґвалтує бурят
Як в ірпіні дітей гвалтували,
Знайдені були насипом мертві на ліжку
мегамоСГ• вчера в 21:58
Ответ дляТундиринда
А для чого ви на Шпиці пішли?
Были в отпуске и решили заехать машиной в Альпы, раз уж мы недалеко находимся. А там начался ливень, плюс дорога у которой с одной стороны скала, с другой обрыв. Короче, больше я в горы ни ногой.
Сундучок с каникулами• вчера в 21:59
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну ти геть без освіти чи шо?
Податки бізнесу, місцеві
Грошей море, тому і крадуть як скажені
Податки бізнесу, місцеві
Грошей море, тому і крадуть як скажені
А теперь считай доходы в бюджете заложены на 2.9 триллиона, а расходы 4.8. А если посчитать исключительно украинские деньги, то и того меньше.
Наверняка• вчера в 22:00
Ответ дляСвекруховна
Уздовж частини західного кордону України встановили колючий дріт, сучасного зразку, пластинчастий, прорізає м´ясо до кісток
Вважаю, що все це справді необхідно для нашої неминучої перемоги
Біток чи ефір?• вчера в 22:01
Ответ дляСундучок с каникулами
І цікаво якби москалюги не напали
То було б так само, егеж
Гореотума• вчера в 22:01
Ответ дляТундиринда
В мене хата в селі, гори . Не Яремче і Славське, а там де ’ дідько каже надобраніч’
Сусід живе, горя не знає
Але ж там ні карток в банках, нічого
Сидить безвилазно
Сусід живе, горя не знає
Але ж там ні карток в банках, нічого
Сидить безвилазно
Ото саме про цифровий слід сьогодні і звучало, тому самий вірний варіант у вашого сусіда, ніяких ’цифрових’ слідів.
Свекруховна• вчера в 22:02
Ответ дляМамин тріль
Продовжують ловити всіх підряд. Це бізнес на крові. Дуже прибутковий бізнес. І війна буде тривати,доки на ній будуть заробляти. В мене взагалі складається враження, що нас хочуть знищити максимально, при чому не тільки кацапи.
Сундучок с каникулами• вчера в 22:02
Ответ дляБіток чи ефір?
І цікаво якби москалюги не напали
То було б так само, егеж
Если бы кабы, а по факту Украина кое-как существует благодаря финансирования из вне. Вот и ещё новость, что будет без денег.
Україна ризикує залишитися без фінансування через блокування допомоги ЄС на 100 млрд євро, — WSJ.
Крайнім терміном називають початок травня — після цього можуть виникнути проблеми з фінансуванням державних витрат і оборони