Дона Ко Ко• 22 марта в 13:42

Вагітність?

Намагаюсь завагітніти більше року. Аналізи всі в межах норми і у чоловіка також. В минулому циклі приймала утрожестан по показам лікаря. В цьому циклі на 8 день було узд, сказали, що маю фолікул 28 (означає, що в минулому циклі не було овуляції), на 12 день коричневі виділення, на 13 день підтверджена овуляція. Через 7 днів здала аналіз на прогестерон був в нормі. А з 8 по 12 дня після овуляції є трошки коричневих виділень. Тести негативні. Що це може бути, можливо було щось подібне у когось ?
Sporty Seagull• 22 марта в 13:50
Ви в якому місті живете?
Борець за гаманець• 22 марта в 13:51
Є затримка?Зробіть хгч.Нема-не треба
автор Дона Ко Ко • 22 марта в 13:51
Ответ дляSporty Seagull
Ви в якому місті живете?
Київ
Sporty Seagull• 22 марта в 13:52
Ответ дляДона Ко Ко
Київ
Тоді не допоможу
Голубец• 22 марта в 14:18
Сомневаюсь, что была овуляция при фолликуле 28мм на 8 дц.
автор Дона Ко Ко • 22 марта в 14:19
Ответ дляГолубец
Овуляцію підтвердила тестом на овуляцію та прогестерон на 7 день після. Показав норму при овуляції
Голубец• 22 марта в 14:21
Ответ дляДона Ко Ко
Значит, я права. Тест на овуляцию реагирует на выброс ЛГ, а овуляции при этом может не быть. У меня такое. Начинайте со смены врача.
автор Дона Ко Ко • 22 марта в 14:22
Ответ дляГолубец
Я вже змінила чотирьох лікарів. Я вже в відчаї
Кожен дає своє, у кожного різна думка
Голубец• 22 марта в 14:42
Ответ дляДона Ко Ко
Кожен дає своє, у кожного різна думка
Идите к Холодян в Мать и Дитя. Вы УЗИ мониторинг цикла делали хоть раз?
автор Дона Ко Ко • 22 марта в 14:42
Ответ дляГолубец
Так робила. Але не цього разу
Овуляцію вже раніше підтверджували
мегамоСГ• 22 марта в 16:56
Автор, розкажу свою історію.
Планували дитину. З чоловіком здорові, всі аналізи в нормі.
Овуляція є. Робили купу тестів, УЗД, берізка, вимірювання базальної температури.
Стояла на обліку у лікаря в мед.містечку.
Вона вже рекомендувала розслабитись і не думати про вагітність. Але голову не відключиш.
Перед Новим Роком дійсно заматалась. Думала, який салат приготувати, яку сукню одягнути, яку зачіску зробити. Навіть про вимірювання базальної температури на кілька днів забула.
Потім ввечері 1 січня згадала, що вже пару днів затримка. Зробила тест — є.
Он грає в футбол мій 14 річний «подаруночок».
Автор, все у Вас вийде. Просто спробуйте відпустити ситуацію.
автор Дона Ко Ко • 22 марта в 16:58
Ответ длямегамоСГ
Автор, розкажу свою історію.
Розумію, але як ви написали, мозок не відключиш. В мене мають ще труби перевірити і я вирішила, що якщо і так все добре, то я просто здаюся.
Але якщо ні, то це тільки ЕКЗ 🥲
мегамоСГ• 22 марта в 17:04
Ответ дляДона Ко Ко
Але якщо ні, то це тільки ЕКЗ 🥲
Ми й труби перевіряли. Все було в порядку.
Також дві подружки не могли завагітніти довго. Прямо були зациклені на цьому. Потім плюнули— як буде, так і буде.
У однієї зараз 1 дитина, у другої вже двоє.
Як воно працює, незрозуміло.