Рассказница• сегодня в 16:40
Віддала дитину на гурток, їй сподобалось, але тренер жорсткий і тисне
для результату. Чоловік каже так і треба. Як ви вирішуєте, де межа між дисципліною і токсичністю?
Не танцую- но пою• сегодня в 16:52
Ответ дляРожева юбка
Це теж не ок. Скільки років зараз дитині?
19, все сам, учится, работает и решает свои проблемы
Карусель-весель• сегодня в 16:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы хоть понятие имеете что такое наказание на таких занятиях? Это если ты срываешь занятие- стоишь на кулаках или отжимаешься) они там потом специально баловались , чтобы границы тренера прощупать
Якщо діти зривають заняття, значить тренер не має достатнього авторитету . І це не про страх, якраз добитися того, щоб діти боялися - легко
Шукаю стакан• сегодня в 16:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы внимательно прочли? Ему тогда 6 лет было, сейчас говорит правильно , что не разрешила бросить
І що міняє вік? Травма в 6 років нічим не відрізняється від травми в 10 років
він не навчився нічого вирішувати самостійно, бо й не вирішував нічого
Не танцую- но пою• сегодня в 16:53
Ответ дляКарусель-весель
Это делали все дети на начальном этапе, подростки уже этим не занимались а работали на результат
Не танцую- но пою• сегодня в 16:54
Ответ дляШукаю стакан
Он сам поступил на бюджет, сам нашел работу, сам сдал на права без взяток, что еще вам рассказать?
Карусель-весель• сегодня в 16:55
Ответ дляНе танцую- но пою
Потім просто звикли його боятися? Якщо людина не вмію здобути авторитет без наказуванея, то їй на місце на роботі з дітьми
Не танцую- но пою• сегодня в 16:56
Ответ дляКарусель-весель
Потом они понимали, что срывать занятия и мешать другим это неправильно. Уважать других и тренера нужно.
Рожева юбка• сегодня в 16:56
Ответ дляНе танцую- но пою
Багато хто в такому віці і без жорсткого тренера то все робить. В мене донька майстер спорту і свого часу я її забрала з однієї спортивної школи саме через жорстке поводження головного тренера, вона перейшла в іншу, де здобула звання майстра спорту і теж сама живе з 18 і сама себе утримує, але то без жорсткості. Молодший син зараз тренується також, але тренер скоріше друг, ані ж деспот і дитина з задоволенням ходить на тренування і має успіхи, в противагу спортивній школі, на яку витратили 5 років життя
Карусель-весель• сегодня в 16:57
Ответ дляНе танцую- но пою
Повага не формується , тому що потрібно. Поважають за певні якості
Не танцую- но пою• сегодня в 16:57
Ответ дляРожева юбка
Я ж не спорю. Трудно понять по нескольким предложениям где жестокий тренер, а где есть дисциплина.
Не танцую- но пою• сегодня в 16:58
Ответ дляКарусель-весель
Я вам говорю, что наш тренер умница и прекрасный человек. Через него прошли сотни детей и продолжают идти. Спор ни о чем
Люблю джаз• сегодня в 16:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Мой рыдал и говорил не хочу, а я водила, через не хочу, через страх . Так и характер формируется и учишься бороться со страхами и преодолением своих слабостей.
Стокгольмский сидром так формируется. Спортивный характер и смелость это другое.
Не танцую- но пою• сегодня в 16:59
Ответ дляЛюблю джаз
Мамкин вы психолог) не смешите меня
Перемелица• сегодня в 17:00
Як ви задовбали з цими травмами... А потім ой нема чоловіків. Всі корзиночки. Да, характер чоловіка закалюється в спорті. Де важко, болячи, через нехочу, через друзів, суперників і ворогів. А ви думаєте у дорослому житті у великому бізнесі всі ромашки і гусари? Цей світ-світ хижаків. І якщо чоловік не стане хижаком, то буде тим хто вам не подобається.
Шукаю стакан• сегодня в 17:08
Ответ дляНе танцую- но пою
Про що це говорить?
що він вміє приймати рішення? Ні. Що він не має травми? Теж ні.
Не танцую- но пою• сегодня в 17:10
Ответ дляШукаю стакан
Про що це говорить?
Давайте закончим бесполезные споры. Я написала своё мнение, я ж не настаиваю , чтобы вы также воспитывали своих детей. Но посоветую автору послушать мужа
Папобус• сегодня в 17:12
Я як могла переконувала,що потрібно і вчитися і займатися спортом,бувало і нажимала.За руку,сама на плавання і вони зі мною.Ой,не хочемо,важко,нічого,треба.Не заставиш,буває,то взагалі не підуть.Потім ввійшло і режим,пішли результати по всьому,стала система.Зараз успішні за кордоном,вивчилися і живуть.А якби нічого не заставляв,то через пень колоду були б як небудь.Ну це в моєму випадку.В кожного ситуація індивідуальна.
Папобус• сегодня в 17:15
Ответ дляАлина-1240
Тренер и должен быть таким, если кружок нацелен на проф спорт
Навіть якщо і не проф.Спорт це виносливість ,досягнення результату,як не крути,легко спочатку не буде.Через роки ввійде в режим.
Карусель-весель• сегодня в 17:17
Ответ дляПеремелица
Це жах хотіти жити з деспотом. Успішні чоловіки - розумні , а ті, хто «загартовувався» в спорті, максимум на них працюють
Карусель-весель• сегодня в 17:18
Ответ дляНе танцую- но пою
А що в цьому надзвичайного? У вашому описі нічого не робить його успішним чи психологічно стабільним
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 17:20
Ответ дляКарусель-весель
Віталій Кличко?
Не танцую- но пою• сегодня в 17:23
Ответ дляКарусель-весель
Я думаю пора закончить разговор, вам следует уделить больше внимания своему ребенку)
Карусель-весель• сегодня в 17:24
Ответ дляНе танцую- но пою
Моя дитина вже в тому віці, коли сама себе може зайняти
Не танцую- но пою• сегодня в 17:25
Ответ дляКарусель-весель
Вы поинтересуйтесь откуда вышли все, кто поднялся в 90-е) именно со спортивных школ , тогда это был хороший лифт. Розумных разводили и использовали их ум
Не танцую- но пою• сегодня в 17:26
Ответ дляКарусель-весель
Мы поняли) но свои фантазии о чужих детях не стоит тут распространять
Анонимарик• сегодня в 17:27
Коли син був маленький перший рік водила і забирала сина, бачила, як проходять тренування, я уявляю, як тренер до кожної буби шукає підхід, як просить кинути через бедро, віджатися, ласково так, Васічка, ну ще кружечок пробіжи, спорт- це дісципліна, там куча дітей, ніхто цацкатись не буде, а хочете підходи, уговори- то разом з бубочкою тренуєтесь, шукаєте слова, стимули. У мене син ходив на греко- римську, тренер у них був молодий, всі хлопці його обожнювали, але він міг так гаркнути, що стіни дрижали, віджимались вони у наказання, бігали лишні круги, нікому в голову не приходило ображатись. Був би м´яким- результатів не було. Подивіться на заслужених тренерів, як вони вимагають, які там нерви, яка дисципліна. А вам хочеться, щоб вашу бубочку обоизували- ну це на якийсь гурток речетатива, пап*ємаше, не спорт.
Анонимарик• сегодня в 17:29
Ответ дляКашка-маняшка
Не розумію запитання. Дитині подобається - нехай ходить. Що саме для Вас жорсткість?
Маиі хочеться, щоб носилися з бубою, мамі лєбізили
Анонимарик• сегодня в 17:30
Ответ дляФантазерша
Надо не чтобы мама отдала на спорт а ребенок горел и сам просился.
Не представляю, чтобы мама меня в свое время отдала, мне не нравится, но хожу. Сама ходила туда, где нравилось.
В нашому дитинстві не було інтернету і нам було все цікаво.Ну і не ходили ми на спорт з 6 років
Анонимарик• сегодня в 17:31
Ответ дляШирли-Мырли
Не всем детям это подходит
Кому не підходить- ходять на гуртки макраме.