Невгамовна Бу• вчера в 22:24
Карма в дії. А ще кажуть, що її не існує. Симонян
’Маргарита Симоньян вже кілька місяців бореться з раком молочної залози, про який вона публічно розповіла в ефірі передачі Володимира Соловйова. У свіжому інтерв´ю Борису Корчевникову в студії шоу «Доля людини» Маргарита резонно зауважила, що було б безглуздо намагатися приховати цю інформацію від громадськості. «Я публічна людина, у мене онкологія, і зрозуміло, що я облисію, лікуватимуся, мене часто не буде. Я що, маю вигадувати щось? Рак є рак, це може торкнутися кожного. А деякі лікарі вважають, що це зачепить усіх, просто не всі до нього доживуть».
Маргарита вже говорила про те, що її хвороба була спровокована сильним стресом та переживаннями за здоров´я та життя чоловіка, який впав у кому після клінічної смерті у грудні 2024 року. Однак це не єдина біда, що постукала до будинку ведучої.
Є ще одна історія, про яку я не хочу поширюватися. Коли Тигран пішов у кому, з´ясувалося, що дуже тяжко і складно хворий один із наших дітей. І це не можна вилікувати. І я не хочу про це говорити. Але просто щоб розуміти, що так не буває! А ось буває: пішов у кому мій коханий, а за 40 днів з´ясовується з дитиною ця катастрофа. Це єдине, що мене тоді витягло з лікарні. Тому що я госпіталізувалась разом із Тиграном і думала, що буду з ним. І ось я розриваюся між роботою, чоловіком, який у лікарні, та дітьми. Це потребує всіх душевних сил. І 1 вересня 2025 року я з´ясовую, що маю рак. Знаєш, яка в мене була реакція? Я істерично розреготалася».
Цікаво, чи зрозуміла вона сама для себе, що це вона закликала біду на свою сім´ю.....
Я не чарівниця вам• вчера в 22:27
ничему она не научилась. На очередном эфире сказала что все погибнут от ядерки, кроме россиян, а россияне будут на это смотреть и кушать соленые огурчики.
Невгамовна Бу
• вчера в 22:30
Ответ дляВсе і одразу
Це не карма, це захворювання
Коли ціла череда нещасть в одній сім´ї.... Ми не говоримо лише про її захворювання
Все і одразу• вчера в 22:30
Ответ дляНевгамовна Бу
Це життя, це не карма
Невгамовна Бу
• вчера в 22:31
Ответ дляГарнюнька
Вы хотите сказать, что все у кого онкология, ее заслужили?
Я не говорю тільки про її онкологію. Там кома чоловіка, через 40 днів невиліковна хвороба дитини,слідом в неї рак
Алина-1240• вчера в 22:31
Ответ дляНевгамовна Бу
Удалено администрацией...
Соображалочка• вчера в 22:31
Смотрите, эта такая вещь, может прилипнуть к каждому. Сегодня так, а завтра вы в не игры, и будете задавать вопрос ’за что’.
Гарнюнька• вчера в 22:32
Ответ дляНевгамовна Бу
Народная поговорка: ’Беда не приходит одна’ ни о чем вам не говорит?
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 22:33
Пуйло теж вже років 15 і з раком і з деменцією і ще що там писали....вже й хоронили 3 рази
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 22:33
Типу нормальні люди не хворіють. До чого там карма? Всі колись помруть
Все і одразу• вчера в 22:34
Ответ дляНевловимий Джо
Та пиз**ож, вибачте. Не виглядають так хворі раком.
В неї дійсно рак, але ж до чого тут карма? Сдохне та й сдохне рано чи пізно
Невгамовна Бу
• вчера в 22:34
Ответ дляСоображалочка
В моїй сім´ї був рак і не тільки. І так, я запитувала за що, і так, для себе я розуміла, що іноді мене заносило не туди, і це був для мене особисто як холодний душ, аби зупинитися, переглянути своє життя, і виправити своє ставлення до себе,світу чи оточуючих. Так,я вірю, що негативно зводить в решті до нещасть
Все і одразу• вчера в 22:35
Ответ дляНевгамовна Бу
У вас чи в вашій сім´ї?
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 22:36
Ответ дляВсе і одразу
Ви її лікар?
Покращена• вчера в 22:37
Ответ дляНевловимий Джо
Вы ошибаетесь. У вас стереотипы. Больные раком выглядят по-разному.
Оле Лукойе• вчера в 22:37
Кармы не существует. Хорошие люди тоже могут заболеть и стресс реально влияет
Сорока-ворона• вчера в 22:38
Ответ дляНевгамовна Бу
и для чего вы это сюда притянули тогда?
Невгамовна Бу
• вчера в 22:38
Ответ дляВсе і одразу
У вас чи в вашій сім´ї?
В батька і в матері, а ще чоловік загинув. І от я відчуваю, що то все не просто так. Треба бути дуже обережною навіть у висловлюваннях щодо інших людей. Але то мої особисті відчуття, я ніяким чином їх нікому не нав´язую. Побачила новину, і от мене спіткала така думка, невже людина не усвідомлює, що чим більше негативу вона сіє навколо себе, тим більше вона шкодить собі і своїй родині. Якось так
Невловимий Джо• вчера в 22:38
Ответ дляПокращена
Ну да, конечно. У меня не стереотипы, а насмотренность - страшно считать, сколько переболели из близких с 2022-го и сколько умерло. Но если таки да я за ней точно плакать не буду.
Оле Лукойе• вчера в 22:39
Ответ дляНевгамовна Бу
Та не работает это так. Рак это вообще совокупность многих факторов, стресс, наследственность итд
Оле Лукойе• вчера в 22:41
Вспомнила одну очень хорошую девушку из тик тока, сама из детдома, по жизни одни несчастья. Но такая добрая была и вот умерла от 4 стадии рака в 30 лет(((
Все і одразу• вчера в 22:42
Ответ дляНевгамовна Бу
Тобто, ви егоїстично вважаєте себе на стільки важливою піською, що вони страждали саме для уроку вам? Чхніть - оті соплі, то вся ваша значущість для вселенського заговору