Невгамовна Бу• вчера в 22:24
Карма в дії. А ще кажуть, що її не існує. Симонян
’Маргарита Симоньян вже кілька місяців бореться з раком молочної залози, про який вона публічно розповіла в ефірі передачі Володимира Соловйова. У свіжому інтерв´ю Борису Корчевникову в студії шоу «Доля людини» Маргарита резонно зауважила, що було б безглуздо намагатися приховати цю інформацію від громадськості. «Я публічна людина, у мене онкологія, і зрозуміло, що я облисію, лікуватимуся, мене часто не буде. Я що, маю вигадувати щось? Рак є рак, це може торкнутися кожного. А деякі лікарі вважають, що це зачепить усіх, просто не всі до нього доживуть».
Маргарита вже говорила про те, що її хвороба була спровокована сильним стресом та переживаннями за здоров´я та життя чоловіка, який впав у кому після клінічної смерті у грудні 2024 року. Однак це не єдина біда, що постукала до будинку ведучої.
Є ще одна історія, про яку я не хочу поширюватися. Коли Тигран пішов у кому, з´ясувалося, що дуже тяжко і складно хворий один із наших дітей. І це не можна вилікувати. І я не хочу про це говорити. Але просто щоб розуміти, що так не буває! А ось буває: пішов у кому мій коханий, а за 40 днів з´ясовується з дитиною ця катастрофа. Це єдине, що мене тоді витягло з лікарні. Тому що я госпіталізувалась разом із Тиграном і думала, що буду з ним. І ось я розриваюся між роботою, чоловіком, який у лікарні, та дітьми. Це потребує всіх душевних сил. І 1 вересня 2025 року я з´ясовую, що маю рак. Знаєш, яка в мене була реакція? Я істерично розреготалася».
Цікаво, чи зрозуміла вона сама для себе, що це вона закликала біду на свою сім´ю.....
Покращена• вчера в 22:43
Ответ дляНевловимий Джо
Ну да, конечно. У меня не стереотипы, а насмотренность - страшно считать, сколько переболели из близких с 2022-го и сколько умерло. Но если таки да я за ней точно плакать не буду.
И у меня насмотренность, с 24 года лечусь. Тоже РМЖ. Посмотрев на меня в жизни не скажете что у меня рак. И таких как я много. Вижу онкопациентов постоянно, амбулаторно приходят, капаются на химии. Многие выглядят как обычные здоровые люди.
Пожарник• вчера в 22:44
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
у таких кацапок як ти теж свистить, правда ж?
Невгамовна Бу
• вчера в 22:45
Ответ дляВсе і одразу
Тобто, ви егоїстично вважаєте себе на стільки важливою піською, що вони страждали саме для уроку вам? Чхніть - оті соплі, то вся ваша значущість для вселенського заговору
Я не писала про те, що вони страждали заради мене. Де ви взагалі це побачили? Мій батько був дуже поганою людиною. І так, його хвороба змусила його багато речей переоцінити, вона насзблизида, хоча моя ненависть була настільки сильною, що я якийсь період навіть хотіла його смерті. Так, і на мене це вплинуло, бо окрім мене не було кому займатися його лікуванням, і слава Богу, що я врешті знайшла в собі сили його пробачити. Я чим більше живу, тим більше вірю в те, що все що відбувається з нами, воно не просто так стається, воно має певну мету
Ні за холодну воду• вчера в 22:58
Ответ дляНевгамовна Бу
Я не говорю тільки про її онкологію. Там кома чоловіка, через 40 днів невиліковна хвороба дитини,слідом в неї рак
Одна я не верю в их болезни?
Не удивлюсь, если и ее муженек жив и по поддельным документам уже за границей
Ні за холодну воду• вчера в 22:59
Ответ дляНовопоштинская
А может, это просто Алена наколдовала.
Я не колдовала
Библиотекарь• вчера в 23:00
Ответ дляНевгамовна Бу
В батька і в матері, а ще чоловік загинув. І от я відчуваю, що то все не просто так. Треба бути дуже обережною навіть у висловлюваннях щодо інших людей. Але то мої особисті відчуття, я ніяким чином їх нікому не нав´язую. Побачила новину, і от мене спіткала така думка, невже людина не усвідомлює, що чим більше негативу вона сіє навколо себе, тим більше вона шкодить собі і своїй родині. Якось так
Судячи з теми ви нічого не навчились
«Треба бути дуже обережною навіть у висловлюваннях щодо інших людей.»
Звездолётчица• вчера в 23:16
Соловйову і Симонян, Мордану треба вже приєднатись до боброїдки, щоб не нудно одній страждати було
Звездолётчица• вчера в 23:18
Ответ дляСоображалочка
Смотрите, эта такая вещь, может прилипнуть к каждому. Сегодня так, а завтра вы в не игры, и будете задавать вопрос ’за что’.
Хуйла ще пожалійте, чого вже там
Невгамовна Бу
• вчера в 23:43
Ответ дляБиблиотекарь
Судячи з теми ви нічого не навчились
А до речі нічого й не висловлювала, окрім цитати з інтерв´ю і запитанням чи дійсно людина не розуміє, що транслювати ненависть і зло шкодить особисто.
ФсеСама• вчера в 23:49
Ответ дляНевгамовна Бу
Ой, автор, Ви така наївна. Вам би ото марафон дивитись, то особисто для вас зроблено
Невгамовна Бу
• вчера в 23:51
Ответ дляФсеСама
Можливо і наївна, не буду сперечатися, хоча марафон не дивлюся. Але от в долю і карму вірю
Сама не знаю• сегодня в 04:23
Ответ дляКовбой Хагис
А как же те двое ещё, ведущие противные такие муж и жена?
Сукабеева? Я б на её месте побежала грех замаливать и на ЗСУ донатить
Сама не знаю• сегодня в 04:27
Ответ дляНевловимий Джо
Та пиз**ож, вибачте. Не виглядають так хворі раком.
думаете она спецом обкорнала шевелюру?