Идууу--уууу блин• 2 часа назад

Як змусити себе жити? Як справитися без підтримки чоловіка?

Чоловік на фронті вже рік, а я досі не можу прийти в себе. Поговорити нормально з ним не виходить, звʼязок поганий. Хочеться просто вмерти. Подруг нема. Він був моїм єдиним другом, якому я могла розповісти все. Так, йому теж нелегко і я егоїстка напевно, але без нього дуже важко і легше не стає. Хто зміг вийти з цього стану? Діти є, якби не вони страшно подумати на що я здатна…
Нагайна• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Куда, в блиндаж?
Нет страдать…. А вы завидуете
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Він патріот. Я його довго вмовляла, але бажання воювати було сильнішим за бажання бути в сімʼї.
Вот у нас такой родственник, воюет с 14 года, семья распалась к сожалению.
Котя_люлю• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Він не піде. Можливість була
А мій загинув...
Кращий мій друг був..
Все хочу йому написати, як щось цікаве дізнаюся.

Ваш живий, тут радіти треба.
Одні думки• 2 часа назад
Ответ дляПечальки.нет
ну не вистачить на всіх броні/відстрочок. Але кожна мати і жінка хвилюється за свого сина/чоловіка.
Не у всіх є можливість вирішити це питання. Але чоловік автора зробив свідомий вибір, він патріот. В автора інша позиція.
На всех не хватит, согласна. Но хватит на тех, кто ищет возможности и что-то делает. И не все жены, родители переживают. Моя подруга терпеть своего мужа не может и мечтает, чтоб его забрали на фронт, а уйти не может т.к. зависима и жильем, и финансами.
Мать мужа моей сестры прямым текстом говорила, что хочет чтоб он на войне погиб и ей за него 15 млн выплатили
Даже взять известную историю, где мать получала выплаты за сына, когда он был в плену, он вернулся и теперь с матерью судится. С матерью, которая за границей, даже не приехала увидеть сына, еще и выписала его из жилья
А насчет мужа автора - да, он сделал свой выбор и мне не понять, как так можно убиваться за человеком, у которого ты в приоритете. И даже дети не в приоритете
Эта_Шикарна)• 2 часа назад
Ответ дляПечальки.нет
це зовсім різні приклади. Автор плаче, бо розуміє де знаходиться її чоловік і може звідти не повернутись. Вона цим встривожена, бо свідомо розуміє де він. А ваша сестра не хотіла прийняти свідоме рішення, що це не її людина і відносини закінчились.
Ви погано читаєте. Чоловік автора прийняв свідоме рішення добровольцем піти на фронт. Хіба він не розумів,що це дорога може бути в один кінець??? Чоловік вибрав не сім´ю і це його свідоме рішення. а у автора нема навіть подруг, бо чоловік був єдиним другом. Хіба так можна обмежувати свій світ 1 людиною????А раптом щось може трапитися з цією людиною. і що? лягати в труну разом? ну це ж хвора голова..
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Вам и не надо понимать, все люди разные.
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Печальки.нет• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Я теж знаю такі історії. Чоловік офіційно не розлучається, щоб у випадку його смерті їй достались 15 млн. У нього є інша сімя, у відпустки їздить лише до нової. А з формальною дружиною домовленість.

Але питання відстрочки чи броні зараз по ціні квартири або хорошого авто. уви(
Одні думки• 2 часа назад
Ответ дляСегодня я не я
Ну куда готовы зайти, хату обменять на взятки, трое детей, пальцы отрубить?
У меня вон знакомый, дважды сзч. Один раз поймали на границе с Моодовой, второй в Карпатах. Набрал кредитов, чтоб это оплатить, так банк заблокировал карты. Теперь мать пашет за двоих, плюс алименты. И в исполнительную он не может обратиться, документы еще в первой учебке остались.
Собирать дроны - перед НГ было полно вакансий, желающих не было, бронь дают сразу. Учителя перед 1 сентября много где нехватка, им дают отсрочку. Трое детей, многодетных не трогают. У моего коллеги трое детей за время войны появилось. Вот в апреле на работу будет выходить, первый ребенок в 23 году, третий - в 26. Сидел дома с лета 24. Теперь свободный. Опека, усыновление ребенка, даже одного - отсрочка, еще и доброе дело
Я про законные варианты пишу
Сегодня я не я• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Я про законные варианты пишу
Про дроны ладно, может быть и то не по всей Украине. Все остальное лично мне не надо, да и возраст у нас под 50.
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Він не піде. Можливість була
Зачем вообще пошел туда?
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
Живий чоловік, ви з жиру біситесь.
С жиру бесится zeШобла
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви відразу робите поділ на хороше і погане. Не вибрав сім*ю - поганий, не подумав про можливу загибель - теж винуватий.
А який вибір? зробити бронь/відстрочку за тисячі дол. чи ховатись в 4- стінах. Є сміливі чоловіки, які готові до відповідальності. Він молодець. Він пішов захищати, в т.ч. свою сім*ю.

Автору не вистачає опори і підтримки від самої себе. На чужих теж не сильно надієшся, бо в кожного своє життя. У неї переломний період. Де треба підказати як знайти в собі внутрішню опору, а не звинувачувати чоловіка, що він не подумав про сім*ю.

Завдяки таким як чоловік автора наша країна тримається. Я не засуджую хлопців, які не на фронті. Кожен воює по своєму, хтось робить фінансовий вклад, хтось військовий.
Рідним завжди складно прийняти такий вибір!
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет

Это неправда. Ассистент учителя - ничего никому платить не нужно, наоборот, тебе платят зарплату. Предприятия связанные с обороной, друг собирает дроны, бронь, 40 тыс имеет, ничего никому не платил.
Если вы про фиктивные брони, тогда да, платно. Но знакомый платит 30 тыс в месяц за такую фиктивную бронь, не прям уж так много, но да, не у всех есть такая возможность, потому незаконные способы я не рассматриваю и не предлагаю.
Детей под опеку, усыновление, ДДСТ в ДД тоже хватает
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну, то он вас задвинул на задний план, если бы мой так сделал, развелась бы в тот же день. Или я на первом месте или адиос!
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляСегодня я не я
А кому такое надо?
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляСегодня я не я
«лично вам не надо» - я же и пишу, что у каждого свои приоритеты. Но если вопрос стоит, что мобилизация мужа = нежеланию жить, то может то «все остальное» не такой уж и плохой вариант, если выбирать?
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
На таке підприємство теж непросто влаштуватись. Всіх підряд не беруть.
Щодо опіки та усиновлення- це дуже складна процедура. Майже не реальна. Черга, умови, достаток, довести, що це щире бажання, а не заради відстрочки чи виплат.
ротцвеники• 1 час назад
Автор, таке враження, що Ви свої психологічні проблеми хочете перекласти на чоловіка. Ви справді вважаєте, що йому ще тільки цього і не вистачало?
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Вы вырываете слова из контекста. Там написано, что если не добровольно, то почему не думали до того, как там оказаться? Работы с бронью достаточно, так де можно было найти вариант получить отсрочку.
Удалено администрацией...
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет
Перед НГ друг у меня спрашивал или нет среди моих знакомых кого-то, кто готов собирать дроны и хочет бронь. Им нужно было набрать людей, потому что с НГ там что-то менялось в количестве бронированных. И я среди своих знакомых желающих найти не смогла и на ворк юа вакансия висела. При том, что мой друг устроился сам, просто кинув резюме
Насчет опеки и усыновления, мне просто смешно это читать. Потому что моя семья лично прошла путь опеки. Как раз во время войны. И сейчас хотим второго ребенка под опеку и проходим этот путь во второй раз. И это не то, что нереально, это даже не сложно. Да, усыновление сложнее, чем опека, но не прям нереально. Вы пройдите этот путь лично, а потом уже пишите, реально или нет.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет

Я про це і писала вище. Що насамперед все в голові. НЕ можна обмежуватися світом однієї людини. Я в той період, коли чоловіка не стало (розлучення), через силу згадала,що я хотіла спробувати з хоббі. Через силу купила набір для миловаріння і свічковаріння і почала робити. Мене затягнуло на довгих 7 років. Який це був кайф !+ дитина. І ніхто мен і не допомагав. Я копійки вибивала через суд. Але я стала на ноги, мала додатковий заробіток. Творчість мене надихала. Почала їздити закордон на відпочинок.. А якби зациклилась,то поросла би мохом,здичавіла,збабчилась і перетворилась би на зачухану бабу. Через 10 р зустріла прекрасного чоловіка. Але і зараз я не розчиняюсь у ньому і маю ,окрім нього, і хоббі,і подруг, і інші заняття. Бо дуже добре згадую сестру і її історію і що може трапитися,коли людина свідомо обмежує себе лише 1 людиною. Людини не стало - і все. Світ закрився.
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
у нас є друг сім*ї, який недавно пішов служити. Робота у нього була така собі. Спочатку оформляли відстрочку по маминій інвалідності, а потім відмовився. Подав заявку і пішов добровольцем. Базова підготовка була взимку, не було забезпечення - топили сніг в полі замість води. Потім попав в тил, з 5 ранку на ногах до ночі. Зате доооовооольний ...Пише, що йому подобається, ’пишайтесь мною’. Він радий, що задіяний до цього процесу.
Я цікавилась детально питанням усиновлення. Про неї в основному писала. А ви плануєте усиновлення потім?
Мой_ужин• 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Робота є, трішки відволікає
Друзів немає, де їх шукати?
Написала в тому ж реченні: запишіться на курси, на танці.
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я розумію, ви молодець. Справились, в автора немає сили волі.
Не варто таких людей тикати носом типу безхребетна, сама справишся - пробуй. Всі ми різні. У кожного свій біль. Варто допомогти - спрямувати людину в потрібне хороше русло.
А то всі на неї тут накинулись - немає подруг, свого життя, своєї думки, чоловік безсовісний і т д. Це лише погіршить стан.
Баба_Воля• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет
І? Автор зробила єдиним центром життя людину, котра може зрадити, піти до іншої, розлюбити, закохатися в іншу. Навіщо настільки зациклюватися на іншій людині, самій собі роблячи медвежу послугу...
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет
Я с уважением отношусь, если воевать - личный выбор человека. Прекрасно, если семья этот выбор поддерживает, либо, если у человека нет семьи. Но в случае автора я не могу понять этот поступок. Когда человек имеет семью, детей, он не должен делать только то, что хочется ему, он должен ориентироваться еще и на жену, детей.
Нет, усыновление мы не рассматриваем. У нас под опекой не совсем маленький ребенок и он имеет братьев/сестер. Ему нужны льготы и он не хочет терять родственные связи с родными. А если возьмем еще одного ребенка - не знаю. Сначала возьмем под опеку, а там будет видно. Маленьких детей под опеку не дают, а со старшими не всегда складываются отношения ребенок-родитель.
Одні думки• 1 час назад
Ответ дляПечальки.нет
И, кстати, июнь 25 моя одноклассница закончила курсы усыновления с мужем, а в сентябре 25 уже нашли 9-месячного мальчика, на сегодняшний день он уже усыновлен ними
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляБаба_Воля
зрадити, піти до іншої, розлюбити, закохатися в іншу....а де в цьому переліку ’піти на війну’ ???