Идууу--уууу блин• 23 марта в 14:52
Як змусити себе жити? Як справитися без підтримки чоловіка?
Чоловік на фронті вже рік, а я досі не можу прийти в себе. Поговорити нормально з ним не виходить, звʼязок поганий. Хочеться просто вмерти. Подруг нема. Він був моїм єдиним другом, якому я могла розповісти все. Так, йому теж нелегко і я егоїстка напевно, але без нього дуже важко і легше не стає. Хто зміг вийти з цього стану? Діти є, якби не вони страшно подумати на що я здатна…
Баба_Воля• 23 марта в 15:48
Ответ дляПечальки.нет
зрадити, піти до іншої, розлюбити, закохатися в іншу....а де в цьому переліку ’піти на війну’ ???
війна не вічна і не постійна і не в усіх підряд країнах. А ось те що я написала воно 24\7 існує.
Печальки.нет• 23 марта в 15:50
Ответ дляОдні думки
Я с уважением отношусь, если воевать - личный выбор человека. Прекрасно, если семья этот выбор поддерживает, либо, если у человека нет семьи. Но в случае автора я не могу понять этот поступок. Когда человек имеет семью, детей, он не должен делать только то, что хочется ему, он должен ориентироваться еще и на жену, детей.
Нет, усыновление мы не рассматриваем. У нас под опекой не совсем маленький ребенок и он имеет братьев/сестер. Ему нужны льготы и он не хочет терять родственные связи с родными. А если возьмем еще одного ребенка - не знаю. Сначала возьмем под опеку, а там будет видно. Маленьких детей под опеку не дают, а со старшими не всегда складываются отношения ребенок-родитель.
Жодна нормальна сім*я не дасть добровільну згоду на мобілізацію близької людини...Хіба що там нездорові чи корисливі відносини.
А брати/сестри під опікою в інших сімей? а звязок з біологічними батьками є?
Печальки.нет• 23 марта в 15:53
Ответ дляОдні думки
И, кстати, июнь 25 моя одноклассница закончила курсы усыновления с мужем, а в сентябре 25 уже нашли 9-месячного мальчика, на сегодняшний день он уже усыновлен ними
хтось відмовився? і вони взяли без черги?
Одні думки• 23 марта в 15:58
Ответ дляПечальки.нет
Почему? Здесь многие пишут, что не смогли бы жить с ухылянтом и рады, что их муж пошел защищать страну
Связь с биологическими именно у нашего нет, старшие иногда общаются с мамой. Отец умер год назад (наркоман), мама наркоманка, бабушка алкоголичка. Старшие дети с нашим общаются, они учатся, в семью не хотят. Парень вышел в 15 из интерната, девочка в 15 вышла из-под опеки бабушки
Миссис Буркул• 23 марта в 15:58
автор, дивна ви. багато чоловік воює зараз. і замість підтримки ви робите лише гірше.
в мене нема подруг і не було. дитина, робота, волонтерство, спорт - це піднімає мій настрій
Печальки.нет• 23 марта в 16:04
Ответ дляОдні думки
Цікаво, тоді де їх чоловіки?! ви хитрі на словах))
Ви молодці!!
не кожен наважився б на опіку підлітка з непростої сім*ї. Я не знаю, як будувати відносини самим + рідними дітьми.
Але страшно читати, що в дітей була така біологічна родина і склалась така доля...
Ви молодці!!
Одні думки• 23 марта в 16:11
Ответ дляПечальки.нет
Ви молодці!!
Так они говорят, что их мужья воюют. В принципе, есть де патриотические семьи. Даже я такую знаю 🤷🏻♀️
У нас не совсем подросток, нашему будет 12, взяли в 10.
Сейчас хотим еще одного ребенка. Хотелось бы еще девочку лет до 10
Забрызжу ядом• 23 марта в 16:23
Автор, поки є час пройдіть курси по спілкуванню з військовими та військовій травмі, бо до Вас повернется зовсім інша людина і нажаль, більшість дружин не готові до цього. Кажу, як психолог, що працює з такими родинами