Застряла• Изменено вчера в 16:51
Де розмістити оголошення про оренду
Чи знає хтось сайти чи групи, де можна безкоштовно розмістити оголошення про здачу квартири (крім OLX)? Без ріелторів
Бритоножка• вчера в 16:59
Ответ дляЗастряла
можливо, хтось знає групи в Телеграм чи Фейсбук (Київ)
Бритоножка• вчера в 17:02
Ответ дляРоза в вазі
Flatfy
на Flatfy не размещают объявления, они подтягиваються с других ресурсов.
МинерАлочка• вчера в 17:06
Ответ дляЗастряла
Дякую
теж цікаво який зараз попит і чи є взагалі в столиці..
НетЕщеНаверное• вчера в 17:08
Ответ дляМинерАлочка
В столиці нема попиту?
А коли таке було, тим більше зараз, коли тут повно роботи, порівняно з іншими містами?
Застряла
• вчера в 17:11
Ответ дляМинерАлочка
Не можу сказати яка зараз ситуація, у нас люди прожили 4 роки.
МинерАлочка• вчера в 17:10
Ответ дляНетЕщеНаверное
В столиці нема попиту?
та подивлюсь, лише дороблюю квартиру
заявок на рієлтор-зло мало наразі
ракети літають часто, зі світлом часто срака
заявок на рієлтор-зло мало наразі
МинерАлочка• вчера в 17:11
Ответ дляЗастряла
а куди поїхали?
у мене теж в іншій живуть 4 роки, але то двушка біля метро за 10
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
Застряла
• вчера в 17:12
Ответ дляМинерАлочка
а куди поїхали?
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
знайшли більшу і мабуть заробляти стали більше
НетЕщеНаверное• вчера в 17:12
Ответ дляМинерАлочка
та подивлюсь, лише дороблюю квартиру
заявок на рієлтор-зло мало наразі
Ріелтор зло - смітник.
Ніколи там не виставляла і не шукала би, якщо прийшлось, по подібних групах.
Для цього є спец сайти. Здаю з першого перегляду без всяких ріелторів.
Застряла
• вчера в 17:14
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ріелтор зло - смітник.
яким сайтом користуєтесь? бо я також не бачу сенсу в ріелторах
Застряла
• вчера в 17:16
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ріелтор зло - смітник.
4 роки тому я розмістила оголошення на OLX, 99% дзвінків були від ріелторів і вони досі продовжують дзвонити.
НетЕщеНаверное• вчера в 17:18
Ответ дляЗастряла
На олх.
Вибираю категорію - без посередника, записую усіх на один день (вихідний) через кожну годину, бо нема часу кататись на перегляди.
І з усіх, кому підійшло - вибираю.
Вилами по воде• вчера в 17:21
я даю своєму ріелтору і прекрасно через нього здаю. ось 2 тижні і знову є клієнти. Київ. Позняки.
Кажу кого шукати,кого не брати і сама цим не займаюсь. мені приводять на огляд 1-2 пари (особи) і я вибираю кого. нема мільйона дзвінків від кого попало(дзвонять всі кому припекло) і скиглення- давайте дешевше. Ціна фіксована без скидок.
НетЕщеНаверное• вчера в 17:20
Ответ дляЗастряла
Хай приводять. Вам яка різниця? Ви його не наймали і не оплачуєте. Плюс приводять різні ріелтори, а не один, а значить вибір більший. І номер тел треба окремий.
Вилами по воде• вчера в 17:22
Ответ дляМинерАлочка
попит огого))) я не встигла виставити - вже є. ще й вибирала.
Застряла
• вчера в 17:23
Ответ дляНетЕщеНаверное
принципово не здаю через них. Вважаю їх зайвим посередником, який ні за що не відповідає.
Вилами по воде• вчера в 17:25
Ответ дляМинерАлочка
а куди поїхали?
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
чого їм зїзжати))
зараз дороблюю новобудову
вкладалась в котлован ще в 2020р.
я з 10 тис за однушку біля метро підняла до 13 тис. одразу є купа клієнтів. вже поселяються. причому ,що у мене косм. ремонт 2003 року. багато чого нема. черга))) 10 поверх .електрика.
Застряла
• вчера в 17:25
Ответ дляВилами по воде
в мене 16 поверх, але газ, і також біля метро
Застряла
• вчера в 17:26
Ответ дляВилами по воде
це ви зараз в березні шукали?
Вилами по воде• вчера в 17:27
Ответ дляЗастряла
в мене знайомий здав голі стіни на ахматової Позняки (не біля метро прямо) 20 поверх 1 кімн 56 кв метрів за 10 тис грн) з техніки лише плита і холодильник і старезна кухня.
МинерАлочка• вчера в 17:27
Ответ дляВилами по воде
а де виставили об!явку?
яка станція метро у вас поруч?
Вилами по воде• вчера в 17:30
Ответ дляМинерАлочка
а де виставили об!явку?
яка станція метро у вас поруч?
Позняки 5 хв. НЕ виставляла. Ріелтор шукає. Я ніколи сама нічого не виставляю. йому дала завдання. Кого брати, кого ні. здаю вже так років 20
НетЕщеНаверное• вчера в 17:28
Ответ дляЗастряла
І що?
Якщо орендарі не здатні самі знайти оголошення без ріелтора, то це їз проблеми, хай платять. Я нічим не ризикую і не оплачую, вибираю сама, і нічия відповідальність мені не потрібна.