Миловидна леді• вчера в 21:04

Коли краще реєструвати фоп 2 група здавати в оренду буду. В цьому місяці?

З 1 квітня здаю в оренду

Але не хочу так робити ніби я його зареєструвала в 1 квітня і рахунок відкрила і здала
І прям така молодець і гроші отримала 50000 грн в перший день. Що може виглядати підозріло
Белая и пушистая• вчера в 21:16
а в чому підозрілість?
Творческий типаж• вчера в 21:22
Нічого там підозрілого. Податковій глибоко пофіг. Ви не встигнете за один день і ФОП забацать і рахунок відкрити. З 2 числа оренда буде.
ТигрЛьвович• вчера в 21:34
Реєструєте ФОП зараз, відкриваєте рахунок теж. Єдиний податок буде з 1 числа. Нічого підозрілого, з 1 числа маєте право впроваджувати діяльність
автор Миловидна леді • вчера в 21:40
Ответ дляТигрЛьвович
Просто якщо 2 група то я маю в кінці березня здати пустий звіт за квартал? Чи як там подають звіти на 2 групі
Викупана• вчера в 21:50
Ответ дляМиловидна леді
Реєструвати треба зараз, єдиний податок ІІ групи тоді з 1 квітня. Якщо зареєструєте 1 квітня, то єдиний буда 1 травня. Звіт по єдиному подасте у 27 році річний і декларацію про майновий стан з ´0´. А краще візьміть разову консультацію бухгалтера
автор Миловидна леді • вчера в 21:55
Ответ дляВикупана
Боже я шось не розумію

Це не так як в третій групі?
В другій раз в рік подають звітність?
Я знаю в третій групі звітність покаартальна
ТигрЛьвович• вчера в 21:58
Ответ дляМиловидна леді
Боже я шось не розумію

Це не так як в третій групі?
В другій раз в рік подають звітність?
якщо зареєструєтеся зараз, то до 1 квітня Ви будете на загальній системі. В 2027 подаєте декларацію по загальній з 0. Другу декларацію вже по единому податку з доходом від оренди (теж у 27р за 26р). Вам вірно написали нижче.
Личко Невеличке• вчера в 22:01
Якщо ви ФОП зареєструєте 1 квітня,то на 2 групі будете тільки з 1 травня.
Кому збираєтесь здавати?
2 група з першого дня не реєструється, спочатку загальна система.
Викупана• вчера в 22:02
Ответ дляМиловидна леді
Боже я шось не розумію

Це не так як в третій групі?
В другій раз в рік подають звітність?
Так, третя група квартальна, перша та друга - раз на рік. Але не здавайте через дію! Здавайте через кабінет податкової
автор Миловидна леді • вчера в 22:07
Ответ дляТигрЛьвович
Тобто я з 1 квітня буду на сплощеній системі?
автор Миловидна леді • вчера в 22:08
Ответ дляЛичко Невеличке
Кому збираєтесь здавати?
Я збираюсь здавати фоп на спрощеній системі (2 група) і ТОв спрощена система

Це 2 орендодавця 2 приміщень
ТигрЛьвович• вчера в 22:08
Ответ дляМиловидна леді
так. Підготуйтеся зараз, на це треба 1-2 дні
автор Миловидна леді • вчера в 22:08
Ответ дляЛичко Невеличке
Кому збираєтесь здавати?
Я просто колись зареєструвала 3 групу за 1 добу і відразу була на спрощеній системі
автор Миловидна леді • вчера в 22:10
Ответ дляТигрЛьвович
Я з 1 квітня планувала здати приміщення
1) фоп 2 група без пдв орендар
2) тов на спрощеній системі орендар

Допоможіть розібратись

Мені треба розібратись коли реєструвати той фоп щоб я отримала кошти і не нараховувала пдв
ТигрЛьвович• вчера в 22:11
Ответ дляМиловидна леді
з 2 групою такого нема
Личко Невеличке• вчера в 22:13
Ответ дляМиловидна леді
Я з 1 квітня планувала здати приміщення
1) фоп 2 група без пдв орендар
2) тов на спрощеній системі орендар

Допоможіть розібратись

А ПДВ тут до чого?
Щось ви все в кучу.
Якщо не знаєте, зверніться є люди які допомагають в відкритті.
ТигрЛьвович• вчера в 22:15
Вам вже все написали) Реєструйтеся зараз, з 1 квітня здавайте в оренду (приймайте платежі), переконавшись що ви на 2 гр єдиного податка.
автор Миловидна леді • вчера в 22:15
Ответ дляЛичко Невеличке
А ПДВ тут до чого?
Щось ви все в кучу.
Я думала щозагальна система це те що з пдв
ТигрЛьвович• вчера в 22:15
Ответ дляМиловидна леді
Ви на загальній будете ДО 1 квітня та не будете мати діяльності
Личко Невеличке• вчера в 22:17
Ответ дляМиловидна леді
Ні, на загальній ПДВ після 1 млн, а вам взагалі не потрібно приймати кошти на загальній, тільки тоді коли вже переведуть на 2 групу.
автор Миловидна леді • вчера в 22:23
Ответ дляТигрЛьвович
Так тут писали шо з травня я можу перейти на 2 групу(
автор Миловидна леді • вчера в 22:23
Ответ дляЛичко Невеличке
А які ліміти на 2 групі?
ТигрЛьвович• вчера в 22:24
Ответ дляМиловидна леді
Це якщо будете реєструватися в квітні
автор Миловидна леді • вчера в 22:24
Ответ дляТигрЛьвович
Тобто мені треба терміново відкрити до 1 квітня
Щоб 1 квітня зробили другу групу? Воно якось автоматично в мене переведе на 2 групу?
Личко Невеличке• вчера в 22:24
Ответ дляМиловидна леді
А які ліміти на 2 групі?
Слухайте, ну є ж гугл)
Мені вам загуглити?
ТигрЛьвович• вчера в 22:24
Ответ дляМиловидна леді
А які ліміти на 2 групі?
все є в загальному доступі
Личко Невеличке• вчера в 22:25
автор Миловидна леді • вчера в 22:27
Ответ дляЛичко Невеличке
А де ж тут 1 млн?
ТигрЛьвович• вчера в 22:28
ви тролите, чи що?
автор Миловидна леді • вчера в 22:28
Ответ дляЛичко Невеличке
фото
Так
Я ткж знайшла
Тут люди пишуть про 1 млн
Я вже заплуталась