Миловидна леді• вчера в 21:04
Коли краще реєструвати фоп 2 група здавати в оренду буду. В цьому місяці?
З 1 квітня здаю в оренду
Але не хочу так робити ніби я його зареєструвала в 1 квітня і рахунок відкрила і здала
І прям така молодець і гроші отримала 50000 грн в перший день. Що може виглядати підозріло
Личко Невеличке• вчера в 22:28
Ответ дляМиловидна леді
А де ж тут 1 млн?
Ви взагалі не вмієте читати?
Якщо запутались заплатіть професіоналам, вам все зроблять.
Миловидна леді
• вчера в 22:29
Ответ дляТигрЛьвович
Це якщо будете реєструватися в квітні
Дякую вам дуже
Тобто мені треба кров з носа це зробити в березні
А потім вони самі переводять на 2 групц чи треба додатково заявку подавати?
Миловидна леді
• вчера в 22:29
Ответ дляЛичко Невеличке
Ви взагалі не вмієте читати?
Так так, зрозуміла про ш шо ви
Але питання як перейти на 2-у групу із загальної системи іграть
ТигрЛьвович• вчера в 22:32
Ответ дляМиловидна леді
Дякую вам дуже
ви подаєте заяву на реєстрацію фоп 2 групи зараз, відкриваєте рахунок.
2 групу вам поставлять з 1 квітня
березень ви будете на загальній без діяльності
все
2 групу вам поставлять з 1 квітня
все
Без паники• сегодня в 07:27
Ответ дляМиловидна леді
Так так, зрозуміла про ш шо ви
Заявление нужно подать о переводе на 2 группу. Если будете открывать ФОП через Дию, то заявление там сразу сформируется, но нужно смотреть какая ставка единого налога в вашем городе и указать в заявлении нужную ставку. Иначе по умолчанию там будет ставка 20% от минималки.
Юлия Крамарева• сегодня в 10:43
Ответ дляМиловидна леді
Так так, зрозуміла про ш шо ви
При реєстрації ФОП у Дії, ви вказуєте,що будете на 2 групі.Але потрібно окремо ще подати заяву про застосування спрощеної системи в електронному кабінеті,теж в березні.І ще дивіться чи немає податкового боргу у майбутнього ФОП,бо на спрощену систему не поставлять з боргом.
Якщо потрібно,то звертайтесь,надаю послуги з ведення ФОП.