Опля Картопля• 22 марта в 20:04
Фоп 2 група може приймати платежі на особисту карту? Все рівно податок не від
Не від доходу
Я тільки що для себе відкрила мені сказала що 2-й група вона підходить для роботи із фізособами у мене якраз фізичні особи які отримують послугу, я надаю послугу. Я навіть в реальному житті помічаю як Як інші наприклад курси чи заняття по Ліб ці вони мені дають свою карту фізичної особи а на якісь там рахунок
То виявляється що можна платити на фізична особа всерівно не треба податок платити від суми
Блондинка в Шоколаде• 22 марта в 20:06
Забороняється використовувати особисті картки для підприємницької діяльності. Відкрийте рахунок ФОП та картку до нього та приймайте гроші на неї
МояХатаЗкраю• 22 марта в 20:10
Ой, авторка вам краще в бізнес не лізти... А то такого набізнесите шо ппц.
Зи
стартпост автора шедеврален
Зи
стартпост автора шедеврален
Опля Картопля
• 22 марта в 20:11
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А це правда що я можу заробити 7000000 грн і от написать ну заплатити податок тільки 2000₴?
Це я округлила
Люблю_смаколики• 22 марта в 20:11
Я б не ризикувала так робити, можуть потім нарахувати вам ПДФО на ці суми і військо вий збір як на дохід не від підприємницької діяльності, тому що для доходу ФОП відкривається рахунок на ФОП.
МояХатаЗкраю• 22 марта в 20:13
Ответ дляОпля Картопля
Це я округлила
Заздрю незамутненности вашого сознания
Я матуся, мені можно• 22 марта в 20:13
Я не приймаю платежі на особисті карти. В мене ФОП. На чоловіка, маму так, на свої ні
Мне без сахара• 22 марта в 20:19
Ответ дляОпля Картопля
Це я округлила
Нормально так Вы троллите 😄