Тут надолго• 25 марта в 09:19
Можно ли получить штраф за езду без автоцивлки если полиция не останавливала?
И проверки документов не было
Тут надолго
• 25 марта в 09:19
Может есть камеры что считывают? В дии страховка уже не светится
Тут надолго
• 25 марта в 09:21
Ответ дляЛенивица-красавица
Можно
Если ездили в воскресенье, а штрафа в дии пока нету, то не оштрафовали? За три дня пришел бы уже?
Завжди мало• 25 марта в 09:25
А какая разница ездили или не ездили. Машина даже когда на парковке стоит просто, может не вольно стать участником ДТП. Сейчас все в электронном реестре и если закончился страховой период, инспектор это видит и может отправить штраф. Правда массово они этого не делают, но прецеденты были.
Поросенка• 25 марта в 09:29
Ответ дляPrervana
Пока только в планах эта возможность - считывать через камеры номера машин и если нет автоцивилки подвязанной, то автоматически штрафовать. На практике еще не реализовано
Недавно писали, что с 1 марта 2026, по камерам, опять набрехали?)
ГейСюда• 25 марта в 09:31
Ответ дляТут надолго
Не буде штрафу, у камер немає технічної можливості аналізувати чи є у вас страховка. Штраф буде тільки, якщо зупинить поліція.
Боневтікла• 25 марта в 09:38
У мене знайома третій рік їздить на авто на яке немає документів, вона сама не має прав, автоцивілки ясна справа теж немає. Якщо вас не зупинили і не перевірили документи - нічого не буде.
КоролеВешна• 25 марта в 09:39
Ответ дляБоневтікла
поки що
Тут надолго
• 25 марта в 09:49
Самое интересное - страховка у меня есть, проверила по распечатанному полису)) но в дии она почему-то слетела, желтая строка светится и ´немає інформації´
Мафиозная• 25 марта в 10:06
Ответ дляЗавжди мало
Шо за маячню я прочитала
andrey_spec• 25 марта в 10:14
Ні, не можна так получити штраф. У нас не Польща, немає відповідальності за відсутність страховки на авто без їзди, і у нас немає і невідомо коли будуть такі штрафи по камерам.
Крайня невістка• 25 марта в 10:17
Ответ дляБоневтікла
Скажи мені, хто твої знайомі, і я скажу, хто ти 😊
Боневтікла• 25 марта в 10:18
Ответ дляКрайня невістка
Я не відповідаю за дії інших дорослих людей
Оч@ров@Шк@• 25 марта в 10:19
Ответ дляТут надолго
Уважно читайте, що в автоцивілці, в мене теж не світилося, потім побачила, що помилка в букві була(((
ЕН, а страховик вбила ВН.
Да, я знаю, що я мала сама це помітити. Проїздила рік і вже коли другу оформила і воно знов не відобразилось в Дії помітила помилку.
ЕН, а страховик вбила ВН.
Мафиозная• 25 марта в 10:21
Ответ дляТут надолго
То просто в Дії іноді глюки.
Крайня невістка• 25 марта в 10:30
Ответ дляБоневтікла
Ви обираєте собі коло спілкувань виходячи з їх дій і життєвих цінностей
Боневтікла• 25 марта в 10:42
Ответ дляКрайня невістка
Це знайома ще з підліткових часів, я не називала її подругою, а знайомих мені як відмінити, якщо ми вже знайомі?
Пухнасті штани• 25 марта в 10:48
Ответ дляandrey_spec
Як це немає відповідальності?
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами
Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила у спосіб, який дає можливість поліцейському прочитати та зафіксувати дані, що містяться в посвідченні водія відповідної категорії, реєстраційному документі на транспортний засіб, а також полісі (договорі) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката ’Зелена картка’), або не пред’явила електронне посвідчення водія та електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса, а також інших документів, передбачених законодавством, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
ПолБатона• 25 марта в 10:49
Ответ дляТут надолго
Перевірте чинність полісу по базі МТСБУ (у них на сайті). По номеру авто чи він коду. Може бути оформлений поліс з помилкою, тоді він не чинний (вважається, що страховки нема)
andrey_spec• 25 марта в 11:55
Ответ дляПухнасті штани
Як це немає відповідальності?
Поясню детальніше. В Польщі відповідальність за відсутність страховки автоматична за наявності авто, навіть якщо авто не їздить. У нас же для штрафу повинен бути факт керування, тобто авто повинно їхати.
Пухнасті штани• 25 марта в 12:25
Ответ дляandrey_spec
У автора питання ’за езду без автоцивилки’
Більш того читала тут коменти, що поліцейські навіть не зупиняючи ваше авто, можуть пробити його по базі і без автоцивілки викатати штраф
andrey_spec• 25 марта в 16:57
Ответ дляПухнасті штани
Фантазуйте й далі, тут це можна
Тут надолго
• 25 марта в 18:01
Ответ дляОч@ров@Шк@
ЕН, а страховик вбила ВН.
К вечеру страховка в дии уже снова появилась. Это был глюк дии. Но к тому времени я успела позвонить в страховую уточнить что за дела и потратила кучу времени зря на эту тему
Тут надолго
• 25 марта в 18:03
Ответ дляПолБатона
Страховка була в дії довгий час, я перевіряла, так як давно вже оформювала. Просто в дії був глюк сьогодні і засвітилось, що страховки нема. А зараз знову світиться, що страховка дійсна