Стебель березы• вчера в 20:34

Помститись чи ну їх?

В юності зустрічалась з хлопцем 5 років.
Хороші були стосунки, без емоційних гойдалок.
Перша любов, ми в один одного перші.
В компанії нашій пара ще одна, то розбігались, то сходились, бухлива любов там така собі. Наші гареі друзі. Особливо хлопці дружили. І от та пара розлучилась вчергове, але довше звичного. Якось став часто мій хлопець говорити про ту дівчину, їздити по якихось справах. І закрутилось у них. Покинув мене і одразу одружився з нею через пів року. Там велике раптове почуття зав´язалось. Гарна сім´я в них, двоє діток.
Звичайно, я важко то пережила. Містечко маленьке, всі це обговорювали довго.
Минуло 19 років. Я в щасливому шлюбі, теж двоє діток.
Ніколи погано про ту пару нікому не говорила.
Десь глибоко досі пам´ятаю, є обіда з юності.
Недавно випадково зустрілись.
Треба підмітить, що я досі гарно виглядаю, молодша за його дружину на 3 роки.
Да я на піку краси, можна так сказати. Доглядаю за собою, займаюсь спортом, маю можливість не працювать.
Було видно, що він вражений був мене побачити, розглядав. Розпитував багато. Хвилювався. Намагався жартувать , згадував нашу юність.
Через деякий час подзвонив. Виклик я записала (навіть не знаю для чого), бо зразу відчула в чому причина дзвінка.
Так от тема розмови, як йому було приємно побачити, він тепер думає про мене і хотів би зустрітись. Згадати як у нас то все було в юності, згадати мій запах, обійняти. Приблизно так...
Я сказала давно це все в минулому.
Так от, про помсту.
Я не збираюсь нічого такого з ним мати.
Я надто поважаю себе і не ображу так чоловіка свого. Він цього точно не заслужив.
Але так і підмиває мене цей запис переслати колишній подрузі, за те що вони тоді зі мною вдвох зробили. Обох так сказать наказать.
Чи ну їх нах?
автор Стебель березы • вчера в 20:54
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не брешите. Сейчас нет таких функций. Лет 10 назад можно было, сейчас нет
Ви на приколі? Запис виклику
Тану на сонці• вчера в 20:55
Ответ дляНа циголках
В таком счастливом браке 19 лет, женщина на пике красоты, но надо отомстить
Мстительница, блд))
Какой пик в 40???
Урюк уже, изюм
Тану на сонці• вчера в 20:55
Ответ дляСтебель березы
Але ж можуть бути наслідки
Для вас да
автор Стебель березы • вчера в 20:56
Ответ дляВарена цибуля
А у автора пик красоты же! Пик-пик-пиииик...
Я не жартую, ще років 3 тому я гірше виглядала, а зараз об´єктивно виглядаю найкраще, скільки пам´ятаю себе.
Щоденні тренування, правильне харчування.
Я злапила тіло мрії тільки 2 роки як
автор Стебель березы • вчера в 20:59
Ответ дляТану на сонці
Какой пик в 40???
Урюк уже, изюм
По перше мені 38.
А по друге, я вище писала, що 3 роки тому виглядала гірше значно.
За ці 3 роки приклала багато зусиль до своєї зовнішності
Пэрисхилтонша• вчера в 21:03
Ответ дляТану на сонці
Какой пик в 40???
Урюк уже, изюм
Она имела в виду ’пике’. Крутое пике.
Хотя пытается всех уверить в обратном. Вон даже решила на бывшем потренироваться. Больше ж не на ком.
ЯкаКраля• вчера в 21:03
Ответ дляНа циголках
Мстительница, блд))
Ну то й що? Я теж щаслива в шлюбі, але коли перший бувший зачастив до сусідки свого брата, то брата жінка, моя хороша подруга, записала відео і показала його жінці, з якою він мені і роги наставляв. На моє прохання. Так, я отримала моральне задоволення.
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:04
Ответ дляСтебель березы
Ви на приколі? Запис виклику
Ага
автор Стебель березы • вчера в 21:05
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ага
Що ага?
Чесно брешу• вчера в 21:05
Ответ дляСижу_и_плачу
Какое отношение она имеет к тому что он козел? Да вы тут наоборот радовались бы что он рано показал вам какое он говно как человек и вы с ним не связались. А сейчас он просто подтвердил что как был говном, так и остался.
Пряме відношення-почала зустрічатись із хлопцем, який був у відносинах. Обоє рябоє
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:05
Ответ дляСтебель березы
Що ага?
Людей не смешите
автор Стебель березы • вчера в 21:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Людей не смешите
Ви темна чи дурна?
Ви не знаєте що можна записати на телефоні любу розмову?
Не позорьтесь
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:07
Ответ дляСтебель березы
Ви темна чи дурна?
Не позорьтесь
Давайте фото этой функции
Пэрисхилтонша• вчера в 21:11
Ответ дляСтебель березы
Ви темна чи дурна?
Не позорьтесь
І що, тепер будете прослухувати цей запис щовечора, фантазуючи про колишнього? А потім в ліжко до чоловіка.
Фу.
автор Стебель березы • вчера в 21:11
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Давайте фото этой функции
Як я фото зроблю. Коли йде розмова там є кнопка записати виклик і він лишається в аудіо серед треків
автор Стебель березы • вчера в 21:11
Ответ дляПэрисхилтонша
Фу.
Де я таке писала? Просто він в мене є
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:13
Ответ дляСтебель березы
Скрин. Но его не будет
Пэрисхилтонша• вчера в 21:12
Ответ дляСтебель березы
Де я таке писала? Просто він в мене є
Для чого?
Піднімає вашу нульову самооцінку?
автор Стебель березы • вчера в 21:12
Ответ дляПэрисхилтонша
Для чого?
Піднімає вашу нульову самооцінку?
Для плану помсти
Сижу_и_плачу• вчера в 21:14
Ответ дляЧесно брешу
Ну, может быть. Хотя мало ли что он ей наговорил. Может он соврал что уже не в отношениях. За измену всегда отвечает тот кто изменил, а не тот с кем изменили.
Позаземний розум• вчера в 21:14
Взрослая тетя, а такой ерундой занимаетесь. Лучше фотку скиньте. Оценим ваш пик красоты.
автор Стебель березы • вчера в 21:16
Ответ дляПозаземний розум
Для вас може я і 20 не була б хорошенькою, але я то себе можу оцінить до і після
автор Стебель березы • вчера в 21:16
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Скрин. Но его не будет
Напишіть хтось цій малохольній, що є така функція...
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:18
Ответ дляСтебель березы
Ага. Конфиденциальность, слыхала? Если и есть, то мужик это видел , что пишешь тетя, от совсем дурак?
Чесно брешу• вчера в 21:19
Ответ дляСижу_и_плачу
Де таке написано, що за зраду відповідає той, хто зрадив?
автор Стебель березы • вчера в 21:19
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви з якого року пишите?
Чесно брешу• вчера в 21:20
Ответ дляСтебель березы
Зробіть прінскрін, нащо вам хтось?
автор Стебель березы • вчера в 21:21
Ответ дляЧесно брешу
Зробіть прінскрін, нащо вам хтось?
Скрін чого? Серед пісень запис викликів?
Ви серйозно?
Сижу_и_плачу• вчера в 21:22
Ответ дляСтебель березы
Ви з якого року пишите?
Функция такая есть, но когда включаешь её, робот громко сообщает обоих собеседников что ’разговор записывается’. Т.е. нельзя записать так чтобы другой человек об этом не знал. По крайней мере, на смартфонах так.
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:22
Ответ дляСтебель березы
Ви з якого року пишите?
Я с настоящего. А троль с прошлого. Вспомнил как 10 лет назад было