Стебель березы• вчера в 20:34

Помститись чи ну їх?

В юності зустрічалась з хлопцем 5 років.
Хороші були стосунки, без емоційних гойдалок.
Перша любов, ми в один одного перші.
В компанії нашій пара ще одна, то розбігались, то сходились, бухлива любов там така собі. Наші гареі друзі. Особливо хлопці дружили. І от та пара розлучилась вчергове, але довше звичного. Якось став часто мій хлопець говорити про ту дівчину, їздити по якихось справах. І закрутилось у них. Покинув мене і одразу одружився з нею через пів року. Там велике раптове почуття зав´язалось. Гарна сім´я в них, двоє діток.
Звичайно, я важко то пережила. Містечко маленьке, всі це обговорювали довго.
Минуло 19 років. Я в щасливому шлюбі, теж двоє діток.
Ніколи погано про ту пару нікому не говорила.
Десь глибоко досі пам´ятаю, є обіда з юності.
Недавно випадково зустрілись.
Треба підмітить, що я досі гарно виглядаю, молодша за його дружину на 3 роки.
Да я на піку краси, можна так сказати. Доглядаю за собою, займаюсь спортом, маю можливість не працювать.
Було видно, що він вражений був мене побачити, розглядав. Розпитував багато. Хвилювався. Намагався жартувать , згадував нашу юність.
Через деякий час подзвонив. Виклик я записала (навіть не знаю для чого), бо зразу відчула в чому причина дзвінка.
Так от тема розмови, як йому було приємно побачити, він тепер думає про мене і хотів би зустрітись. Згадати як у нас то все було в юності, згадати мій запах, обійняти. Приблизно так...
Я сказала давно це все в минулому.
Так от, про помсту.
Я не збираюсь нічого такого з ним мати.
Я надто поважаю себе і не ображу так чоловіка свого. Він цього точно не заслужив.
Але так і підмиває мене цей запис переслати колишній подрузі, за те що вони тоді зі мною вдвох зробили. Обох так сказать наказать.
Чи ну їх нах?
Чесно брешу• вчера в 21:22
Ответ дляСтебель березы
Скрін чого? Серед пісень запис викликів?
Ви серйозно?
Прінскрін екрану, де видно функцію включення запису, не придурюйтесь
МЕСТО_Встречи• вчера в 21:23
Ответ дляСижу_и_плачу
Функция такая есть, но когда включаешь её, робот громко сообщает обоих собеседников что ’разговор записывается’. Т.е. нельзя записать так чтобы другой человек об этом не знал. По крайней мере, на смартфонах так.
У меня ее нет. А у кого есть, то так как вы описываете. Но троляка лоханулась.
Сижу_и_плачу• вчера в 21:24
Ответ дляЧесно брешу
Не, ну просто функцию и я вам показать могу, она есть. Другое дело, что секретно её включить нельзя, телефон оповещает сразу что разговор записывается. :
автор Стебель березы • вчера в 21:26
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я с настоящего. А троль с прошлого. Вспомнил как 10 лет назад было
автор Стебель березы • вчера в 21:27
Ответ дляСижу_и_плачу
Нічого там не повідомляє.
Ніколи не чула, щоб повідомляло. Періодично записую важливі розмови
автор Стебель березы • вчера в 21:28
Ответ дляЧесно брешу
Це мені зараз треба комусь подзвонить і вивести на екран дзвінок з показать вам кнопку?
Ви прикалуєтесь?
автор Стебель березы • вчера в 21:29
Ответ дляСижу_и_плачу
Нічого не оповіщає. Буває навіть випадково наиискаєш і потім вже бачиш записане
Сижу_и_плачу• вчера в 21:31
Ответ дляСтебель березы
Нічого там не повідомляє.
Это какое-то отдельное приложение? Через ’звонки’ записывает только с оповещением. А если у вас что-то ещё, то так бы и объяснили.
автор Стебель березы • вчера в 21:31
Тема про помсту була.
Хотіла почути думки.
Хіхто не підтримав.
Значить ну їх нах
Голена блондинка• вчера в 21:34
Ответ дляСижу_и_плачу
Самсунг нікого ні про що не повідомляє. запис розмови під час розмови нікому не є помітний
Голена блондинка• вчера в 21:37
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Людей не смешите
купіть собі нормальний телефон, або хоча би навчіться вже користуватися тим, що маєте - і вже тут не позортеся.
Тема про одне, а для вас новина, що можна зробити запис розмови під час виклику
автор Стебель березы • вчера в 21:38
Ответ дляГолена блондинка
І в´їлася ж так. Прямо з трусів випригує)
Сижу_и_плачу• вчера в 21:40
Ответ дляГолена блондинка
Внезапно... То есть, звук в камере у них отключить нельзя, а разговоры записуй сколько хочешь? Интересно как...
Я лично ими не пользуюсь, лагают сильно. Не знала. Теперь буду подозрительно относиться ко всем самсунгщикам :)
ЯкаКраля• вчера в 21:40
Ответ дляСтебель березы
Напишіть хтось цій малохольній, що є така функція...
Та не парьтеся. Це потрібно когось набрати, щоб висвітлилось записати розмову. Вам немає що робити? Я підтверджую. що є така функція, я ось останню розмову з дядьком записувала, бо знала, що то в останнє.
ЯкаКраля• вчера в 21:41
Ответ дляСижу_и_плачу
Де ви такі беретеся. Нічого ніхто ніде не сповіщає.
Голена блондинка• вчера в 21:42
Ответ дляСтебель березы
тут є такі неблагополучні - є підозра що то жителі кацапстану - характрено для їх ментальності - озлобленість, дикість, заздрість і неприйняття кращого матеріально статусу, ніж вони собі можуть уявити
Сижу_и_плачу• вчера в 21:43
Ответ дляЯкаКраля
У меня лично на 15 Андроиде оповещает. Может у вас телефон 10-летней давности. Или хитрозделанный.
Голена блондинка• вчера в 21:44
Ответ дляСижу_и_плачу
все у них працює прекрасно, багато в чому краще, як у хвалених айфонах - серія Ультра, не бюджетки звичайно
ЯкаКраля• вчера в 21:45
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну звичайно ж, у нас айфон, а у всіх старье. Не старье, обновляю телефони кожні 2 роки. У мене, як і в більшості , не сповіщає.
ЯкаКраля• вчера в 21:49
Ответ дляЧесно брешу
ЯкаКраля• вчера в 21:50
Ответ дляСтебель березы
Автор, ігноруйте цих дур. В них айфони і вони все знають.
Чесно брешу• вчера в 21:50
Ответ дляЯкаКраля
фото
Дякую
Голена блондинка• вчера в 21:57
Ответ дляСтебель березы
а по темі автор - дайте собі час - подумати і вирішити, що з цим робити. Я в різні періоди свого життя поступила би по різному. Це залежить від вашого душевного стану і вашого духовного розвитку
МЕСТО_Встречи• вчера в 22:11
Ответ дляГолена блондинка
К меня норманый. А вот вы смешны. Мужик поржал, зная что тетка пишет
МЕСТО_Встречи• вчера в 22:13
Ответ дляЯкаКраля
И только у вас с авторшей кирпич
Пушка заряджена• вчера в 22:14
Не мстить надо, а ящик мартини ей выставить за то что в свое время избавила вас от этого говна
Прокачую сідниці• вчера в 22:22
Ответ дляСижу_и_плачу
Какое отношение она имеет к тому что он козел? Да вы тут наоборот радовались бы что он рано показал вам какое он говно как человек и вы с ним не связались. А сейчас он просто подтвердил что как был говном, так и остался.
Та она тоже козел. Подругой же была
Голена блондинка• вчера в 22:23
Ответ дляМЕСТО_Встречи
то ще треба вміти бути таким обмеженим і з такою самовпевненістю ))
МЕСТО_Встречи• вчера в 22:30
Ответ дляГолена блондинка
Как вы и автор? с кирпичами? Расскажите
Голена блондинка• вчера в 22:33
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Как вы и автор? с кирпичами? Расскажите
що вам розказати? підіть у магазин Самсунг і протестуйте S 26 ультра - а потім зі своїм продвинутим гаджетом порівняйте