Стебель березы• 25 марта в 20:34

Помститись чи ну їх?

В юності зустрічалась з хлопцем 5 років.
Хороші були стосунки, без емоційних гойдалок.
Перша любов, ми в один одного перші.
В компанії нашій пара ще одна, то розбігались, то сходились, бухлива любов там така собі. Наші гареі друзі. Особливо хлопці дружили. І от та пара розлучилась вчергове, але довше звичного. Якось став часто мій хлопець говорити про ту дівчину, їздити по якихось справах. І закрутилось у них. Покинув мене і одразу одружився з нею через пів року. Там велике раптове почуття зав´язалось. Гарна сім´я в них, двоє діток.
Звичайно, я важко то пережила. Містечко маленьке, всі це обговорювали довго.
Минуло 19 років. Я в щасливому шлюбі, теж двоє діток.
Ніколи погано про ту пару нікому не говорила.
Десь глибоко досі пам´ятаю, є обіда з юності.
Недавно випадково зустрілись.
Треба підмітить, що я досі гарно виглядаю, молодша за його дружину на 3 роки.
Да я на піку краси, можна так сказати. Доглядаю за собою, займаюсь спортом, маю можливість не працювать.
Було видно, що він вражений був мене побачити, розглядав. Розпитував багато. Хвилювався. Намагався жартувать , згадував нашу юність.
Через деякий час подзвонив. Виклик я записала (навіть не знаю для чого), бо зразу відчула в чому причина дзвінка.
Так от тема розмови, як йому було приємно побачити, він тепер думає про мене і хотів би зустрітись. Згадати як у нас то все було в юності, згадати мій запах, обійняти. Приблизно так...
Я сказала давно це все в минулому.
Так от, про помсту.
Я не збираюсь нічого такого з ним мати.
Я надто поважаю себе і не ображу так чоловіка свого. Він цього точно не заслужив.
Але так і підмиває мене цей запис переслати колишній подрузі, за те що вони тоді зі мною вдвох зробили. Обох так сказать наказать.
Чи ну їх нах?
Джавеліна• 25 марта в 22:37
Всі обговорювали?
Ахахах о ужас, девушка на пике красоты
Вы реально, вот правда думаете, что кому-то было и есть дело до вас и вашего е.баря с его новой писькой? Думаете, все обсуждали как он совал в вас, кончал, а потом совал ей, и тоже кончал?
Кому надо вас обсуждать, зачем, откуда это раздутое эго и мания величия?...
Посмотрите на всё это со стороны, реально
Хотя вряд ли это будет эффективно
Вам бы пролечиться, без шуток, хотя бы пару сеансов у психотерапевта, а может даже у врача рангом повыше ( психиатра, вдруг что )
Жесть ))

Дюагональ• 25 марта в 22:39
Ответ дляСтебель березы
І у вас прайм ера краще ніж у 20?
МЕСТО_Встречи• 25 марта в 22:40
Ответ дляГолена блондинка
що вам розказати? підіть у магазин Самсунг і протестуйте S 26 ультра - а потім зі своїм продвинутим гаджетом порівняйте
Куму он нужен темтируйте дальше
Голена блондинка• 25 марта в 22:44
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Куму он нужен темтируйте дальше
Удалено администрацией...
МЕСТО_Встречи• 25 марта в 22:52
Ответ дляГолена блондинка
Удалено администрацией...
Голена блондинка• 25 марта в 22:57
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удалено администрацией...
МЕСТО_Встречи• 25 марта в 23:00
Ответ дляГолена блондинка
Удалено администрацией...
Бабка, иди спать. Плывешь уже, а кирпич тянет на дно

Пэрисхилтонша• 25 марта в 23:05
Ответ дляСтебель березы
Для плану помсти
Як скучно вам жити з вашою ідеальною фігурою на піку. Мститися за події 20-ти річної давнини.
автор Стебель березы • 25 марта в 23:18
Ответ дляПэрисхилтонша
А обіди 20 річної давності кудись діваються?
автор Стебель березы • 25 марта в 23:19
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Та ми вже вмі поняли, що ти обмежена.
Не позорься далі і йди спать
Голена блондинка• 25 марта в 23:30
Ответ дляСтебель березы
Тема про помсту була.
Хотіла почути думки.
Хіхто не підтримав.
Значить ну їх нах
ви на свій душевний стан орієнтуйтеся - як вам підказує ваше серце. Напевно є сатисфакція в цій помсті, але чи будете щаслива, чи навпаки залишиться огида невідомо.
Або старайтеся вийти на новий рівень і відпустити цю ситуацію, може навпаки видихнете і будете щаслива. По факту ви ж уже маєте сатисфакцію - що він вас хоче і ви його приваблюєте як жінка, і ви гарно виглядаєте.
якщо зможете відпустити, то точно вийдете на новий рівень і самооцінки і любові і поваги до себе
МЕСТО_Встречи• 25 марта в 23:48
Ответ дляСтебель березы
Та ми вже вмі поняли, що ти обмежена.
Не позорься далі і йди спать
Вмі, так вмі две волшебные
Спи бабуля
Пэрисхилтонша• 26 марта в 00:30
Ответ дляСтебель березы
Ростуть в геометричній прогресії і призводять до хвороб у таких, як ви.
Людина з нормальною психікою давно б забула про ’обіду’. А ви, така рокова женщіна, всі 20 років жували і пережовували банальну життєву ситуацію
автор Стебель березы • 26 марта в 00:39
Ответ дляПэрисхилтонша
Я всі 20 років і думать вже забула про це.
І тут такий сюрприз. І заново все згадалось і піднялось з глибин
Ошеламиссимо• 26 марта в 05:21
Ответ дляСтебель березы
Я не жартую, ще років 3 тому я гірше виглядала, а зараз об´єктивно виглядаю найкраще, скільки пам´ятаю себе.
Щоденні тренування, правильне харчування.
Я злапила тіло мрії тільки 2 роки як
автор, надішліть. Получите психологічну сатисфакцію і добрячу порцію позитивних гормонів. Одне тільки але - ви маєие бути на мільйон процентів впевнена що в тій розмові нема нічого такого, чого не треба чути вашому чоловіку, якщо та жінка йому перешле. Ви можете думати що ви не фліртували з тим чуваком, а зі сторони може бути зовсім інше враження. Дайте послухати подрузі.
Йцфыяч• 26 марта в 23:22
Ответ дляСтебель березы
Тема про помсту була.
Хотіла почути думки.
Хіхто не підтримав.
Значить ну їх нах
Напишіть мені в приватні повідомлення, хочу порадитись і по вашому питанню сказати дещо.
Амбасадор щастя• 24 апреля в 18:49
Ответ дляСтебель березы
В шлюбі я тільки 12 років, пройшло 19 років з моменту шлюбу першого хлопця
та хоть и год. Если вы счастливы, то обиды у вас бы точно не было. )))
А так- врете. Ухоженная женщина, счастливая в браке.
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:21
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не брешите. Сейчас нет таких функций. Лет 10 назад можно было, сейчас нет
Ви хворієте чи що?
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:22
Перешліть, звісно

дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:23
Ответ дляДжавеліна
Всі обговорювали?
Ахахах о ужас, девушка на пике красоты
Хотя вряд ли это будет эффективно
Жесть ))
Пролечиться вам бы после такого поста
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:25
Ответ дляБронетапці
Автор, я бы не делала ничего. Он бля.ью был и бляд.ю и остался. Она знала, что он бл.ядь и закрутила с ним. Думаю, Вы далеко не первая к кому обратиться подкатывал за время их брака. Оставьте их в покое и поблагодарите бога за мужа и за то, что Вам тогда показал кто рядом, а не спустя годы!
А я считаю - скинуть.
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:27
Ответ дляtereska
Подумайте хоч на пів секунди про наслідки: ви в нього «така» не одна, раз він так легко вас спонукає до сексу по старій дружбі, жаль ту дівчину, яка у шлюбі із таким козлиною. Ще розплете своїм язиком усім та усюди між своїми дружбанами і вашому шлюбу кінець.
У вас досі не закриті ці почуття, образа та порівняння з виправдовуванням.
Заблокуйте його, щоб очманів від вашої поведінки та своїх очікувань!
Вы правы. Есть риск, что люли из маленького городка донесут до Киева мужу. И то ли он уерал, тотли у него украли...

Автор, если муж хороший, обсудите с ним и отошлите, чтоб он щнал. Поржете вместе.
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:29
Ответ дляНа циголках
Хоспаде, они про Вас и не думали, а тут ещё и шанс у бывшего нарисовался, присунуть по старой памяти.
Нельзя ж быть такой д.урой. Мужа жаль, с такой слабой на передок мстительницей жить, только рога полировать.
Ото вы дрянная. Какой, нафик, слабый передок у автора? Фу на вас:(
дожену і ощасливлю• 16 мая в 11:30
Ответ дляПрокачую сідниці
Та она тоже козел. Подругой же была
То не брезгующие парнями подруг пишут.
МЕСТО_Встречи• 16 мая в 11:32
Ответ длядожену і ощасливлю
Ви хворієте чи що?
Вот это вы тугая