Ромашкинная• Изменено 26 марта в 14:10
інтеграція/шиття сивини, Дніпро?
дівчата, вітаю!
молю, порадьте свого майстра в Дніпрі, який розуміє, шо шиття/інтеграція сивини це не ейртач, і який вміє працювати з сивиною. я вже зовсім змучилася шукати. наперед дякую🙏
розглядаю вже й інші міста, але сподіваюся знайти когось у Дніпрі
ТочноБудет• 26 марта в 14:34
Та вы замучились искать потому, что той идеальной картинки, которую вы себе придумали, не получится. Если вам что-то и понравилось на видео, то это освещение и фильтры, а из салона все равно выйдет седая бабуля.
Красавица писяная• 26 марта в 14:34
автор, не нужно это вам, для всех вы будете просто седая, это имеет именно такой вид, закрасьте ее и всё...
Кукарачка• 26 марта в 14:47
Я задолбалась играться с аиртач, мелированием и т.д. Всё равно выхожу из салона с седыми волосами, или вижу их через неделю. Поэтому решила перейти в тотал блонд и просто раз в 1-1,5 месяца красить корни.
Мой завтрак• 26 марта в 15:03
Я відпустила сивину і баста. Я себе приймаю.
Моя «стригиня» все казала: ну ось, тепер з вами ніхто й знайомитись не захоче. При цьому, вона непоганий колоріст (і відмінний перукар), але з сивиною не працює, бо це дуже неперебачувано.
Зубная фея• 26 марта в 15:30
Після того,як мені озвучили вартість послуги(інтеграції),я вирішила відростити волосся без фарбування. На це пішов рік.
Штора с кисточкой• 26 марта в 16:06
Не хочу быть седой, крашусь и буду краситься каждые две недели)
Сонячний день• 26 марта в 17:41
спробуйте. не впевнена на рахунок сивини, але майстер Наталя - дуже класний професіонал.
Ромашкинная
• 26 марта в 23:43
Ответ дляСонячний день
дякую!