Я вся ваша• 26 марта в 19:37
Хочеця на море і просєко.Кто куда летом?
?
как тебе такое илон маск• 26 марта в 19:39
Ответ дляСадоводница
Тю, набухаться можно и дома.
Только хотела написать, просекко можно выпить хоть сегодня
Бяки-козяки• 26 марта в 19:39
Яке до біса просєко? Освоюємо військові спеціальності, готуємось відвойовувати кордони 1991 року. На море поїдете після війни.
Сокодавка ще та• 26 марта в 19:39
Хз, на океан куда то в идеале, по факту - максимум на озеро не далеко
Organic• 26 марта в 19:40
Ответ дляБяки-козяки
Ваш тролинг нікому нецікавий і токсичний
ничевока• 26 марта в 19:41
Ответ дляБяки-козяки
З Німеччини пишете?
Чучало яблуні• 26 марта в 19:42
Ответ дляБяки-козяки
Это только ваша задача
Бяки-козяки• 26 марта в 19:43
Ответ дляOrganic
Припиняйте, а як ’ми всі єдині’? Одним окоп у безіменній посадці, а іншим куроти Ховатії? Ви впевнені, що це наш шлях до перемоги?
Бяки-козяки• 26 марта в 19:44
Ответ дляНайщасливіша
В Майами
Там уже мама кенгурьонка всі місця зайняла
Найщасливіша• 26 марта в 19:45
Ответ дляБяки-козяки
Не, там места всем хватает
ЛолитаНеРазлита• 26 марта в 19:45
Подивилась орендувати будинок біля Дніпра, 5000 доба, походу будемо вдома.
Поумничка• 26 марта в 19:45
Ответ дляБяки-козяки
а в нас і до війни: одним були курорти, іншим картопля в селі) і шо? тут на форумі цькували тих, хто був не задоволений хвастами у вигляді фоточок з островів) ві не в тренді - тут це прийнято)
Бяки-козяки• 26 марта в 19:45
Ответ дляНайщасливіша
Не, там места всем хватает
Вона каже, що більше нікому не можна, вже все
Найщасливіша• 26 марта в 19:46
Ответ дляБяки-козяки
Ну тогда вы сидите дома
Баба_Воля• 26 марта в 19:46
Что за шквал тем кудавылетом?
Каждый день по несколько раз….
Куда б не ехали, чужих не берем, так чего спрашивать?
Каждый день по несколько раз….
Просто красавица• 26 марта в 19:46
Я ще я тільки літа не чекала щоб море побачити і просеко випити
Найщасливіша• 26 марта в 19:49
Ответ дляПросто красавица
Літом в Маямі?
Да, перед тем как лететь с вами посоветуюсь. Если вы добро не дадите, я туда ни шагу
Пока взяла билеты на конец апреля. Можно?
Біле пальто• 26 марта в 19:51
Ответ дляБаба_Воля
Что за шквал тем кудавылетом?
Каждый день по несколько раз….
Ну як раз час планувати поїздки. Правда, з тим, що відбувається в світі взагалі незрозуміло як планувати. Сама думала в Туреччину в березні тур купити на червень, тепер до останнього буду чекати
Просто красавица• 26 марта в 19:54
Ответ дляНайщасливіша
Ліки не забудьте, тут важко дістати потрібні, а так з довідкою зможете провезти
НеКонец-Света• 26 марта в 19:57
Как вы можете летом на море что-то пить? Вот же здоровье у людей)
Я даже, будучи впервые на юге Франции, не купила местное вино, которое там все берут, потому что жарко и просто было бы плохо от него. Мой максимум- холодное пиво)
жижифреймут• 26 марта в 19:58
В Италию , на озеро Гарда
Чем старше становлюсь , тем тяжелее переношу жару