Аннуитет• 27 марта в 03:23

Відрядження закордон як відмовитись?

Чи є реальна законна підстава відмовитись їздити у відрядження закордон, враховуючи воєнний стан та перешкоди в графіку потягів із за тривог та обстрілів?Чи можна на це посилатись?
Весотехник• 27 марта в 03:38
Спросите у начальства
Love_Love_Love_• 27 марта в 03:44
Це є частина службових обовʼязків
Залізна тьотя• 27 марта в 03:45
Якщо робота пов´язана з відрядженнями, то ніяк.
автор Аннуитет • 27 марта в 03:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Так, робота пов´язана з відрядженнями, але умов для цього не має- добиратись дуже складно і небезпечно, готелі дуже дешеві і брудні по типу хостелу, добові настільки мізерні, що приходиться витрачати свої гроші на їжу, напої і т д
автор Аннуитет • 27 марта в 03:55
Ответ дляВесотехник
Спросите у начальства
Щоб спитати потрібно знати свої права
Залізна тьотя• 27 марта в 04:09
Ответ дляАннуитет
Дивно, в мене теж робота пов´язана з відрядженнями, да, зараз складно добиратись, хостели є різні, добових вистачає на мережеві заклади.
Залізна тьотя• 27 марта в 04:10
Ответ дляАннуитет
Щоб спитати потрібно знати свої права
Якщо вашу роботу можна ефективно виконувати без відряджень, запропонуйте начальству варіанти
ШанельКуКу• 27 марта в 05:40
Ответ дляАннуитет
Цікаво, які у Вас добові за кордоном. Мінімум добових зазначено законодавсті. Навіть в Еміратах можна вписатися по Їжі і напоям в добові( відрядження від держ.підприємства, навіть не приватник
ШанельКуКу• 27 марта в 05:39
Ответ дляАннуитет
Щоб спитати потрібно знати свої права
Має бути положення про відрядження на підприємстві, от згідно такого документа організовуються відрядження. Положення базується на законодавчій базі країни
Автопортрет нурофена• 27 марта в 05:44
Ответ дляАннуитет
ищут дураков работодатели, за свои деньги еще и решай и вопросы, а они себе на карман твои мучения кладут, пусть сами ездят в свои командировки
Області пітьми• 27 марта в 07:01
Ответ дляАннуитет
страшно представить где вы работаете
автор Аннуитет • 27 марта в 07:27
Ответ дляШанельКуКу
Насправді в законодавстві вказано не більше 80 Євро добових за кордоном , а мінімальна сума виплати не вказана, тому деякі роботодавці цим користуються і виплачують самий мінімум, мені наприклад виплачують 20 євро на добу.Добре, що в хостелах часто є кухня, де можна приготувати те що купив в маркеті, але це теж напрягає, оскільки програма плотна і часу обмаль
автор Аннуитет • 27 марта в 07:28
Ответ дляШанельКуКу
Ця законодавча база чітка для роботодавця, але дуже розмита для працівників.
автор Аннуитет • 27 марта в 07:30
Ответ дляОбласті пітьми
страшно представить где вы работаете
Звичайне підприємство, яке економить на всьому. Оскільки чоловіків можуть не пропустити на кордоні, то їздять тепер жінки.
автор Аннуитет • 27 марта в 07:31
Ответ дляЗалізна тьотя
А скільки добових у Вас?
Пускаю бісики• 27 марта в 07:34
Діти є?
автор Аннуитет • 27 марта в 07:38
Ответ дляПускаю бісики
Діти є?
Так, є до 14 років, але ж вони з татом можуть бути.
Налогообложу• 27 марта в 07:43
https://kadrovik.isu.net.ua/news/582107-chy-maye-p...
погуглила за вас
Пускаю бісики• 27 марта в 07:43
Ответ дляАннуитет
Діти від 3 до 14 років: Направлення у відрядження дозволено лише за письмовою згодою працівника (ст. 177 КЗпП). Це правило також стосується працівників, які доглядають за дітьми з інвалідністю.
Ну то не давайте згоди.
автор Аннуитет • 27 марта в 07:58
Ответ дляНалогообложу
погуглила за вас
Дякую!
автор Аннуитет • 27 марта в 08:00
Ответ дляПускаю бісики
Ну то не давайте згоди.
Дякую, так і зроблю
Коварная Зая• 27 марта в 08:29
Ответ дляАннуитет
Так сумма командировочных- 80 евро в день. Вы в Нью-Йорк летаете, что вам на еду не хватает?
Мудробаба• 27 марта в 08:33
Ответ дляАннуитет

Добові не передбачені на повне покриття витрат на харчування. Сума покриття харчування близько 35% від норм для конкретної країни.
Ваша зарплата - ваша годувальниця, а добові - компенсаційні кошти за певні незручності у відрядженні.

П.С. Звільняйтеся
Горня капучіно• 27 марта в 08:35
Ответ дляАннуитет
Для державних установ вказано, з урахуванням країни відрчдження
Мудробаба• 27 марта в 08:39
Ответ дляАннуитет
У вас комерційна структура чи державна?
Чарівна патика• 27 марта в 08:44
Як би я зараз рванула за кордон, як я хочу у відрядження
автор Аннуитет • 27 марта в 08:44
Ответ дляМудробаба
У вас комерційна структура чи державна?
Комерційна
Мудробаба• 27 марта в 08:55
Ответ дляАннуитет
Комерційна
Ну, тоді у вас два виходи:
1. Розпочати спір про порушення трудових відносин та зневагу до працівника (навряд чи перспективний, але підставою є значна відмінність від мінімально передбачених умов відряджень, що визначена державою для підпорядкованих їй установ).
2. Відмовлятись з різних причин, об´єктивно враховуючи, що ви можете втратити в зарплаті чи робоче місце

Варіант ’терпіти’ можливий, але навряд доцільний
Донька подруги• 27 марта в 08:59
Ответ дляАннуитет
А откуда вы ехать будете заграницу, что тяжело добираться?
Если из Киева, то вроде ж, поезда более менее нормально ездят на запад. Это на юге и востоке, там останавливают поезда и высаживают в лесу.