Веселуха Муха• 27 марта в 07:40

Пременопауза?

Дівчата, мені 42. Перед місячними з´явилась нічна пітливість. Минулого разу думала збіг, можливо віруска підбирається, а зараз бачу, що це закономірність. Які аналізи здати ще до візиту до лікаря - для себе. Планую трохи пізніше до гінеколога. Джіпіті радить ФСГ і антимюллерів. Порадьте і Ви з власного досвіду
БЦАшка• 27 марта в 07:46
А смысл в анализах, просто идите мазки главное рак шейки матки исключить, не того вы боитесь, а маммолога вы были?

Доктор Хаос• 27 марта в 07:49
Достаточно ФСГ на 2-3 дц
Галябалована• 27 марта в 07:52
Узд малого тазу, та фсг. В атімюл. взагалі сенсу нема.
автор Веселуха Муха • 27 марта в 07:52
Ответ дляБЦАшка
Здавала ПАП тест у вересні, і решту аналізів
Чумачечая Весна• 27 марта в 07:53
В мене так само. Пітливість почалась за тиждень перед місячними. Мені 43 роки. Але в мене змішаний зоб, то ще воно може давати, принаймі так сказав гінеколог. Аналізи на жіночі гормони в нормі!
Залізний занавіс• 27 марта в 08:00
А что вам дадут анализы? Констатацию факта? Вы хотите вылечить ночную потливость?
У меня тоже так было после 40-ка. Обычные визиты к гинекологу, как всегда раз в год на осмотр. Сейчас мне 50.
автор Веселуха Муха • 27 марта в 08:02
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну от хочу знати вже. В мене ще пролактин високий. Може він впливає. Була у вересні, тому зараз не планувала.

Залізний занавіс• 27 марта в 08:01
Ответ дляВеселуха Муха
Зачем? Климакс настанет у всех. Живите и наслаждайтесь жизнью.
автор Веселуха Муха • 27 марта в 08:03
Ответ дляЗалізний занавіс
А ще ми всі помремо. Ну так, логічно. От є в мене причина..
автор Веселуха Муха • 27 марта в 08:06
Ответ дляГалябалована
Дякую.
Голубая фишка• 27 марта в 08:16
ФСГ сдайте, он покажет приближаетесь ли вы к менопаузе. Если ФСГ достигло 20 единиц — у женщины началась пременопауза. Норма ФСГ в крови при приближении к климаксу — 30-40 единиц.
Первая ласточка инфляции• 27 марта в 08:26
У меня точно также было, даже создавала тему тут, и все накинулись, что это уже климакс. Так вот, сходила я к гинекологу. Она говорит, что это скорее всего дефицит витамина Д, а до пременопаузы ещё далеко
Місячне Сяйво• 27 марта в 08:29
Ответ дляПервая ласточка инфляции
так вы начали принимать и что? что-то поменялось?
Первая ласточка инфляции• 27 марта в 08:30
Ответ дляМісячне Сяйво
Начала, ещё не было месячных после этого, ходила недавно
Місячне Сяйво• 27 марта в 08:32
Ответ дляПервая ласточка инфляции
так ночная потливость исчезла?
Вільний митець• 27 марта в 08:34
Вагинальное узи достаточно
Вільний митець• 27 марта в 08:34
Ответ дляБЦАшка
не пишите бред
Первая ласточка инфляции• 27 марта в 08:37
Ответ дляМісячне Сяйво
так ночная потливость исчезла?
Она была именно за несколько дней до месячных, вот жду скоро будут, пока нет потливости
Не пириживай• 27 марта в 08:37
Ответ дляВеселуха Муха
Папа тест для виключення онкології шийки матки достатньо,огляд,УЗД,це ходите.Здайте фсг,якщо вже хочете подивитися рівень.В мене все в нормі,контролюю і щитовидна без патології,а робота нервова і дуже виснажлива,думаю через то буває пітливість і безсоння періодичне.

автор Веселуха Муха • 27 марта в 08:44
Ответ дляНе пириживай
Так отож, що хочу вже і він, можна сказати, коштує копійки. Мені до речі скільки аналізів напризначали: і біопсія, і колоноскопія, і на високоонкогенні. Може мене взагалі на гроші гінеколог розводить у співпраці з лабораторіями..Ну, але це нову тему, мабуть, потрібно створити
Не пириживай• 27 марта в 08:44
Ответ дляВеселуха Муха
Ні,колоноскопія то нема нічого поганого.Це після 40 р треба зробити хоча б раз
пьЯНА• 27 марта в 08:48
Ответ дляГолубая фишка
У меня 20 уже был в 36 лет(((
Головний кошак• 27 марта в 08:52
Щитовидну перевірте.
Щедрик ведрик• 27 марта в 08:59
І в мене таке перед міс. Але замітила - якщо харчуюся добре, приймаю вітаміни - ніц нема
Губка Боб• 27 марта в 08:59
Узд органів малого тазу, фсг і лг (на 3-5 день циклу), щоб бачити, яких саме гормонів більший дефіцит і чи можна компенсувати фіто.
Амг сенсу немає робити
Доль Чекомбана• 27 марта в 09:02
Ответ дляВеселуха Муха
Колоноскопия? После 40 или 45(нужно уточнить) бесплатно делают.
Но зачем вам назначили?
Голубая фишка• 27 марта в 09:03
Ответ дляпьЯНА
У меня 20 уже был в 36 лет(((
А сейчас сколько? У меня в 45 был 12.
автор Веселуха Муха • 27 марта в 09:10
Ответ дляДоль Чекомбана
Но зачем вам назначили?
Кольпоскопія.. Ну, в мене вірус папіломи, також виявлено ’ніжну мозаїку’. Я, знаєте, так сліпо довіряю своєму гінекологу, а можливо не варто.. Прочитала нещодавно на місцевому форумі відгуки про неї, що любить ’витрачати’ гроші пацієнтів
Доль Чекомбана• 27 марта в 09:12
Ответ дляВеселуха Муха
Аа, так кольпоскопия это впринципе обычный осмотр.
Что такое ’нижна мозайка’?
Доверять нужно, но и перепроверять тоже. Я если чувствую что лишнее что-то то ищу информацию как по протоколам нужно делать
БЦАшка• 27 марта в 09:15
Ответ дляВеселуха Муха
Но вам нравится Так и есть,