ХвостПистолетом• Изменено 21 апреля в 18:19

Аналіз, хто підкаже

У дитини 3,5 років, 2 дні температура 39 без жодних симптомів, зробили аналіз сечі, лікар каже, що поганий, треба антибіотик. Але я бачу що там ніби все в межах зазначених норм, сьогодні 4 день, температура там сильно вже не піднімається. Тест комбо на 5 інфекцій (ковід, грип, рсв, аденовірус) негативний.
Буду робити як лікар каже, але щось маю сумніви. До іншого лікаря запис через пару днів. Але чекати теж не хочеться.
Може хтось має якісь думки?
Аналіз нижче у темі
автор ХвостПистолетом • 21 апреля в 18:19

рукиЖимолости• 21 апреля в 18:23
Белка в моче нет, значит, не почки. У ЛОРа были?
Сало не люблю• 21 апреля в 18:45
у меня в 6 лет было такое, что несколько дней фигачила температура 39, а потом уже ангина проявилась