Дівчата, хочу замовити джинси Zara Wide Leg. Можливо, хтось підкаже, як у них з розміром? І вагаюся яку посадку брати, середню чи високу 🤔 Буду вдячна за підказки)
Весняний Марафон• 27 марта в 09:42
У меня джинсы Zara Wide Leg с высокой посадкой, параметры ОТ-65 см, ОБ-88 см., подходит 34 размер.
Мальчун-задирун• 27 марта в 09:52
Ответ дляОливьЕЖечка
Вони є різні. І часто на високих
В мене зараз двоє джинсів Зара, я невисока (168 см), вони мені підходять ідеально по росту. На високу дівчину були б короткі.
ЖаннаНеАгузарова• 27 марта в 10:01
Ответ дляОливьЕЖечка
Вони є різні. І часто на високих
Я 165 и на меня джинсы в Заре не длинные
Звездолётчица• 27 марта в 10:02
На сайті є можливість скористатись, як підбором розміру так і візуалізацією.
Боневтікла• 27 марта в 10:08
З приводу талії, в мене є бочка невеличкі:)) тому зараз висока посадка ідеальна,немає кругів над талією. Це важливо, тому що з широкими джинсами гарно виглядають більш приталені силуети верху.
З приводу довжини не можу сказати, саме wide в мене h& m, посадка для мене ідеальна.
Аноним_1857• 27 марта в 10:10
На мене 164 см зросту зара, страдіваріус під каблук штани джинси отлично, а манго всі дуже довгі
Ответ дляБоневтікла
Дякую. Тоді буду дивитись на високу посадку. В мене теж бочка)
Мусик Пусик• 27 марта в 10:14
У меня рост 160 и я беру низкую посадку в заре, но они очень низко сидят)
Боневтікла• 27 марта в 10:16
Ответ дляhrystia
Мої параметри об 96-98, талія 75. Зріст 1,70. В h&m всі в розмірі 40 на мене сидять ідеально.
Zara в мене модель, що трошки звужена до низу, не пам´ятаю назву, розмір відповідає сітці. І от саме в середній посадці над поясом наче рятувальне коло, хоч не так там вже й багато зайвого:))
Нажаль немає часу, пішла б для вас поміряла.
Ответ дляБоневтікла
Дякую) В мене такі параметри, як у Вас, тільки трошки вища)
ОливьЕЖечка• 27 марта в 11:10
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я мала а увазі саме ці моделі. Там доволі часто на високих. Загалом так, ж різні
ЖаннаНеАгузарова• 27 марта в 11:16
Ответ дляОливьЕЖечка
На меня все джинсы в Заре не длинные, думаю все же зависит от длины ног
ОливьЕЖечка• 27 марта в 11:18
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У меня из Зары штук 20, а может и больше. И могу Вам сказать, как человек, примеряющий много разного, что именно модели с шикокой штаниной на рост выше среднего. Но это мой опыт
Весняний Марафон• 27 марта в 12:01
Ответ дляhrystia
А висока посадка Вам комфортна? Все брала середню або низьку.
Да, очень.
ЖаннаНеАгузарова• 27 марта в 12:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну у меня джинсов пар 40, и?)) вот вам прямое включение, широкие штанины и они мне как обычно коротки
Я же говорю, длина ног играет роль
ОливьЕЖечка• 27 марта в 13:20
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я же говорю, длина ног играет роль
Я не про количество пар, а больше про то, что я пробовала разные модели. У меня рост 165. Большинство Wide leg для среднего роста будут длинноваты. Это была суть моего сообщения:)
ОливьЕЖечка• 27 марта в 13:21
Ответ дляМальчун-задирун
Не в джинсах Зара справа. А в саме тій посадці, про яку питає автор. Якщо в цілому посадки, то вони на нормальний, звичайний зріст, як правило
ОливьЕЖечка• 27 марта в 13:25
Автор, для Вас - если Вы на сайте берете, то там есть сбоку «мерки». Заходите туда и все указано. Смотрите, подходит ли Вам
Ответ дляОливьЕЖечка
От цікаво чи можна орієнтуватися на їхню розмірну сітку. Нещодавно в стоку поміряла свій розмір, а вони малуваті досить були.
ОливьЕЖечка• 27 марта в 15:11
Ответ дляhrystia
З мого досвіду - не завжди