Маруська Му• 27 марта в 11:04

Скільки років дасте мені по фото?

Спеціально обрала життєві
Не прохожу мимо• 27 марта в 11:20
Ответ дляМаруська Му
Якого кала? Це мої фото! Не можно поцікавитися? Ось вам ще дві
Тут постарше, конечно. Чисто по взгляду. Не обращайте внимания, им же надо говнецо свое куда-то сливать. Вживую боятся, а здесь можно отрываться по полной

Я такая - жду трамвая• 27 марта в 11:20
Ответ дляМаруська Му
Я українка! Львівська область, вже три роки майже живу та працюю у Кишеневі
Так я ж не про гражданство, а про национальность 😉
helen_lat• 27 марта в 11:21
27 29 років. Дуже гарна дівчина, ви мені теж схожі на єврейку. Не слухайте заздрісних бабів.
Зайканалужайке• 27 марта в 11:21
Ответ дляНічний дожор
Ну, очевидно же, что что-то интеллектуальное и высокооплачиваемое))
Ну взагалі то на порадниці в принципі немає високооплачуваних інтелектуалок.
Мудрецыха мира• 27 марта в 11:21
Молодая, красивая, до 30 лет, жаль, что с депрессией
Король дивана• 27 марта в 11:22
Лет 35
Совбез• 27 марта в 11:23
Якась потуга на онліфанс районного масштабу.
Ні класу, ні сексу.
Хоча база хороша.

Я такая - жду трамвая• 27 марта в 11:25
Ответ дляМаруська Му
Усі українці в нас. У Стриї майже усі українці живуть, бо одружувалися лише на своїх
А фамилия у вас заканчивается на -ская? Здесь нет ничего зазорного, такие времена были, что вынуждены люди вынуждены были скрывать национальность. Моя прадедушка тоже еврей был и бабушка скрывала это всю жизнь, боялась
Н@Диете• 27 марта в 11:27
До 30. Нетипова краса, є щось грузинське чи вірменське. Фігура хороша.
Сарафанное радио• 27 марта в 11:27
Типичная еврейка, на любителя.
побольшомусекретику• 27 марта в 11:27
Ответ дляМаруська Му
Для чого ви свою дупу виставляєте? Чи у вас якісь комплекси? Виглядаєте на 32-33. Худенька, на любітєля, як то кажуть
побольшомусекретику• 27 марта в 11:28
Ответ дляМаруська Му
До речі, ви і схожі на молдаванку
Каркуша Клара• 27 марта в 11:29
чертвертое фото мегаинформативное, зачем нам вид сзади??? оценить Вашу попу-зачет)))
побольшомусекретику• 27 марта в 11:29
Ответ дляКоренная киевлянка
Не гоните, сделайте скрин с галереи, где видны эти фото и часы на телефоне.
Може вам ще скрін з туалету, щоб ви заспокоїлись
Фізик-ядерщик заочно• 27 марта в 11:29
Цікаво, жінка на фото зраділа би обговоренню на Порадниці?
побольшомусекретику• 27 марта в 11:30
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вряд ли бы я тебя на Тенерифе с собой взял
Ти б і себе не взяв, мрії вони такі
Наивная Хо• 27 марта в 11:31
Внешность не обсуждаю, у каждого своя от природы. Возраст 30-35 по фото, как я вижу.
Життє Бентежне• 27 марта в 11:31
35-37 , улыбайтесь чаще, уж слишком серьёзная
Фізик-ядерщик заочно• 27 марта в 11:37
Ответ дляЗакусенец
ви не розумієте , що це не фото автора , вона виставила фото зараз щоб всі дружно обісрали, а автор кайфонула від цього
Немає сенсу про це тут писати.
Скільки не говориш місцевим жіночкам, що фото в темі ВІД автора- це не обв´язково фото САМОГО автора - вони все одно будуть кидатися і палко обсирати будь-яких людей.
Автору всіх цих обсиральних тем це дуже подобається.
Аж занадто.
побольшомусекретику• 27 марта в 11:37
Ответ дляКоренная киевлянка
Що таке в Стриї?
Стрий то місто на Западній
Допоможіть знайти• 27 марта в 11:38
Яка різниця?
Ви негарна і вік тут ні до чого
побольшомусекретику• 27 марта в 11:40
Ответ дляДопоможіть знайти
Яка різниця?
Ви негарна і вік тут ні до чого
А ви хто? Спитайте у чоловіків, гарна вона чи ні. Ваша пенсія і настрій вас видають
Одні думки• 27 марта в 11:42
Ответ дляпобольшомусекретику
Стрий то місто на Западній
Так і є, тільки ніхто не каже у нас в СтриЇ. У нас в Стрию. Може і місцева, але школи в Стрию трчно є
Пэрисхилтонша• 27 марта в 11:42
Років 30-31.Гарна фігура, волосся, очі.Всі фото мені сподобались, окрім першого.
Чого до Молдови переїхали? Там більш клієнтів на бьюті послуги?Подобається там?
Форс мажор• 27 марта в 11:43
Не надо так акцентироваться на попе и томных позах. Вы этим привлечете некоторых мужчин, конечно, но не тех, которые действительно нужны. Также эти попно-выгнутые фотки говорят о вашей низкой самооценке. Хочется верить, что пятая точка не единственное ваше достоинство, как вы это демонстрируете.
побольшомусекретику• 27 марта в 11:43
Ответ дляОдні думки
Ну палежів не знає, буває
Мамкиня доця• 27 марта в 11:47
Тішуся неперетішуся• 27 марта в 11:49
Ответ дляпобольшомусекретику
Ого, як ви про себе, не повезло, вік вже не молодий, страшна та ще й ядовита
Навереное и тема и про меня
Тішуся неперетішуся• 27 марта в 11:49
Ответ дляМаруська Му
Косметолог
слишком страшна для индустрии кашмаров
Мамкиня доця• 27 марта в 11:50
Ответ дляМаруська Му
во Львове раньше полно жило евреев, у вас точно в роду их корни.
Необычная внешность для наших краев. Израильтянка, скорее.