Viccki• вчера в 14:01

Витратила 200 грн і чоловік вперше за 5 років сказав що я красива

Дівчата, розкажу свою смішну і трохи соромну історію 😄
Я давно перестала за собою стежити. Ну ви розумієте — діти, робота, побут. Дивлюсь у дзеркало і бачу втомлену тітку в халаті.
Іось випадково натрапила на одну просту річ — масаж обличчя гуашею. Купила камінь за 180 грн на ринку, масло за 40 грн. Разом 220 грн.
Робила 10 хвилин щовечора перед сном. Тиждень.
Чоловік прокидається в суботу, дивиться на мене і каже: "Ти якось інакше виглядаєш. Гарно." Просто так. Без приводу.
Я ледь не впала з ліжка 😂
Справа не в магії каменя. Просто ці 10 хвилин на себе щодня — це був мій час. І мабуть це відчувається зовні.
А у вас є свій "ритуал на 10 хвилин" тільки для себе? Діліться — дуже цікаво! 👇
GarnoKvit• вчера в 14:03
примитивная реклама для умственно отсталых
Алина-1240• вчера в 14:03
Это не смешно автор... ничуть не смешно..😢
автор Viccki • вчера в 14:03
Ответ дляGarnoKvit
Реклама чого? я що додала якесь посилання?
Kristal2013• вчера в 14:04
И не лень же было региться...
автор Viccki • вчера в 14:04
Ответ дляKristal2013
И не лень же было региться...
А ви тут для чого?
Kristal2013• вчера в 14:05
Ответ дляViccki
А ви тут для чого?
Чтобы читать писанину от свежаков
GarnoKvit• вчера в 14:05
Ответ дляViccki
пока нет. но статистику собрать хочешь. специально зазарегилась только что?
автор Viccki • вчера в 14:05
Ответ дляKristal2013
Чтобы читать писанину от свежаков
Ну і читайте собі)
symbol• вчера в 14:05
Ответ дляViccki
А без ШІ ви не можете подібний опус написати?
Sporty Seagull• вчера в 14:05
Ответ дляViccki
Удалено администрацией...
автор Viccki • вчера в 14:06
Ответ дляGarnoKvit
А тут можна було реєструватись тільки в певні дні?)
GarnoKvit• вчера в 14:06
Ответ дляViccki
Ну і читайте собі)
так пиши талантливее - почитаем. А то як малі діти, чесс слово
автор Viccki • вчера в 14:06
Ответ дляsymbol
нажаль ні) просто не грамотна)
symbol• вчера в 14:07
Ответ дляViccki
нажаль ні) просто не грамотна)
Це помітно, тільки у цьому пості три помилки)
KievN• вчера в 14:08
почему вам текст пишет джипити?

вроде уже лет 5 как самые отсталые слои наигрались с этой гуашей и рандомным маслом
GarnoKvit• вчера в 14:07
Ответ дляSporty Seagull
Удалено администрацией...
чому хоч заздримо? А то ой баба стара - не бачить
GarnoKvit• вчера в 14:07
Ответ дляViccki
нажаль ні) просто не грамотна)
бідося)
Perla9• вчера в 14:07
Ответ дляSporty Seagull
Удалено администрацией...
Кому? Автору чоловік вперше за 5 років сказав, що вона красива. То чи вважаєте, це привід для заздрощів?
KievN• вчера в 14:08
особенно масло за 40 грн мазать на лицо
GarnoKvit• вчера в 14:10
Ответ дляPerla9
У всіх чоловіків зранку стояк і через то для них жінка зранку завжди гарна. А у чоловіка авторши стояк певно що вперше за 5 років трапився. Канешно заздримо)
ЗдохниПуйло• вчера в 14:17
Ваш текст згенеровано ші, ці довгі тире видають його, для чого це тягнути на кідстафф?
ЗдохниПуйло• вчера в 14:18
Ответ дляViccki
Ну і читайте собі)
Так це ж не ви її писали, а шіїшка
Merilyn• вчера в 14:25
Ответ дляViccki
Какой конкретно массажёр вы купили? Именно ежедневно делали?
Sporty Seagull• вчера в 14:27
Ответ дляPerla9
Якщо коментаторам 40 років такого не казали, то так. Помітив тут чим щасливіший автор, тим гірші коментарі
ElenaMari• вчера в 14:29
Ответ дляViccki
Автор , вы так унижаетесь перед мужем , ему выгодно вы ничего не требуете , трахать можно и уборщица дома есть( печально, а это он просто ляпнул наверное перед сексом
Гимли• вчера в 15:34
Ленивая тролятина. Без ии попробуй сочини