Дівчата, розкажу свою смішну і трохи соромну історію 😄
Я давно перестала за собою стежити. Ну ви розумієте — діти, робота, побут. Дивлюсь у дзеркало і бачу втомлену тітку в халаті.
Іось випадково натрапила на одну просту річ — масаж обличчя гуашею. Купила камінь за 180 грн на ринку, масло за 40 грн. Разом 220 грн.
Робила 10 хвилин щовечора перед сном. Тиждень.
Чоловік прокидається в суботу, дивиться на мене і каже: "Ти якось інакше виглядаєш. Гарно." Просто так. Без приводу.
Я ледь не впала з ліжка 😂
Справа не в магії каменя. Просто ці 10 хвилин на себе щодня — це був мій час. І мабуть це відчувається зовні.
А у вас є свій "ритуал на 10 хвилин" тільки для себе? Діліться — дуже цікаво! 👇
Я ледь не впала з ліжка 😂
Sporty Seagull• вчера в 14:05
Ответ дляViccki
Реклама чого? я що додала якесь посилання?
Удалено администрацией...
Ответ дляPerla9
Кому? Автору чоловік вперше за 5 років сказав, що вона красива. То чи вважаєте, це привід для заздрощів?
У всіх чоловіків зранку стояк і через то для них жінка зранку завжди гарна. А у чоловіка авторши стояк певно що вперше за 5 років трапився. Канешно заздримо)
ЗдохниПуйло• вчера в 14:17
Ваш текст згенеровано ші, ці довгі тире видають його, для чого це тягнути на кідстафф?
Sporty Seagull• вчера в 14:27
Ответ дляPerla9
Якщо коментаторам 40 років такого не казали, то так. Помітив тут чим щасливіший автор, тим гірші коментарі