Мания-Величия• Изменено 28 марта в 06:41

Ситуація в стосунках

Дізналася, що девчому чоловік недоговорює, мова не про інших жінок, це суто наші відносини, наші справи. Я спитала прямо, про це, чи дійсно це так і для чого він так робить. Мовчить. Я ще раз сказала, що наші стосунки не матимуть розвитку, якщо будуються на скритості і шифруванні з його боку. Мовчить. Далі я вже наголосила, що я йому вірна, щира і хочу розвивати стосунки, але так це не можливо. Він дещо від мене очікує, але кажу отак в недовірі я цього зробити не можу. Мовчить. Далі проходить вже декілька днів і я кажу прямо, або ти поясниш, абоия поставлю цьому крапку, бо отак де мені прибрехують і ігнорують я продовжувати не можу, а також зробити що він просить я теж отак не зможу, а без цього розвитку не буде, одні нерви лише. І…. Він нарешті дає відповідь. «Ти мені умови ставиш, пригрожуєш розійтися, значить все, бувай». Я в шоці. Знову пишу, давай поговоримо нормально. Поясни, що відбувається. Чому недоговорював. Давай щиро поговоримо. В знову тиша. Блін. Він довів мене недоговорюючи спочатку, потім звинуватив в моїй же реакції
Большой секретик• 28 марта в 06:45
Ну срать он на вас хотел. Что вам ещё непонятно? Хватит унижаться и написывать этому придурку, все, попрощались и пошла в новую жизнь
Моль Моллівна• 28 марта в 06:53
Какая вы дотошная
жар-птица Нюра• 28 марта в 06:54
я не знаю что он вам там недоговаривал и почему, но шантажировать ’разводом’ при каждом пуке - это дно
Мовчу, але хочу• 28 марта в 06:55
Если вы ставите условие, что или делай как я сказала, или мы расстаёмся, будьте готовы к тому, что вы расстанетесь. И не пишите потом ’Давай поговорим’
Крижана бурулька• 28 марта в 06:58
Ну он выбрал поставить точку, как Вы и просили. Что не так? Начинайте искать другого парня
жар-птица Нюра• 28 марта в 07:01
а то что он там втихаря делает - это вас обоих касается или только его?
Форс мажор• 28 марта в 07:03
Маніпулятор, тікай подалі
Кили и Манджаро• 28 марта в 07:09
Є такі жінки, що до них, як до жирафи, не можуть зразу прийняти той факт, що королєвішну не вибрали. Ну, що ж, їдьте в Німеччину, там буде простіше пережити вашу біду
Крижана бурулька• 28 марта в 07:10
Ответ дляКили и Манджаро
Може вона вже й так в Німеччині)))
Неначасі• 28 марта в 07:20
Ответ дляКили и Манджаро
А що там якось не так? Нічого не зрозуміло. Про що Ви взагалі.,Смисл який?
буреЛОМКА• 28 марта в 07:23
Ответ дляБольшой секретик
тобто, виколупати йому мозок, це срати він на неї хотів?
ну добре, нехай шукає собі іншого, чого тепер лізе на поговорити, коли вирішила поставити крапку?
мегамоСГ• 28 марта в 07:23
Так зачем вам лгун,попрощались и пошли дальше.Зачем писать
Большой секретик• 28 марта в 07:26
Ответ длябуреЛОМКА
Если он ей врёт и т.д, то нормально выяснить что к чему. Игнорирует? Ок. Прощай
Sgreen• 28 марта в 07:28
Пані, власна гідність перш за все. Ніколи не бігайте за чоловіками, і не вимагайте від них чогось. Чоловік який вас цінуватиме, так поводити себе не буде
КартаБезКомиссий• 28 марта в 07:37
Больше не писать.Вам уже не о чем говорить.Он поставил точку.Ну или немного еще потянет время на своих условиях, если уговорите,и все равно скорее разбежитесь.Ищите другого.
жар-птица Нюра• 28 марта в 07:52
Ответ дляФорс мажор
Маніпулятор, тікай подалі
меня всегда слегка шокировали люди, которые при минимуме информации, в полной неопределенности, умудрялись наклепать себе грандиозных выводов))

развитию этого навыка, грубо говоря ’как принять не самое худшее из возможных решений, когда ничего не понятно’ учат в разных Стэнфордах и МТИ, но нам это не надо, у нас нюх! и все бы ничего, но эти люди потом ходят на выборы и там пользуются именно этой же логикой(((

под описанную автором картину подходит, например, такая ситуация: у мужика есть друг со школы, который не нравится автору, она ему выкатывает требования, мол, Вася тебя портит, не общайся с ним, мужик чтоб не расстраивать автора с Васей общается дальше (ибо какого лешего она будет указывать с кем ему дружить?!), но ныкается как старшеклассник, автор негодует, угрожает, и вот вы читаете эту тему))

второй чисто гипотетический вариант, у мужика есть сестра, чувак ей помогает (своими заработанными) деньгами, ну вот так у них сложилось. а автор грит ’нееее , она сама большая девочка, зачем ты ей денег даешь?? перестань!! вон у моей мамы на даче забор починить надо’

короче , вариантов тьма, вероятность что арбузер тут автор - 50% минимум
Герцогиня• 28 марта в 07:53
Автор, вы оба сложные: вы на него давите как бульдозер так что он вдохнуть-выдохнуть не может. А он просто странный. Вместо того что бы нормально поговорить уходит и дистанциируется.
Но что здесь ясно, так это то, что вы ему не дорога. Когда мужик ценит, так легко он никогда не уйдет.
Не звоните, не просите никаких разговоров. Свое отношение к вам он уже показал.
tereska• 28 марта в 08:00
Пошукайте інфо про те, як чоловіки закінчують відносини і вам стане зрозумілим - елементарно відмовчується та йдуть в закат, щоб ви самі були ініціатором розриву. Якщо вже починає спілкуватися з іншими та звичайно це ховає, то щось йому не підходить, можливо закоханість зникла і не має картинку перед собою та мрії, що ви будете поруч.
Пішов, то пішов - це всього лише 1 чоловік. Не витрачайте дорогоцінний час і живіть далі.
Я не в теме• 28 марта в 08:02
Напишіть,в чому він прибріхує і які речі ви маєте виконати,але не можете,бо недовіряєте через прибріхування? А то складається враження,що ви з хлопцем домовилися про анал,шо ви дозволите без презерватива кінчити, а він прибріхує вам,що помив піську від сиру,але насправді не помив і навіть не збирається. Ну таке шось ...
Бензопирен• 28 марта в 08:24
Просит у вас денег, а сам купил себе новый рояль, чтоб играть на ваших нервах ? Хочет, чтоб вы сделали тату с его именем, а сам подписал вас в телефоне Коля резина?
Не заздріть тьоті• 28 марта в 08:46
Нет конкретики , автор, поэтому непонятно, что вам советовать.
Вариантов уже девочки накидали с десяток. А на самом деле : кто, что кому должен и не должен, непонятно.
Форс мажор• 28 марта в 08:47
Ответ дляжар-птица Нюра

Я бачу у вас багато вільного часу ,для коментування мене .
Тут всліпу ясно що пиши дівчинка , від якої він щось потребує: Я маю йому дещо зробити! Це явно не день і не два, і пофіг йому на неї, аби зробила. Для чого ці описи різних ситуацій,писати книгу таким як ви, маючи реально мінімальні ісходні дані
жар-птица Нюра• 28 марта в 08:58
Ответ дляФорс мажор
я взяла ваш ответ как яркий пример способности делать выводы из воздуха. ничего личного)) у вас много товарищей с аналогичной привычкой