Аноним_1857• 01 апреля в 22:59
Дівчата, хто прибирав шрам від апендициту?
Поділіться будь ласка, де, як?
Моєму 3 роки😪
рукиЖимолости• 01 апреля в 23:03
Гарно вас так пофарширували.
Операція звичайна була чи з ускладненнями?
Аноним_1857
• 01 апреля в 23:06
Ответ длярукиЖимолости
Гарно вас так пофарширували.
Розрив..мене взагалі чудом врятували. Апендицит сховався, ніхто його не бачив. Забрали на операцію, навіть не були впевнені що причина в цьому. А виявились що там капець вже..це довга історія))) і до речі операція була на мій ДН
рукиЖимолости• 01 апреля в 23:10
Ответ дляАноним_1857
Я так і зрозуміла, що щось да було.
Бо у мене також такий довгий і ще в добавку ширший.
Почали з одного, а закінчили + видаленням маточної труби. Сховався за нею і приклеївся.
Нічого я з цим шрамом не робила. По факту його за білизною практично не видно.
Купальник -буває модель плавок така, що трошки видно верх. А так я не переймаюся.
Аноним_1857
• 01 апреля в 23:13
Ответ длярукиЖимолости
Я так і зрозуміла, що щось да було.
А мене муляє. Думала шліфовку зробити
Я не чарівниця вам• 01 апреля в 23:28
Ответ дляАноним_1857
Дякуйте що врятували і не почався перетоніт.У родича розрив апендициту був, не врятували .То той шрам це просто ні що порівняно ж життям
Аноним_1857
• 01 апреля в 23:29
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так, знаю 🙏
СамавиховуюКота• 02 апреля в 03:05
Ответ длярукиЖимолости
Гарно вас так пофарширували.
О, Вы мой не видели-на 8 швов, кривой, неровно соединенная кожа, почти от талии и почти до лобка. Я попхалась к врачу выяснять, его ответ-у тебя таз широкий. По факту-врач был пьян на момент операции.
Леди_на_драндулете• 02 апреля в 05:48
Ответ дляАноним_1857
А мене муляє. Думала шліфовку зробити
Делайте, но многое зависит от строения кожи, к одних заживает без следов,а у вас так...шлифовка не поможет