Нічна ненажера• 04 апреля в 07:33
Будете красить яйца на Пасху и как?
Какими способами?
Зробіть вибір:
вже голосів:
в луковой шелухе
куплю красители
народными средствами
не буду вообще красить
куплю уже крашеные
поделятся со мной
Весела бджілка• 04 апреля в 07:35
У мене мама фарбує, а багато ми не з´їмо.
Купила декілька шоколадних у кольорових обгортках і тематичні цукерки.
Пасочок куплю пару і все.
Барбітта• 04 апреля в 07:36
Мама фарбує в цибулі, я може спробую в барвнику, перед тим змастити олією
Однозначно• 04 апреля в 07:37
Да, весь год покупаю цибулю Марс и собираю шелуху, яйца выходят аж бордовые, если сами темные, то шоколадные.
ТочноБудет• 04 апреля в 07:47
Та не, красить не буду. Дети воспользуются пасхальной термоплёнкой да и всё.
Молода і нерозважлива• 04 апреля в 07:47
Буду.
Частину пофарбую в вині (домашня молдова, яйця шикарні космічні виходять), на іншу частину зроблю декупаж.
Весела бджілка• 04 апреля в 07:56
Ответ дляСамоучка
А продают уже крашенные?
Не видела раньше
Продають як мінімум в Ашані.
Але коли мама ще жила у іншому місті і мені ліньки було фарбувати, я купувала термонаклейки. Надів, занурив у окріп, готово.
Най хоч раз• 04 апреля в 07:58
Ответ дляОднозначно
В магазине можно набрать шелухи в ящике где лежит лук и не заморачиваться сбором целый год
Лгин• 04 апреля в 08:14
на сухі яйця тонкий шар серветки з малюнком, а зверху кісточкою білок для яйця нанесла й готово!
Да_Я_ТакаЯ_• 04 апреля в 08:20
Ответ дляСамоучка
А продают уже крашенные?
Не видела раньше
Да, в кулинарии. А сильпо так точно))
Молода і нерозважлива• 04 апреля в 08:50
Ответ дляЛгин
Це називається декупаж.
І краще не білок, бо засмердяться на другий день, а тонесенько пва.
Жена миллионера• 04 апреля в 09:50
Ответ дляНезламна Україна
Ось так буду
Це видуті яйця, просто фарбою пофарбовані? Ви ж їх не їсте... Це декор?
Жена миллионера• 04 апреля в 09:55
Я якось пробувала 3д-ручкою на яйці малювати , потім фарбувати. Після фарбування пластик знімала з яйця. Але не дуже гарно вийшло, пластик не всюди нормально прилягаює, фарба під нього заходить.
100pudov• 04 апреля в 10:02
Буду фарбувати і в цибулі, і кольоровими фарбниками.
Спечу паски, запечу мʼясо, підчеревину, ковбасу.
Також любимо хрін та багато овочів, зелені.
Ду да ду да ду• 04 апреля в 10:36
Ответ дляМолода і нерозважлива
Буду.
Підкажіть, будь ласка, як фарбуєте в вині?)
Однозначно• 04 апреля в 11:41
Ответ дляНай хоч раз
У нас срача в овощах нет, все чисто, а стоять обдирать лук как быдланка я точно не буду. Мне легче купить и собрать, рядом с луком лежит сетка с шелухой, никому не мешает.
Молода і нерозважлива• 04 апреля в 12:00
Ответ дляДу да ду да ду
Просто варю в вині і залишаю до повного охолодження.
Але магазинним ніколи не користувалась, завжди своє - з молдови, з муската, там дуже сильний яскравий пігмент, який яскраво фарбує і дає гарний блиск - як іскорки.
І будьте готові, що яйця під шкарлупою можуть теж пофарбуватись, якщо в шкарлупі є мікротріщини, і тоді на яйцях будуть сліди, як синці.
АфродитаПетровна• 04 апреля в 14:49
Ответ дляБабо-лебідка
Вариант 7. Зажимаю в двери. Яйца синие.
Правда, муж против.
Вы уверены, что высказались по теме вопроса?
Сколько Вам лет? Детский сад какой-то. Лишь бы тему загадить🤦♀️
Бабо-лебідка• 04 апреля в 21:58
Ответ дляАфродитаПетровна
Ой, горе яке!
Інші теми моно гадити, а цю ніззя. Святі яйця.
АфродитаПетровна• 07 апреля в 11:11
Ответ дляБабо-лебідка
Ой, горе яке!
Кто сказал, что ’інші теми можно гадити’? Вы и в реальной жизни так общаетесь? Или только под анонимом показываете свою тупость и недалёкость?
Бабо-лебідка• 07 апреля в 12:15
Ответ дляАфродитаПетровна
А ви гостра та близька?
Вітаю вас!