Показушница• 04 апреля в 10:04
на УЗД знаходять поліп ендометрію
Дівчата, підкажіть, будь ласка, по досвіду 🙏
Мені 45 років, на УЗД вже багато років знаходять поліп ендометрію (і невелику міому).
Приблизно 10 років нічого не росте, місячні регулярні, помірні, жодних симптомів немає.
Лікар не наполягає на видаленні😕
Хочу запитати тих, хто видаляв поліп:
— Як усе пройшло?
— І головне — чи з’являвся поліп знову?
І окремо цікаво:
— Хто вирішив НЕ видаляти — як у вас зараз?
Буду дуже вдячна за будь-який досвід ❤️
Мені 45 років, на УЗД вже багато років знаходять поліп ендометрію (і невелику міому).
Приблизно 10 років нічого не росте, місячні регулярні, помірні, жодних симптомів немає.
Лікар не наполягає на видаленні😕
Хочу запитати тих, хто видаляв поліп:
— Як усе пройшло?
— І головне — чи з’являвся поліп знову?
І окремо цікаво:
— Хто вирішив НЕ видаляти — як у вас зараз?
Буду дуже вдячна за будь-який досвід ❤️
Детские_Будут?• 04 апреля в 10:06
Просто удалить же нет, потом или гормоны пить полгода, или мирену ставить
Детские_Будут?• 04 апреля в 10:07
Последняя врач, к которой я ходила, сказала, что он не должен перерождаться в онкологию.
Бензопирен• 04 апреля в 10:08
В мене рік, як виявили.
Лікар онкогінеколог не наполягає на видаленню , він мені не заважає, симптомів немає
Але він десь недавно з´явився, ходжу раз в рік
45 років
Лікар онкогінеколог не наполягає на видаленню , він мені не заважає, симптомів немає
Але він десь недавно з´явився, ходжу раз в рік
45 років
Тільки не про гроші• 04 апреля в 10:08
Якщо у Вас скарг немає, то він ні на що не впливає. Спостерігати.
автор
Показушница
• 04 апреля в 10:10
Ответ дляБензопирен
В мене рік, як виявили.
Лікар онкогінеколог не наполягає на видаленню , він мені не заважає, симптомів немає
Але він десь недавно з´явився, ходжу раз в рік
45 років
Лікар онкогінеколог не наполягає на видаленню , він мені не заважає, симптомів немає
Але він десь недавно з´явився, ходжу раз в рік
45 років
Дякую
У мене він зʼявився після прийому кок((( 3 роки на них була… і не росте вже 10 років. Але всі УЗД бачать
У мене він зʼявився після прийому кок((( 3 роки на них була… і не росте вже 10 років. Але всі УЗД бачать
автор
Показушница
• 04 апреля в 10:10
Ответ дляТільки не про гроші
Якщо у Вас скарг немає, то він ні на що не впливає. Спостерігати.
Дякую 🙏🏻
Сіточка• 04 апреля в 11:13
Ответ дляДетские_Будут?
Просто удалить же нет, потом или гормоны пить полгода, или мирену ставить
Нет. Если на гистологии обнаружится воспаление, то тогда нужны антибиотики. Вообщем, автору надо с врачами этот вопрос решать!
Кумедний ґудзик• 04 апреля в 12:25
46 р, турбували рясні місячні та болі. Знайшли поліпи в матці, видалили, поставили Мірена. Просто видалити і нічого далі не робити лікарка не рекомендувала, оскільки вік і мої скарги вказували на те, що через деякий час зявляться нові поліпи. Поки звикаю до спіралі ....ааа, перед операцією до утвореня поліпів, пила бади, чаї-трави , приймала утрожестан. Через рік уже мала поліпи
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
