Проработник• 05 апреля в 15:51
Похвалите свою сумку на пояс)
Не могу выбрать, но хочу иметь в дополнение к рюкзаку - для быстрого доступа к телефону и для кошелька так безопасней.
Проработник
• 05 апреля в 16:15
Ответ дляБабка-ежика
Хвалю свою сумку !
Так какую, поеажите)
Конфиденциальность• 05 апреля в 16:32
Конфиденциальность• 05 апреля в 16:42
Проработник
• 05 апреля в 17:14
Ответ дляКонфиденциальность
Не впевнена,що Ви щось таке шукаєте,але я корстуюся цією,задоволена. Фурнітура надійна.
Щось таке як раз)
Конфиденциальность• 05 апреля в 17:30
Ответ дляПроработник
Щось таке як раз)
тоді рекомендую) там три відділення.,ще з тильної сторони є плаский відділ на блискавці. Й ще приємніше рекомендувати тому,що це виробляє мій Харків) ТМ Доллі