Поліцейський патруль• 07 апреля в 16:15

❗️ У вас без суду можна буде відібрати майно через мінімальні борги

❗️У вас без суду можна буде відібрати майно через мінімальні борги, — Рада підтримала законопроєкт про посилення правил для боржників

📍Боржників в Україні шукатимуть швидше.
📍Запускають єдину цифрову систему між банками, реєстрами та виконавцями, дані про боржників оновлюватимуться автоматично, а не вручну, інформація про рахунки та майно стає доступною в режимі реального часу.
📍Через це буде швидке накладення арештів на рахунки, блокування продажу нерухомості та авто, неможливість «сховати» активи або переписати їх на інших осіб.
Кудряшка Сью• 07 апреля в 16:46
Ответ дляПоліцейський патруль
Когда удобно власти она есть
Удалено администрацией...

Міняйловна• 07 апреля в 16:47
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
А! Що що за канал зеленого? На майбутнє, аби не виглядати повною журою, перед тим як щось звідкись копіювати, зверніться до першоджерела, в данному випадку до тексту законопроекту
Барбітта• 07 апреля в 16:47
Если единая цифровая система с исполнительной службой, то почему- без суда? С судом как раз. Иначе как дело попадает в исполнительную?
Викасикрет• 07 апреля в 16:47
Ответ дляСусідка зверху
Вообще не понятно при чем тут майдан? вот кричат имбицилы - скакали на майдане с кастрюлями на голове, пели ’Червону калину’ вот и имеем... каким боком тут майдан? Единственный аргумент - что быдловата в отместку за майдан выбрала в 2019-м малороса во власть и взяли реванш, сдав Украину РФ чтоб утилизировать население... ну тут не поспоришь, только опять непонятна роль майдана? ну получается майдан просто дал отсрочку на 5 лет...
Не дали стать росийской губернией (и потом сдохнуть где-то под Вислой)
Міняйловна• 07 апреля в 16:48
Ответ дляБарбітта
Ну це думаючі люди розуміють, автор до їх категорії не відноситься
автор Поліцейський патруль • 07 апреля в 16:49
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Міняйловна• 07 апреля в 16:50
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Я й не виглядаю, на відміну від вас. То що, конкретика від вас буде?

Міняйловна• 07 апреля в 16:51
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Проект закону 14005, це вам підказка. Шукати на сайті ВРУ, треба скачати, аби прочитати. Знайомтеся, а тоді напишете
Шалена невинність• 07 апреля в 16:55
Воюем дальше, ведь есть за что! 🤡💪🏻👏🏻
Вапщета• 07 апреля в 16:55
Головне, щоб депутати встигли все ’сховати’ 😡😡😡😡
автор Поліцейський патруль • 07 апреля в 16:55
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Все до блиску• 07 апреля в 16:56
Да, спасибо.
А еще мы все умрем.
автор Поліцейський патруль • 07 апреля в 16:56
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Міняйловна• 07 апреля в 16:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
Це ви взагалі про що і до чого. Дамочка, проект закону номер 14005. Ви спочатку з ним ознайомтеся і не пишіть свою ахінею, демонструючи свою дурість
Я_з_Франека• 07 апреля в 17:00
А если уже давно все переписано на жену,маму итп?
Да, я блондинка!• 07 апреля в 17:04
Та давно уже надо было повысить стоимость проезда в Киеве
вообще непонятно чему возмущаться
автор Поліцейський патруль • 07 апреля в 17:04
Ответ дляМіняйловна
Удалено администрацией...
Ноунэйм• 07 апреля в 17:51
Ответ дляСусідка зверху
Если вы не видите связи с Майданом, то и обсуждать нечего 🤷🏻‍♀️
Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 18:08
Ответ дляГороховаЯ
В мене матильда
Матильду в окоп, там она нужнее!!!

Мядуза аля моргонер• 07 апреля в 18:10
Ответ дляБарбітта
Ну от тцк попадает к исполнителю и карточки блочат. Тут тоже ограничатся без суда и следствия.
Парова машина• 07 апреля в 19:13
Якесь загострення у тролятіни сьогодні❗❗❗❗🤣
МадамОхмури• 09 апреля в 16:55
Та не кипишуйте,за 350 грн не заберут.У моих соседей долг по газу 5000 грн ещё с 2022 года висит,никто не оплачивает,и с горгаза никто не приходит,всем все равно