лаМпочка• 08 апреля в 13:21
Є дуже правильні бухгалтери, а є такі що кажуть ну і шо, а ось тобі інша норма
Короче я спілкувалась з декільками бухгалтерами і чесно кажучи перша мене накрутила що так все не можна так неправильно
Другий бухгалтер показала норму закону- сказала що є ось свіже розʼяснення і можна так робити як я роблю
А 1-я на цю норму закону сказала що це всерівно ризик і податкова може нарахувати податки
Ви б з яким бухгалтером залишились?
лаМпочка
• 08 апреля в 13:22
Ось наприклад перший бухгалтер сказала подавати 100% 20-опп
А друга сказала - навіщо? Якщо ти там не реєструєш прро
лаМпочка
• 08 апреля в 13:22
Ну і далі було багато таких ситуацій
Ще 1 бухгалтер прям все по книжці по закону, а інша бухгалтер вивчити різні лазейки, більше практик вона
лаМпочка
• 08 апреля в 13:23
Ответ дляРобот Вертер
Ці всі бухгалтери по 1000 грн або безкоштовні, чи вже інші?
Ну консульт по 1500 грн за годину
Просто мені порадили двох бухгалтерів і я до них звернулась і тепер не знаю з ким залишатися
лаМпочка
• 08 апреля в 13:23
Просто я сама така вічно накручена і дуже правильна
Мені треба людина яка мене заспокоїть
Бабо-лебідка• 08 апреля в 13:24
Я бухгалтер. І завжди дотримуюсь норми закону.
Якщо по якійсь причині не можливо дотриматись норми закону. Завжди дивлюсь яка відповідальність. Якщо є варіанти - дивлюсь щоб відповідальність була меншою
парИла я парИла• 08 апреля в 13:43
Ответ длялаМпочка
Мені треба людина яка мене заспокоїть
Тогда вам нужен психиатр, потому-как бухгалтера такого не существует
Борщичок• 08 апреля в 13:43
Я работала всегда с лазейками. Но лазейки эти оформлялись по закону, так чтоб не подлезть.
ЗавЛабСнаб• 08 апреля в 13:49
Меня так консультировала типа вашей первой, еще и курсы бухгалтерские вела. Короче еще 4 года проработали без геморроя, который она предлагала сделать. Потом налоговая все же просекла, но никаких штрафов не было.