парИла я парИла• 08 апреля в 15:31
хто зараз в Англії, як воно?
цікаво, моя подруга там, задоволена дуже, виїхала одразу, працює, діти прилаштовані, будинок, виплати, як послухаєш - все чудово. постійно каже мені - чого не їдеш))) розповідайте, дійсно там так гарно?
Злюка бобер• 08 апреля в 16:15
Ответ дляБезлім на все
Дивлячись який аналіз, зазвичай він і приватн дешевший, останній раз моя мама в Сінево здавала невеликий пакет аналізів за 8000 грн, це теж велика частина зарплати некиянина. Якщо немає можливості здати аналіз крові приватно, це завжди можна зробити через NHS, більше тижня навряд чи будете на нього чекати.
Чекати реально дуже довго і геть не все, що ти мав би здати, випишуть. У мене син в UK, тож, про їхню медицину я знаю більше, ніж хотіла б.(((
Злюка бобер• 08 апреля в 16:16
Ответ дляпарИла я парИла
ви можете задавати конкретні питання? кінцеві, а не оце підведення
Які підведення? Я процитувала ваші слова. А ви надумали на них образитись. Ще й гальмуєте.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:18
Ответ дляЗлюка бобер
цитата? ок
Сердючка• 08 апреля в 16:21
Ответ дляпарИла я парИла
вона працює, але малоімуща вважається, на дітей дають виплати чи як малоімущей - не знаю точно
Как можно радоваться тому, что ты малоимущий в стране? Странная женщина
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:22
Ответ дляСердючка
тому що там вона живе краще ніж тут, рівні життя різні, що там мінімум в Україні я так розумію норм рівень
Сердючка• 08 апреля в 16:27
Ответ дляпарИла я парИла
Так в Украине у нее хотя бы жилье свое. А там когда у малоимущей будет?
Для меня это дикость. Мы сейчас тоже в другой стране, уровень жизни здесь тоже выше уже людей. Но я бы не хотела быть здесь малоимущей. Тут я работаю, у мужа две работы, и только через 3 года мы начали думать об ипотеке.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:28
Ответ дляСердючка
у неї там будинок, так він соціальний, але живе вже третій рік, перефарбувала стіни як захотіла і т.д. нерухомість там дуже дорога
Просто звязда• 08 апреля в 16:50
Ответ дляпарИла я парИла
Боже, про що ви пишете? Про гуртки, басейни, зуби, авто за 3 тисячі і фарбування стін у соцжитлі? І це все для вас, як для вашої подруги, показники хорошого рівня життя?
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:58
Ответ дляПросто звязда
а що для вас показник гарного життя? власне житло і брил´янти? це і є життя пересічної людини, воно складається - нормальна робота, різноманітний досуг, зручне пересування, відпочинок біля моря.
Безлім на все• 08 апреля в 17:38
Ответ дляЗлюка бобер
Я в UK вже 11 років живу, з дітьми, ніколи на аналіз крові не чекала більше тижня і ніколи не платила в NHS за жоден тест. Так, прийому до спеціалістів треба довго чекати, але, якщо щось термінове, то вони швидко направляють. Але, звичайно, вас можуть не відправити на всі аналізи, які ви хочете, якщо лікар не бачить в цьому потреби. Ургентна медицина в них досить добре працює - у чоловіка подруги тріснув тромб, за ним прислали вертоліт (бо швидкою б до міста він просто не доїхав), його терміново прооперували і все добре. Але на безкоштовну заміну суглоба можна чекати 2 роки.
Оцененная• 08 апреля в 18:06
Ответ дляпарИла я парИла
чого ж в злиднях? все ок у неї - і зп, і виплати, і якісь програми - типу безкоштовний басейн
Автор, у меня подруга в Англии, как по мне у них все ок: им дали сразу дом, пособия, она работает, дети в школе ту колледже, но там проблема в муже: он мусульманин, не делает ей завести контакты с местными, общение только с арабами, тянет ее в Украину, ему там не нравится, поэтому каждый день ее достает. А как по мне, нужно совсем мозга не иметь, чтобы жить в Англии, иметь работу, дети получают европейское образование и хотеть в Украину
Злюка бобер• 08 апреля в 18:44
Ответ дляБезлім на все
Ну то трохи інша ситуація у вас - інший статус, ніж у біженців, які сьогодні в юк , а завтра деінде. І ставлення відповідне.
Ще вчергове про отой вертольот. Ну то зуб болить частіше, ніж вертоліт присилають, але памʼятають всі про епічне спасіння, а не щоденні хвороби, яких в тисячу разів більше. А якщо у вас гайморит, бронхіт чи вестибулярна відмовила, то виживайте самотужки. Або їдьте додому і там лікуйтеся. Бо лікар не бачить потреби…
Безлім на все• 08 апреля в 20:28
Ответ дляЗлюка бобер
Коли ви потрапляєте до GP(сімейного лікаря), ніхто не запитує ні скільки років ви в UK, ні який у вас імміграційний статус, лікарю все одно.
Зроблено у 80-х• 09 апреля в 11:48
Ответ дляпарИла я парИла
Автор, вопрос на самом деле сложный. Если вы готовы жить в соц.жилье, работать на низко квалифицированных работах и ждать что де будет дальше с укр визами, то почему бы и нет? Все зависит от вашего уровня комфорта и ожиданий от жизни. Если этого достаточно, то вперед.
Зроблено у 80-х• 09 апреля в 11:51
Ответ дляФея_3уровень
Там хорошо тем, кто в Украине жил в приграничных регионах, и реально ежедневный риск жизни, с детьми я бы выехала 100%.
Но то, что там не медом намазано, как в общем-то и всем нам, когда ты выходишь из своей зоны комфорта, это точно.
У меня там дочка, уже 2.5 года, закончила магистратуру, с большим трудом нашла работу по профессии, и практически она одна из всей компании украинских подружек работает именно по специальности. Все остальные, и те, что с дипломами в том числе, на каких-то подсобных работах. И я не вижу для неё возможности остаться, её планы на рабочую визу растаяли
Это у вас дочка маркетинг закончила?
парИла я парИла
• 09 апреля в 12:00
Ответ дляЗроблено у 80-х
ні, я цього не хочу. подруга моя у захваті, для мене це жах.
Фея_3уровень• 09 апреля в 20:50
Ответ дляЗроблено у 80-х
Это у вас дочка маркетинг закончила?
Да
Лепетун• 15 апреля в 08:39
Ответ дляФея_3уровень
Для рабочей визы нужен работодатель, который согласен оформить тебя на рабочую визу и заплатить за тебя, то есть нужно быть реально ценным кадром. А не девчонкой после универа. Читала тут кто-то из наших перешёл на рабочую визу, кажется в бухгалтерии, и человек был с опытом
Моему сыну предложили рабочую визу после универа. Но правда универ универу рознь. У него магистратура в LSE
Фея_3уровень• 15 апреля в 22:21
Ответ дляЛепетун
Дочь закончила универ, входящий в группу Рассел, магистратура с отличием, опыт работы, никакой рабочей визы никому из её окружения не предлагали. И уж тем более сразу после универа. Я так понимаю что Лондонская школа экономики это другой уровень. Да и специальность не та