парИла я парИла• 08 апреля в 15:31

хто зараз в Англії, як воно?

цікаво, моя подруга там, задоволена дуже, виїхала одразу, працює, діти прилаштовані, будинок, виплати, як послухаєш - все чудово. постійно каже мені - чого не їдеш))) розповідайте, дійсно там так гарно?
Просто звязда• 08 апреля в 15:33
З якого міста вона туди виїхала і який у неї був дохід на одного члена родини?

Безлім на все• 08 апреля в 15:33
Як кому, але точно не так легко і райдужно, як вам описують
Грибной_Дождик• 08 апреля в 15:34
Получите визу или найдите спонсора и поедьте посмотрите.
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:35
Ответ дляПросто звязда
з Дніпра, коли виїзджала була в декреті
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:37
Ответ дляБезлім на все
от і мене мучають сомнєнія, що важко, але її послухати - бєзудєржна радість
Ответ дляГрибной_Дождик
багато тримає в Україні
Злюка бобер• 08 апреля в 15:39
Ну, хто в квітні 22го поїхав, то так. А в квітні 26 і близько подібних історій нема. І допомогу дають не біженцям, а на загальних підставах, нужденним у країні. І якщо ви працюєте чи навчаєтесь, то ніфіга не дадуть. Тож, бреше, або працює, або виплати. Або працює на 3 копійки. Та і спонсора зараз знайти - фантастика, вже всі наїлися.

автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:39
правда є мінуси - стоматологія там жахлива і дорога
Хлопаю ресницами• 08 апреля в 15:40
2девочки кондитеры с 22 года, отлично устроились, жильё, работа, одна по моему замуж вышла или собирается. Есть ещё 3 человека знакомых, 2 пара открыли туристическое агентство.
Безлім на все• 08 апреля в 15:40
Ответ дляпарИла я парИла
багато тримає в Україні
Тоді краще не треба, майте на увазі, що все треба буде починати з нуля.
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:40
Ответ дляЗлюка бобер
вона працює, але малоімуща вважається, на дітей дають виплати чи як малоімущей - не знаю точно
Грибной_Дождик• 08 апреля в 15:40
Ответ дляпарИла я парИла
багато тримає в Україні
Просто посмотреть на все своими глазами, а не глазами подруги. Ей хорошо, а вам может не понравится. Кроме того Англия это не только Лондон) Слетать на выходные, прогуляться по Риджент стрит - одно, а жить там не всем по душе.
Ответ дляХлопаю ресницами
о, гарно
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:41
Ответ дляБезлім на все
зрозуміло, я взагалі стикаюся з тим, що знаймі прям дивуються що я залишаюся, але мені нормально в Україїні, не готова це рушути, не мріяла ніколи імігрувати
Чай не пью, только кофе• 08 апреля в 15:41
Якщо ви в Україні бідна, то спокійно можете їхати, бажано мати ще пару дітей,щоб було більше бенефітів,працювати в чорну там не соромляться. Якщо ви середній клас і розраховуєте на нормальну роботу, у вас є діти (недайбоже віку коли ходять у садочок), то не раджу. Ми другий варіант, виїхали з Англії через 2 роки.
Безлім на все• 08 апреля в 15:42
Ответ дляЗлюка бобер
Або отримує виплати і ходить прибирати за готівку чи якісь інші послуги надає нелегально
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:42
Ответ дляГрибной_Дождик
вона не в Лондоні, для мене особисто - я б не хотіла там жити
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:43
Ответ дляЧай не пью, только кофе
я такий клас - підсереднюватий))), мене все влаштовує в Україні))), моя подруга, то ваш перший варіант
Грибной_Дождик• 08 апреля в 15:43
Ответ дляпарИла я парИла
Я тоже) Имея BRP, мы предпочитаем жить в Киеве.

автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:44
Ответ дляБезлім на все
моя подруга працює в канселі
Безлім на все• 08 апреля в 15:44
Ответ дляпарИла я парИла
Багато хто б не хотів жити в Лондоні, але в маленьких містечках з роботою важче, а якщо ще це якесь приємне затишне хороше місце з хорошою репутацією і школами, то оренда теж буде високою.
Ответ дляГрибной_Дождик
це можливо?
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:45
Ответ дляБезлім на все
50 тис жителів, роботу важко було знайти, англійці допомогли
Злюка бобер• 08 апреля в 15:45
Ответ дляпарИла я парИла
А, ну офігіти, як чудово)))
І працює, і житло надали, і все одно в злиднях.
Грибной_Дождик• 08 апреля в 15:45
Ответ дляпарИла я парИла
це можливо?
Конечно. Было возможно. Мы просто не продлевали статус.
#Пойду_кгадалке• 08 апреля в 15:46
Люди різні, потреби різні, життя в Україні теж у всіх різне. І навіть стан здороі’я відрізняється . Тому ці опитування-пусте. В мене подруга в Англії. Їй там холодно, волого, сумно і нудно) Дуже сумує за життям в Україні, але в неї хлопчик, тому назад не збирається.
автор парИла я парИла • 08 апреля в 15:46
Ответ дляЗлюка бобер
А, ну офігіти, як чудово)))
чого ж в злиднях? все ок у неї - і зп, і виплати, і якісь програми - типу безкоштовний басейн
Безлім на все• 08 апреля в 15:47
Ответ дляпарИла я парИла
моя подруга працює в канселі
Тоді працює швидше за все неповний час, виплати теж не мали б бути високими. Навряд, чи вона там так добре живе, як вам описує
Тут надолго• 08 апреля в 15:47
Ответ дляпарИла я парИла
Як і вся медицина.
Просто звязда• 08 апреля в 15:47
Ответ дляпарИла я парИла
з Дніпра, коли виїзджала була в декреті
Тобто вона і Дніпрі була гола, боса і без бриля.