парИла я парИла• 08 апреля в 15:31
хто зараз в Англії, як воно?
цікаво, моя подруга там, задоволена дуже, виїхала одразу, працює, діти прилаштовані, будинок, виплати, як послухаєш - все чудово. постійно каже мені - чого не їдеш))) розповідайте, дійсно там так гарно?
парИла я парИла
• 08 апреля в 15:59
Ответ дляЗлюка бобер
Не відповідний до чого? До чудового життя? Допомогають, щоб на поїсти вистачало двом дітям. Що ж, у кожного свої уявлення про прекрасне життя….
їм допомагає держава, відповідно до своїх законів, не думаю що вони використовують визначення - чудове життя
Фея_3уровень• 08 апреля в 15:59
Ответ дляпарИла я парИла
саме так, не знаю звідки кошти, на авто взяла у когось в борг
Там цена на б/у машины реально низкая
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:00
Ответ дляФея_3уровень
Там цена на б/у машины реально низкая
каже 3 тис
Просто звязда• 08 апреля в 16:00
Ответ дляпарИла я парИла
спрощую, була аренда за квартиру 7 тис, 800 грн і що мама підкидувала
А зараз її нерухомість пустує, мама в Англії не фінансує? Тому басейн безоплатний для неї за щастя, а зуби повезе аж у Польщу?
Злюка бобер• 08 апреля в 16:00
Ответ дляБезлім на все
Я про NHS, я порівнюю державну українську медицину і державну британську- тобто безкоштовні
Ну то у нас теж можна за направленням від сімейної безкоштовно здавати. А можна піти в синево чи ділу і обздаватись. А в ЮК за такі здавання і нирки віддаси, про що й мова. Приватно - то для дуже, дуже багатих людей. Інакше чекай півроку.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:00
Ответ дляПросто звязда
в чому ваше питання?
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:01
Ответ дляФея_3уровень
Да, верю
я думала це великі кошти))
СкрипяСердцем• 08 апреля в 16:01
Ответ дляпарИла я парИла
закон не змінився ж, але звісно - місця зайняті
закон нет, а условия- да. Отношение, выплаты, места, те, кто выехал в 22 до сих пор на курсы лениво ходят, через раз. Их долго просто кормили, одевали , носили на ручках и жалели. Образно, конечно, но для тех кто приехал позже - таких условий и близко нет. Их поселили в квартиры, страна купила им мебель, платит комуналку. Те кто два года назад- до сих пор в лагерях. Волонтеры кончились, все наелись этого, устали. И еще много всего(
Безлім на все• 08 апреля в 16:03
Ответ дляЗлюка бобер
Де це в приватній лабораторії безкоштовно? Чи ви забули, що писали?
Де я писала про приватну лабораторію? Прочитайте ще раз моє повідомлення.
Злюка бобер• 08 апреля в 16:02
Ответ дляпарИла я парИла
Так то ж з вашого стартового допису. Все чудово, чого не їдеш.
Фея_3уровень• 08 апреля в 16:02
Ответ дляпарИла я парИла
я думала це великі кошти))
Вы наверное меряете по нашему курсу,) там быстро привыкаешь, например для моей дочки это зарплата за полтора месяца. А она у неё не намного выше минималки
Просто звязда• 08 апреля в 16:03
Ответ дляпарИла я парИла
я думала це великі кошти))
У вас же ваш рівень наближений до середнього.
Чи ви тріль?
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:03
Ответ дляСкрипяСердцем
там є табори? ти їдеш у сім´ю я думала
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:04
Ответ дляЗлюка бобер
ви чого так налаштовані? поганий день?
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:05
Ответ дляПросто звязда
Чи ви тріль?
180 тис для мене великі кошти
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:05
Ответ дляБезлім на все
Тема троляча таки швидше за все
в чому тролізм і ганьба?))) по-конкрєтнєє
Злюка бобер• 08 апреля в 16:06
Ответ дляБезлім на все
Ви написали: «А приватна медицина і в Англії швидка і якісна.»
Я написала: але аналіз крові коштує 280 фунтів.
Що не так?
Кратно дорожче, це треба враховувати.
Що не так?
Кратно дорожче, це треба враховувати.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:07
Ответ дляФея_3уровень
так, по курсу
Просто звязда• 08 апреля в 16:08
Ответ дляпарИла я парИла
180 тис для мене великі кошти
Боюся тоді вам зазначити, що таке середній рівень в Україні.
Злюка бобер• 08 апреля в 16:08
Ответ дляпарИла я парИла
ви чого так налаштовані? поганий день?
До чого тут мої налаштування. Це ж ваші слова.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:10
Ответ дляЗлюка бобер
по-перше - ми на ти не переходили, по-друге - відчувається фаміл´ярність, я не питала їхати мені чи ні
Безлім на все• 08 апреля в 16:10
Ответ дляЗлюка бобер
Що не так?
Кратно дорожче, це треба враховувати.
Що не так?
Кратно дорожче, це треба враховувати.
Дивлячись який аналіз, зазвичай він і приватн дешевший, останній раз моя мама в Сінево здавала невеликий пакет аналізів за 8000 грн, це теж велика частина зарплати некиянина. Якщо немає можливості здати аналіз крові приватно, це завжди можна зробити через NHS, більше тижня навряд чи будете на нього чекати.
СкрипяСердцем• 08 апреля в 16:10
Ответ дляпарИла я парИла
там є табори? ти їдеш у сім´ю я думала
не, ну если вы найдете семью))))
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:11
Ответ дляПросто звязда
середній рівень чого? доходу на родину, на людину, від бізнесу за день? ви уточнюйте
Злюка бобер• 08 апреля в 16:11
Ответ дляпарИла я парИла
Ви свій стартовий пост можете перечитати, чи нє?
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:12
Ответ дляЗлюка бобер
ви можете задавати конкретні питання? кінцеві, а не оце підведення
Просто звязда• 08 апреля в 16:12
Ответ дляпарИла я парИла
Якщо для вас, ’підсереднюватого’ класу Дніпра, 180 тис це великі гроші, їдьте, вам сподобається там усе.
парИла я парИла
• 08 апреля в 16:13
Ответ дляПросто звязда
у вас дохід на людину в сім´ї 180 тис?