Кашка-маняшка• вчера в 22:54
Хто виїхав сімʼєю без родичів, ви звикли до самотності
Тут напевно є дівчата, які виїхали лише з дітьми та чоловіком, без батьків, свекрів, братів та сестер як своїх рідних так і чоловіка. Тобто крім вашої сім’ї не має родичів та давніх друзів ( кумів і т.д) у тій країні, лише ви самі. І ваші батьки також не приїздять в гості до вас. І для прикладу це США чи Канада, бо так швидко і дешево як з Європи в Україну не добратися . Ви звикли до такого життя, що у вас не має нікого з рідних чи родичів поряд? Які почуття, як налаштовуєтеся на позитив?
Рогнеда Карповна• вчера в 23:07
Ответ дляКашка-маняшка
Вам пощастило
Так, я знаю. Ми в маленькому місті. В великих містах такого нема.
Десь так, але...• вчера в 23:08
Ответ дляБлиск думки
Ми і вдома мінімально всі спілкувалися
Маму плануємо забрати до кінця року , чоловіка мама померла
а батьки?
Пирожкиня• вчера в 23:09
Ем, я не прагну ані побачень, ані спілкування з кимось крім своїх дітей і чоловіка. Я радію ,що навколо нікого немає і ніхто не виносить мозок.
Мені взагалі ніхто не потрібен крім чоловіка і дітей
Спілкування з родичами мене нервує і втомлює
Якось так і живу• вчера в 23:09
Мы и в Украине мало и редко общались, все живем далеко друг от друга. Мама осталась с сестрой, папа умер.
Кашка-маняшка
• вчера в 23:10
Ответ дляПригаю-цибаю
А как же племянники и племянницы? Они то что, как?
Мене запитував брат двоюрідний, щоб я допомогла виїхати його сину, але то не його рідний син і навіть не всиновлений ним. І я ну ніяк не могла цього зробити, бо ми не родичі кровні, а якби і навіть був той син йому рідний, то всеодно не має в законодавстві такої програми, щоб можна було використати для такого випадку. Але ці родичі мої і в Україні не дуже родичалися, лише коли їм щось потрібно
Мальчижка• вчера в 23:10
У нас выехали все. Мы семьёй в Канаде, дочь в Австрии, родители в Польше, сестра в Норвегии, кумовья, одни в Болгарии, другие в Венгрии, третьи в Италии, друзья по всей Европе.
К нам иногда приезжают гости, но чаще мы. Теперь по всей Европе есть где остановится)))
Кашка-маняшка
• вчера в 23:11
Ответ дляКому там слова не давали
У меня уже нет родителей ( к сожалению, брата убили на войне
Папа тоже погиб во время и из-за войны
Співчуваю вам, тримайтеся, це важко. Надіюсь у вас є підтримка від чоловіка та дітей
Десь так, але...• вчера в 23:11
Ответ дляСтетоскопуло
Можно поискать местные community и участвовать в их жизни, будет веселее, если очень хочется.
Що ви маєте на увазі, що за ком´юніті? Єдине ком´юніті що я знаю це групи українців у місті, де всі всіх питають про різне всяке
Кашка-маняшка
• вчера в 23:12
Ответ дляПригаю-цибаю
Я вижу много одиноких мам
Ви напевно десь у Европейській країні
побольшомусекретику• вчера в 23:14
У мене інша ситуація, і до того в ЄС. Ми виїхали, але я перебралася трохи далі. Не звикла ще. Ми з братом та сестрою дуже близькі. Нам і друзі не потрібні були, є вільний час ми завжди збиралися просто, чи на шопінг, чи ще кудись. Дуже сумую і починаю жалкувати, що послухала чоловіка і переїхали. Є знайомі тут, але ще раз це не те(
Блиск думки• вчера в 23:13
Ответ дляДесь так, але...
а батьки?
Немає
Залишилася до еміграції мама тільки з близьких
Кому там слова не давали• вчера в 23:13
Ответ дляКашка-маняшка
Нет, с мужем я разведена
Сейчас у меня мужчина иностранец, да, он поддерживает и отвлекает от всего
Очень помог
Кашка-маняшка
• вчера в 23:13
Ответ дляПирожкиня
Навіть з батьками?
З царем в голові• вчера в 23:16
Ответ дляКашка-маняшка
Ну судячи з того що я запитала, можна сказати , що малося на увазі приємне спілкування з батьками і сестрами чи братами, а не такі відносини де кожен лише за себе
Так спилкуйтесь, кто вам не дает? Или вы в РФ мигрировали, там говорят все мессенджеры заблокировали
Десь так, але...• вчера в 23:19
Ответ дляБлиск думки
Немає
ви так написали що мама померла а про батька ні свого нв чоловіка не написалм, чи їх у вас і не було я так зрозуміла?
Плакулька• вчера в 23:22
Виїхала з донькою ще в 22році. Мама залишилась в Києві, ще працює. Батько алкаш і з ним немає бажання спілкуватися. В Європі друзів не знайшла, але в мене і в Києві їх майже не було.
постою_послушаю• вчера в 23:26
Ответ дляКашка-маняшка
І як ви з цим почуттям живите, як намагаєтесь вийти на позитив ?
С родителями каждый день по видеосвязи я или дочка не меньше получаса болтаем. Вроде нормально, так чтоб сильная тоска была, такого нет
постою_послушаю• вчера в 23:29
Ответ дляКашка-маняшка
И это за ними вы сейчас скучаете
Кашка-маняшка
• вчера в 23:30
Ответ дляпостою_послушаю
Я також кожен день з ними говорю по відео звʼязку , але не бачилися з 2022 року. У ваших батьків є змога до вас в гості приїхати, чи переїхати згодом на постійне проживання?
Кашка-маняшка
• вчера в 23:32
Ответ дляпостою_послушаю
И это за ними вы сейчас скучаете
Я за ними взагалі не сумую, і ніколи не сумувала , вони живуть лише з вигодою для себе. Але у мене є знайомі, які в дуже гарних відносинах зі своїми двоюрідними сестрами і всі разом виїхали в Європу, допомагали один одному.
ВундерКІНГ• вчера в 23:43
Я выехала только с ребёнком. Мамы давно нет в живых. Без других родственников спокойно обхожусь. Позитива достаточно хотя бы потому что здесь нет войны , спокойно , комфортно. Что ещё надо ?
жінка незаміжня• вчера в 23:42
Я с дочкой выехала, родители остались дома. Брат с семьей вот только сейчас выезжают, но я уже помочь не могу со спонсорской визой, поэтому поедут в Германию. Здесь уже есть подружки, есть знакомые с кем на кофе пойти. Есть коллеги с кем просто поболтать. Жизнь идет.
И_В_офигительных_штанах• вчера в 23:44
Очень много стало и друзей и знакомых , которых не было в Украине . Как-то все кучкуэмся тут . Дома остались родственники , но мы с ними как-то отдалились . У них свои проблемы у нас свои . Друзья тоже - ждут только когда вернемся и пожалеем о своем выезде . Но друзей уже было не много как в детстве , так пара пар из близких осталась дома .
ВундерКІНГ• вчера в 23:49
Ответ дляКашка-маняшка
Я бачу лише повні сім’ї які виїхали, де батьки та їхні дорослі діти зі своїми половинками , або повна сімʼя і хтось один з батьків, або інші родичі вже також живуть у країні бо виїхали дуже давно
Гораздо больше женщин выехало без мужей, но с детьми.
Стетоскопуло• 2 минуты назад
Ответ дляДесь так, але...
Ну бывают же ещё местные комьюнити где местные люди (канадцы там или где вы живёте) тоже собираются по интересам или просто соседские. Похоже на группы наших, но локальные. Ещё должны быть местные ивенты, концерты, воркшопы, фестивали и т.д. куда тоже можно ходить и иногда там тоже знакомится с людьми.