Иванка Бур• 10 апреля в 13:03
Я убенила свої нерви вщент сьогодні
Дуже важкий день. Встала в 5 ранку, дві стірки, розвішала. На 7 ранку польська, на 8 ранку англійська. Робочий день розпочався в 7 ранку - тобто ще паралельно щось відписую.
Чоловік повіз доньку на щеплення на 7:30, я їх покормила швидко, щеплення всунула в карман з собою.
Побігла на пробіжку 15 хвилин , паралельно гуляю з собакою
Короче в 10 ранку я в щент розбита
Мої повернулися, подзвонив курʼєр і я зірвалася….
Кричала на своїх, бо курʼєру відкривала двері я, хоча вони були дома, а я працювала.
Чоловік поїхав робити ремонт , донька у школі.
подзвонила подруга, попросила забрати собаку на пару годин, бо ми переїзджаємо і вони довго не побачаться
Я розслабила, випила кави. Спокійно працюю
Через хвилин 30 помічаю що собаки немає в квартирі.
З істерикою в голові біжу на вулицю шукати і згадую що песик у подруги …, плачу
З мене на сьогодні все
Нікого не виню. Так склалося, що хотіла максимально все зробити і не вийшло …
Гарного дня всім, я просто виговоритися.
Короче в 10 ранку я в щент розбита
З мене на сьогодні все
Тарабарщина• 10 апреля в 13:36
Ответ дляИванка Бур
Це сьогодні вчителька Анг перенесла урок, тому вийшла накладка і нагрузка.
Ну, жалость чувствую
Конфиденциальность• 10 апреля в 13:41
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
Иванка Бур
• 10 апреля в 13:41
Ответ дляКонфиденциальность
Удалено администрацией...
Ок))))
ХтоЯкщоНеЯ• 10 апреля в 13:42
Я б ще додала китайську і спорт зал,щоб життя заграло новими фарбами
Топтунша• 10 апреля в 13:44
Виговоритися і слава Богу. Будете знати, що іноді деякі справи краще відмінити ніж лягти в гроб. А так у вас насичене гарне життя! Тримайтеся.
Танго утрьох• 10 апреля в 13:45
Ответ дляИванка Бур
Удалено администрацией...
Капитан очевидность в лице автора... Невероятно, как же миллион семей не в состоянии изменить свою жизнь в Украине по своей хотелки, как авторица? Видать не сильно хотят!
Розвідка Маші• 10 апреля в 16:30
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну це ані розуму, ані серця потрібно не мати, щоб прийти до людей які навіть паски спекти не можуть бо немає світла. У всіх вже немає опалення, бо давно відключили, а вони не можуть домівки обігріти. Чоловіки або на війні, або вийти з дому не можуть і тут мучениця прийшла яка каву пила і песика у подружки загубила.
Це ж добре, що в когось не так гімняно, як у вас, правда? Чи ви не можете порадіти за когось і вам треба, щоб у всіх було погано, коли вам не добре? Оце і є сутність ваша.
Не танцую- но пою• 10 апреля в 16:51
Ответ дляРозвідка Маші
Це гівняна сутність тих, хто приходить до людей у війні і скруті , та меле щось накшталт ’зламала нігтя, яке горе’
Иванка Бур
• 10 апреля в 16:51
Ответ дляНе танцую- но пою
Гімно у вас всередині.
Знецінення - пережиток минулого століття
Шкода що ви вже цього не зрозумієте
Не танцую- но пою• 10 апреля в 16:52
Ответ дляИванка Бур
Гімно у вас всередині.
Шкода що ви вже цього не зрозумієте
Та йди вже поплач над кавою, нещасна
Иванка Бур
• 10 апреля в 16:52
Ответ дляНе танцую- но пою
Та йди вже поплач над кавою, нещасна
)) я вже ))