Иванка Бур• вчера в 13:03
Я убенила свої нерви вщент сьогодні
Дуже важкий день. Встала в 5 ранку, дві стірки, розвішала. На 7 ранку польська, на 8 ранку англійська. Робочий день розпочався в 7 ранку - тобто ще паралельно щось відписую.
Чоловік повіз доньку на щеплення на 7:30, я їх покормила швидко, щеплення всунула в карман з собою.
Побігла на пробіжку 15 хвилин , паралельно гуляю з собакою
Короче в 10 ранку я в щент розбита
Мої повернулися, подзвонив курʼєр і я зірвалася….
Кричала на своїх, бо курʼєру відкривала двері я, хоча вони були дома, а я працювала.
Чоловік поїхав робити ремонт , донька у школі.
подзвонила подруга, попросила забрати собаку на пару годин, бо ми переїзджаємо і вони довго не побачаться
Я розслабила, випила кави. Спокійно працюю
Через хвилин 30 помічаю що собаки немає в квартирі.
З істерикою в голові біжу на вулицю шукати і згадую що песик у подруги …, плачу
З мене на сьогодні все
Нікого не виню. Так склалося, що хотіла максимально все зробити і не вийшло …
Гарного дня всім, я просто виговоритися.
Короче в 10 ранку я в щент розбита
З мене на сьогодні все
Иванка Бур
• вчера в 13:05
Ответ дляАлина-1240
Вы сами все это нашли.вас никто со сранья подниматься не гонит
Для вас написала - нікого не звинувачую ))
Иванка Бур
• вчера в 13:05
Ответ дляНе танцую- но пою
Це де ви, у Польщі страждаєте?
Не страждаю )))
Вже відійшла 😂😂😂
Директриссимо• вчера в 13:06
Тяжело, наверное, учить польский и параллельно работать и кормить родных. А что вы берёте с таких уроков? Может не надо?
Иванка Бур
• вчера в 13:06
Ответ дляТарабарщина
Мне жаль вас
Це сьогодні вчителька Анг перенесла урок, тому вийшла накладка і нагрузка.
Алина-1240• вчера в 13:06
Ответ дляИванка Бур
И дочь школьница в состоянии сделать себе утром бутерброд или засунуть что то в микроволновку. Дети кнопку нажать в школе уже умеют
Иванка Бур
• вчера в 13:07
Ответ дляДиректриссимо
Я вчу дві мови паралельно. Анг для роботи, польська для життя зараз тут
Иванка Бур
• вчера в 13:08
Ответ дляТанго утрьох
Я прям разрыдалась от прочитанной драмы .. ну вы там держитесь...
Не плачте) у мене цікаве насичене життя.
Сьогодні якийсь збій у матриці)
Не танцую- но пою• вчера в 13:10
Ответ дляИванка Бур
Сьогодні якийсь збій у матриці)
Ну це ані розуму, ані серця потрібно не мати, щоб прийти до людей які навіть паски спекти не можуть бо немає світла. У всіх вже немає опалення, бо давно відключили, а вони не можуть домівки обігріти. Чоловіки або на війні, або вийти з дому не можуть і тут мучениця прийшла яка каву пила і песика у подружки загубила.
Борисфенка• вчера в 13:10
Ответ дляИванка Бур
І при цьому ще й працюєте з 7 ранку? Цікаво, ким?
То у вас робочий день вже закінчується?
ДолькиКабана• вчера в 13:11
Хорошо, что Вы в Польше и есть муж, а то когда пишете, я сразу напрягаюсь, Вы копия моя сестра, аж страшновато.
муха в кедах• вчера в 13:12
А шо польську вчите, готуєтесь польських «освободітєлєй» зустрічать?
Дверной_Проем• вчера в 13:12
Ответ дляНе танцую- но пою
вот и я так говорю. коллега так пекла паски вчера. за два захода допекла,хз шо вышло. Ну и далее по тексту.
А тут муж за бугром и двери не открыл, я рыдаю,держите меня.
Эх
Танго утрьох• вчера в 13:15
Ответ дляИванка Бур
Сьогодні якийсь збій у матриці)
Все прям обзавидовались вашей интересной жизни в Польше, шо аж на украинский форум прискакали привселюдно рыдать. Вряд ли это у вас единаразово в жизни сегодня.
Дверной_Проем• вчера в 13:19
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну а как вы хотели, Страстная пятница.
Иванка Бур
• вчера в 13:31
Ответ дляДолькиКабана
Так , чоловік виїздний.
Иванка Бур
• вчера в 13:31
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну а как вы хотели, Страстная пятница.
Точно!!!😂😂😂😂😂😂
Бриджит_Фрикандо• вчера в 13:33
Ответ дляИванка Бур
Вы хотите всем быть хорошей, за всех все успеть сделать, всем помочь. Почаще вспоминайте, что вы - королевишна, пусть рабы суетятся
ДолькиКабана• вчера в 13:34
Ответ дляИванка Бур
Так , чоловік виїздний.
Я не в том смысле, сестру муж бросил, мы с Вами переписывались в теме про раздел имущества.
Иванка Бур
• вчера в 13:34
Ответ дляДолькиКабана
Зрозуміла. Так це я була
Иванка Бур
• вчера в 13:35
Ответ дляКонфиденциальность
А меня сегодня чуть не убили ночью, но ві держитесь как-то
Удалено администрацией...