Кавунка• Изменено 10 апреля в 20:48
Дерматолог (себорейний дерматит обличчя) Київ
Добрий вечір, дівчатка.
Багато років є себорея голови, але все було не критично. Була у десятка лікарів, толком ніхто нічого не каже, на час залікували і все.
Ось мені 41 рік і гормони, мабуть, починають змінюватися, життя у війні...і вилезло на обличчі, на крилах носа конкретно+біля вух-шия.
Призначили елоком лосьйон, але на нього пішла стероїдна реакція-фолікуліт, це ппц...
Я на правильному харчуванні, багато років не їм солодке, молочку, хліб, не палю і не вживаю алкоголь.
Є вузли на щитовидці, АІТ, але ендокринолог сильної проблеми не бачить...
Вітамін Д 102, біотин і залізо контролюю. Чек-апи роблю.. Застій жовчі не допускаю. Але, блін, ну цей СД просто мене , це ж на обличчі...сил моїх немає
Порадьте, будь ласка, дерматолога, який можливо вам з такою проблемою щось нове сказав і допоміг.
Дуже дякую!
ХвостПистолетом• 10 апреля в 20:49
Есть в инста врач дерматолог, только недавно смотрела её сторизы как она успешно лечит людям дерматит, вернее не лечит т.к это неизлечимо а вводит в ремиссию
Кавунка
• 10 апреля в 21:00
Ответ дляХвостПистолетом
Як її знайти?
Сапай вазони• 10 апреля в 21:00
а вы пробовали в питании аутоимунный протокол?
врач Гольдберг Анатолий Олегович
Чумачечая Весна• 10 апреля в 21:02
В мене себорецний дерматит 4 роки . Замітила, якщо не допускати запори, висипів стає менше. Після встановлення Мірени також пішло покращення. Тобто організму недостає прогестерону.
Кавунка
• 10 апреля в 21:03
Ответ дляСапай вазони
врач Гольдберг Анатолий Олегович
Кальм, я у Лисецького була.
Вилами по воде• 10 апреля в 21:04
Остапенко Олексій Тарасович. Саксаганського 72, шкірвендиспансер. Тут порадили. Приватні лікарі всі ставили різні діагнози, навіть псоріаз, теж обличчя і шия.
Вилами по воде• 10 апреля в 21:05
По лікування спочатку скін-кап і дієта, зараз системні ретиноїди
Кавунка
• 10 апреля в 21:06
Ответ дляСапай вазони
врач Гольдберг Анатолий Олегович
Я майже так і харчуюся. Тільки глютен і яйця не прибрала. Дякую за Гольдберга, чула про нього.