Агент Пинкертона• 11 апреля в 04:02

Мне так надоело жужжание телефона-вибрация у соседей каждое утро в 4/5 утра

Это им звонят или будильник.. ну сколько можно. При чем вибрация слышна аж мне
Научительница• 11 апреля в 04:07
В нас була сусідка, вона була глуха, ходила з слуховим араратом, а на ніч його знімала. Вона працювала так що часто їздила у відрядження, а коли не їздила то прокидалася на роботу о 4.30 і будильник починав дзвонити о 4.30, ви не уявляєте цей писклявий вʼїдливий звук, він в буквальному сенсі зводив з розуму, він дзвенів годинами цілими днями поки її не було.

Добра, коли сита!• 11 апреля в 04:30
А у нас перфоратор каждое воскресенье 9 утра
Невидимка• 11 апреля в 04:53
Мне надоело. Каждое утро.
автор Агент Пинкертона • 11 апреля в 05:54
Ответ дляНаучительница
Ужас какой
Ответ дляДобра, коли сита!
Странные законы у нас.
Ответ дляНевидимка
Мне надоело. Каждое утро.
Понимаю