Агент Пинкертона• 11 апреля в 04:02
Мне так надоело жужжание телефона-вибрация у соседей каждое утро в 4/5 утра
Это им звонят или будильник.. ну сколько можно. При чем вибрация слышна аж мне
Научительница• 11 апреля в 04:07
В нас була сусідка, вона була глуха, ходила з слуховим араратом, а на ніч його знімала. Вона працювала так що часто їздила у відрядження, а коли не їздила то прокидалася на роботу о 4.30 і будильник починав дзвонити о 4.30, ви не уявляєте цей писклявий вʼїдливий звук, він в буквальному сенсі зводив з розуму, він дзвенів годинами цілими днями поки її не було.
Агент Пинкертона
• 11 апреля в 05:54
Ответ дляНаучительница
Ужас какой
Агент Пинкертона
• 11 апреля в 05:54
Ответ дляДобра, коли сита!
А у нас перфоратор каждое воскресенье 9 утра
Странные законы у нас.